سرو موتور و سرو درایو یاسکاوا

دقیقسریعمقرون‌به‌صرفه

جهت تهیه جدیدترین سری‌های سرو درایو و سرو موتور یاسکاوا از جمله سیگما-X، سیگما-7 و سیگما-5 می‌توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فنی و فروش شرکت نیرونوین در ارتباط باشید.

جهت ارتباط با کارشناسان شرکت نیرونوین، دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فروش سرو پک یاسکاوا

با ما تماس بگیرید

(FAQ) سؤالات متداول سرو یاسکاوا

سرو موتورهای یاسکاوا با داشتن انکودر ۲۴ بیتی جز دقیق‌ترین سرو موتورهای جهان می باشند که با استفاده از فانکشن‌ها (توابع) گوناگون، قابلیت‌های متعدد و پارامترهای دقیق می توان آنها را در تمام عرصه‌های صنعتی (تولید، آزمایشگاه، صنایع حساس با فناوری بالا، نظامی و …) به کار گرفت. سرو موتورهای به روز یاسکاوا در حال حاضر سری سیگما-X و Sigma-7 می‌باشد که با سری قبلی خود (Sigma-5) قابل تطبیق می‌باشد.

سرو موتور SGM7J از سری سیگما ۷ | Sigma 7 یاسکاوا می‌باشد قابلیت برقراری ارتباط با درایو‌های سری سیگما ۷ و همچنین سیگما ۵ را دارد. این موتور از نوع چرخشی | Rotary می باشد. توان موتور این سری بین ۵۰ وات تا ۷۵۰ وات است. نکته قابل توجه در مورد این سرو موتور رتبه ایمنی بالای آن است که دارای IP67 می باشد.

سری SGM7G یاسکاوا، از رنج توانی ۳۰۰ وات تا ۱۵ کیلووات پشتیبانی می‌کند. این سرو موتورها با دقت بالا، قابلیت کنترل دقیق حرکات و قابلیت تطبیق با نیازهای مختلف صنعتی، به عنوان گزینه های مناسب برای صنعت شناخته شده‌اند. از قابلیت‌های مهم این سری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

1. این نوع سرو موتور ها برای استفاده در مکان های کوچک مناسب می باشد زیرا نسبت به سری های مشابه با توان یکسان حجم کوچک‌تری دارد.

۲. دارای استاندارد (IEC 61508)

۳. این سرو موتور ها دارای رتبه ی ایمنی IP67 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و همچنین مقاومت در برابر آب (غوطه ور شدن در عمق مشخص و با زمان مشخص )

۴. این سرو موتور ها به دلیل وجود آهنربا های دائمی( بور آهن نئودیمیم) در ساختار موتور دارای تراکم بسیار بالای شار مغناطیسی می باشد که موجب کاهش اندازه ی روتور می شود.

۵. مدارات مغناطیسی به صورت خیلی خاص و بهینه طراحی شده است که می تواند با شکل هندسی مطلوب تلفات گشتاور را کاهش دهد.

۶. حداکثر گشتاور شتاب تا ۳۰۰٪ گشتاور نامی (حداکثر گشتاور را می توان تا سه ثانیه حفظ کرد).

۷. ۲۰٪ خنک تر از محصولات نسل قبلی است.

۸. با سرو درایو های سری SGD7W و SGD7C و SGD7S سازگاری دارد.

۹. دارای انواع با ترمز و بدون ترمز (ترمز های مکانیکی برای کارکرد در محور Z ضروری می باشد)

۱۰. دارای انواع دسته بندی توسط انکودر افزایشی ، مطلق با باتری و مطلق بدون باتری

۱۱. دارای انواع دسته بندی بر اساس مقاومت در برابر نفوذ روغن و کار در محیط روغنی (oil seal)

۱۲. دارای انواع دسته بندی بر اساس نوع طراحی شفت

سرو موتور SGM7A از سری Sigma 7 می باشد که قابلیت برقراری ارتباط با درایو های سری سیگما ۷ و همچنین سیگما ۵ را دارد. این موتور از نوع Rotary می باشد. از دیگر ویژگی های این سروو موتور ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

این نوع سرو موتور ها برای استفاده در مکان های کوچک مناسب می باشد زیرا نسبت به سری های مشابه با توان یکسان حجم کوچک تری دارد.

مدارات مغناطیسی به صورت خیلی خاص و بهینه طراحی شده است که می تواند با شکل هندسی مطلوب تلفات گشتاور را کاهش دهد.

دارای استاندارد (IEC 61508)

این سرو موتور ها دارای رتبه ی ایمنی IP67 برای مقاومت در برابر گرد و غبار و همچنین مقاومت در برابر آب (غوطه ور شدن در عمق مشخص و با زمانن مشخص )

تعویض سرعت بسیار هوشمند صورت گرفته و ضربه از در موتور در پی نخواهد داشت.

دارای انواع با ترمز و بدون ترمز (ترمز های مکانیکی برای کارکرد در محور Z ضروری می باشد).

دارای انواع دسته بندی توسط انکودر افزایشی ، مطلق با باتری و مطلق بدون باتری

دارای انواع دسته بندی بر اساس مقاومت در برابر نفوذ روغن و کار در محیط روغنی (oil seal).

دارای انواع دسته بندی بر اساس نوع طراحی شفت.

با سرو درایو های سری SGD7W و SGD7C و SGD7S سازگاری دارد.

تولیداتی همچون اینورتر و سیستم‌های سرو یاسکاوا (سرو درایو و سرو موتور) از محصولات بسیار ممتاز شرکت یاسکاوا در سطح جهانی می باشد که در تمامی صنایع پیشرفته و عمومی در حال استفاده هستند .. این شرکت با سابقه ی بیشتر از ۱۰۰ سال در تمامی عرصه های صنعتی ، شرکتی صاحب نام در تمامی زمینه های اتوماسیون صنعتی از جمله سیستم های سرو و موشن (Motion) می باشد.سرو موتور های یاسکاوا جز جدا نشدنی از سیستم های موشن و صنایع هوشمند می باشند که به تعداد ۲۰ ملیون عدد در تمامی دنیا نصب شده و در حوزه های CNC ، رباتیک ، صنایع حساس و … در حال فعالیت هستند.

به منظور دریافت مشاوره، استعلام قیمت و یا خرید سرو موتور و سرو درایو یاسکاوا تنها کافی‌ست با همکاران ما در تماس باشید.

کارشناس فروش سرو یاسکاوا : ۰۲۵۳۶۱۲۵۸۰۴

ارسال درخواست خرید تجهیزات در WhatsApp، Telegram و ایتا: ۰۹۱۲۰۶۹۸۲۹۶