نکات مهم خرید انواع اینورتر یاسکاوا

💡 رازهای خرید اینورتر یاسکاوا: نکات کلیدی و مهم

منتشر شده در : 14 اکتبر, 2023دسته بندی: مقالات, یاسکاوا

شرکت نیرونوین مفتخر است که سالیان بسیاری در خدمت شما دوستان و همکاران گرامی، در زمینه واردات، فروش، پشتیبانی و تعمیرات محصولات یاسکاوا فعالیت داشته باشد.

این مطلب به منظور راهنمایی شما عزیزان در زمینه خرید اینورتر یاسکاوا تهیه شده اما بطور کلی، اگر قصد خرید هر نوع اینورتری دارید، حتماً مطالب این صفحه را دنبال نمایید:

فروش اینورتر یاسکاوا توسط شرکت‌ها و فروشگاه‌ها

فروش اینورتر یاسکاوا توسط نمایندگان و فروشگاه‌های معتبر، هیچگاه باعث نگرانی یا اتفاقات ناخوشایندی نمی‌شود؛ فقط تفاوت اصلی فروشگاه‌ها در بحث ارائه خدمات، گارانتی و از همه مهم‌تر قیمت اینورتر یاسکاوا می‌باشد.

شرکت نیرونوین به هنگام فروش درایو یاسکاوا بسیاری از پارامترها و آپشن‌ها را برای مشتریان و همراهان خود در نظر می‌گیرد تا مصرف‌کنندگان محترم بتوانند بهترین تجربه خرید درایو یاسکاوا را داشته باشند.

شما میتوانید بهترین قیمت درایو یاسکاوا V1000 و درایو یاسکاوا A1000 و همچنین قیمت درایو یاسکاوا L1000 را در نمایندگی فروش درایو یاسکاوا که شرکت ما سالیان بسیاری در زمان قبل از تحریم‌ها به صورت نماینده رسمی و در زمان حال به عنوان وارد کننده اصلی و بی‌واسطه در خدمت شما مشتریان گرامی می‌باشد، تهیه کنید.

 

خرید اینورتر یاسکاوا متناسب با نیازها و قیمت مناسب

نکته مهم در خرید اینورتر یاسکاوا، شما ابتدا میزان توان موتور و جریان مصرفی، همچنین کاربرد آن در سیستم خود را بدانید. یکی دیگر از مهم‌ترین نکات خرید، قیمت اینورتر یاسکاوا می‌باشد.

همانطور که شما عزیزان می‌دانید، فروشندگان زیادی در زمینه اینورتر یاسکاوا فعالیت دارند، پیشنهاد ما این است شما ابتدا از تمامی این فروشندگان استعلام قیمت بگیرید و بعد از آن با اطمینان خاطر از وجود بهترین قیمت، از شرکت نیرونوین بهترین و پایین‌ترین قیمت درایو یاسکاوا را بگیرید.

نمایندگی اینورتر یاسکاوا را جهت خرید و پشتیبانی پیدا کنیم

واضح باید گفت نمایندگی اینورتر یاسکاوا در ایران بطور رسمی وجود ندارد، چرا که متاسفانه کشور ما تحریم بوده و در حال حاضر این امر به هیچ وجه امکان‌پذیر نمی‌باشد. اما به جرعت و اطمینان کامل می‌توانیم اعلام کنیم که شرکت نیرونوین یکی از واردکنندگان محصولات اصلی و اورجینال برند یاسکاوا (YASKAWA) می‌باشد.

باتوجه به این امر منظور از به کار بردن عبارات نمایندگی یاسکاوا در ایران، نمایندگی یاسکاوا قم، نمایندگی اینورتر یاسکاوا در اصفهان، نمایندگی یاسکاوا در لاله زار و استفاده از کلیه جملات نمایندگی یاسکاوا منظور همان واردکنندگان یا فروشندگان می‌باشند.

در واقع نمایندگی درایو یاسکاوا در حال حاضر در ایران غیر رسمی می‌باشد، هرچند که شما می‌توانید محصولات اصلی و اورجینال آن را از شرکت‌های معتبر در ایران، از جمله شرکت نیرونوین تهیه و استفاده کنید.

 

انتخاب بهترین گزینه درایو اینورتر یاسکاوا متناسب با کاربرد

منظورمان از انتخاب بهترین گزینه درایور اینورتر یاسکاوا، این است که شما برای چه کاری نیاز به اینورتر دارید. شرکت یاسکاوا برای هر کاربری، یک درایو اینورتر متناسب با آن کار ارائه کرده است که در قسمت پایین به این سری ها می‌پردازیم:

درایو یاسکاوا V1000

V1000 Banner

یاسکاوا V1000 یکی از پرکابردترین سری‌های اینورتر یاسکاوا با کاربرد عمومی سنگین کار (جنرال)، البته بدون قابلیت حلقه بسته یا Closed Loop می‌باشد. پارامترهای اینورتر V1000 بسیار گسترده بوده و شما از این سری پرقدرت می‌توانید در بسیاری از پروژه‌ها استفاده کنید.

همچنین شرکت نیرونوین جهت راحتی شما همراهان عزیز برای استفاده از پارامتر های اینورتر V1000 در پایین این مقاله کاتالوگ اینورتر یاسکاوا V1000 و دفترچه راهنمای درایو یاسکاوا V1000 قرار می‌دهد.

قیمت درایو یاسکاوا V1000 نسبت به سری‌های دیگر بسیار مناسب‌تر بوده و این سری قدرتمند یکی از پرفروش‌ترین سری‌های بازار می‌باشد.

نکته قابل توجه در مورد قیمت اینورتر یاسکاوا V1000 این است که همیشه قیمت‌های ما را با سایر رقبا مقایسه کنید، چراکه ما همیشه در تلاش هستیم تا بتوانیم بهترین و مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای مشتریان خود ارائه دهیم.

کاتالوگ اینورتر یاسکاوا V1000

دفترچه راهنمای درایو یاسکاوا V1000

کاتالوگ فارسی درایو یاسکاوا

برای رفع بسیاری از مشکلات و خطاها و همچنین جهت تنظیم پارامترهای اینورتر V1000 برای درایو یاسکاوا V1000 می‌توانید به راحتی از این دفترچه‌ها استفاده کنید.

درصورت هرگونه مشکل یا عدم تنظیم پارامترهای اینورتر V1000 می‌توانید با پشتیبانی فنی شرکت نیرونوین تماس بگیرید. (۰۲۵۳۶۱۲۵۸۰۴)

همچنین جهت استعلام قیمت درایو یاسکاوا V1000 می‌توانید با واحد فروش شرکت نیرونوین تماس بگیرید. (۰۲۵۳۶۱۲۵)

درایو یاسکاوا A1000

فروش ویژه A1000

یاسکاوا A1000 یکی از پرکابردی‌ترین سری‌های اینورتر یاسکاوا با کاربرد عمومی سنگین کار (جنرال)، همراه با قابلیت حلقه‌بسته یا Closed Loop می‌باشد.

پارامترهای اینورتر A1000  مانند درایو یاسکاوا V1000 بسیار گسترده بوده و شما از این سری پرقدرت می‌توانید در بسیاری از پروژه‌ها استفاده کنید.

جهت تنظیم درایو یاسکاوا A1000 می‌توانید به دفترچه پارامترهای اینورتر A1000 که در پایین این مقاله قرار دادیم استفاده کنید.

باتوجه به موارد مصرف درایو یاسکاوا A1000 در پروژه‌های جرثقیل، کانوایر، الکتروموتورهای سنگین‌کار و سایر موارد، می‌توان به یکی‌دیگر از ویژگی‌های این سری یعنی مقرون به صرفه بودن قیمت درایو یاسکاوا A1000 نسبت به سایر رقبا اشاره کرد.

ما در ادامه مطلب کاتالوگ فارسی درایو یاسکاوا A1000 را جهت راحتی بیشتر شما قرار می‌دهیم.

کاتالوگ اینورتر یاسکاوا A1000

دفترچه راهنمای درایو یاسکاوا A1000

کاتالوگ فارسی درایو یاسکاوا

برای رفع بسیاری از مشکلات و خطاها و همچنین جهت تنظیم پارامترهای اینورتر A1000 برای درایو یاسکاوا A1000 می‌توانید به راحتی از این دفترچه‌ها استفاده کنید.

درصورت هرگونه مشکل یا عدم تنظیم پارامترهای اینورتر A1000 می‌توانید با پشتیبانی فنی شرکت نیرونوین تماس بگیرید. (۰۲۵۳۶۱۲۵۸۰۴)

همچنین جهت استعلام قیمت درایو یاسکاوا A1000 میتوانید با واحد فروش شرکت نیرونوین تماس بگیرید. (۰۲۵۳۶۱۲۵)

درایو یاسکاوا L1000

فروش انواع اینورتر L1000

درایو آسانسور یاسکاوا یکی دیگر از پرکابرد ترین سری های اینورتر یاسکاوا با کاربرد آسانسور به همراه قابلیت حلقه بسته یا Closed Loop می‌باشد.

تنظیمات درایو یاسکاوا L1000 بسیار گسترده بوده و شما می‌توانید از این سری در پروژه‌های آسانسور و پله برقی استفاده کنید.

قیمت درایو یاسکاوا L1000 باتوجه به قابلیت‌هایی که در اختیار کاربران قرار می‌دهد بسیار مناسب بوده و شما به راحتی با توجه به پارامترهایی که به صورت پیش‌فرض بروی آن قرار دارد، استفاده کنید.

همچنین قیمت درایو آسانسور یاسکاوا نسبت به سایر درایوهای آسانسوری با توجه به سیستم سخت‌افزاری و نرم‌افزاری پرقدرت آن بسیار به صرفه بوده و یک رقیب بسیار قدرتمند با آن‌ها می‌باشد.

جهت رفع هرگونه خطاهای درایو یاسکاوا L1000 میتوانید با شرکت نیرونوین تماس بگیرد. (۰۲۵۳۶۱۲۵۸۰۴)

ما در ادامه مطلب کاتالوگ اینورتر یاسکاوا L1000 را جهت راحتی بیشتر شما قرار می‌دهیم.

کاتالوگ اینورتر یاسکاوا L1000

کاتالوگ فارسی درایو یاسکاوا L1000

برای رفع بسیاری از مشکلات و خطاها و همچنین جهت تنظیم پارامترهای اینورتر L1000 برای درایو یاسکاوا L1000 میتوانید به راحتی از دفترچه راهنمای درایو یاسکاوا L1000 یا کاتالوگ فارسی درایو یاسکاوا L1000 استفاده کنید.

درصورت هرگونه مشکل یا عدم تنظیم پارامترهای اینورتر L1000 می‌توانید با پشتیبانی فنی شرکت نیرونوین تماس بگیرید.

همچنین جهت استعلام قیمت درایو یاسکاوا L1000 میتوانید با واحد فروش شرکت نیرونوین تماس بگیرید.

 

در انتها، می‌توانم به شما سایت یاسکاوا آمریکا را معرفی کنم تا به تمامی کاتالوگ‌ها و دفترچه راهنماهای این برند دسترسی کامل داشته باشید.

جهت ارتباط با کارشناسان شرکت نیرونوین، دریافت مشاوره رایگان در رابطه با تجهیزات اتوماسیون صنعتی و خرید تجهیزات

با ما تماس بگیرید

4 دیدگاه

 1. نیکان راد 6 ژانویه, 2024 در 3:00 ب.ظ - پاسخ

  برای خرید اینورتر یاسکاوا، و همچنین مشاهده لیست قیمت چه باید کرد؟

 2. حسین نوری 31 دسامبر, 2023 در 7:23 ب.ظ - پاسخ

  میخواهم بیشتر در مورد قابلیت‌ها و ویژگی‌های اینورتر یاسکاوا A1000 و درایو یاسکاوا V1000 بدانم.

  • متین شریف زاده 30 ژانویه, 2024 در 1:25 ب.ظ - پاسخ

   کافیست با شماره تماس واحد فروش اینورتر یاسکاوا شرکت نیرونوین تماس بگیرید : 02536125803
   کارشناسان ما در طول ساعات کاری آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

ارسال دیدگاه