سیستم رباتیک یاسکاوا

مزایای سیستم رباتیک برای بسیاری از اپلیکیشن ها

منتشر شده در : 5 می, 2021دسته بندی: مقالات, یاسکاوا

اختلال اسکلتی عضلانی چیست؟ کشیدگی عضلانی و یا آسیب دیدگی ناشی از مجموعه‌ای از کارها و حرکات تکراری را شامل می شود . کارهایی نظیر بلند کردن تکراری اجسام ، خمش و پیچش برای سلامتی کارگران بد هستند ، اما این کارها اپلیکیشنی عالی برای ربات هستند. جلوگیری از آسیب دیدگی کارگران تنها یکی از مزایای استفاده از ربات در تولید می باشد. مزایای دیگر شامل بهره وری بالاتر ، کیفیت بهتر ، گسترش ظرفیت و توانایی ساخت محصولات جدید می باشد . بعضی از این مزایا هر جا که ربات باشد دیده می شوند اما بعضی دیگر مخصوص اپلیکیشن های خاص هستند.

اتوماسیون انعطاف پذیر و قابل اطمینان

ربات‌ها خسته نمی‌شوند، نیاز به استراحت ندارند و مریض نمی‌شوند. مادامی که مواد اولیه در اختیار ربات باشد دلیلی ندارد که ربات 24 ساعته کار نکند. ربات‌های امروزی بسیار قابل اطمینان هستند و تفکر خاموشی‌های زیاد و تعمیرات گران قیمت بی اساس می باشد. سرعت بالا و دقت بسیار زیاد ویژگی های ربات های جدید هستند و می توانند صدها کیلو تا هزاران کیلو را جابجا کنند.

برنامه نویسی ربات ساده تر شده در نتیجه نیازی نیست که شما یک متخصص فنی استخدام کنید. جدیدا ربات ها با سیستم ویژن به منظور سهولت شناسایی موقعیت قطعات و لوازم جانبی ترکیب می شوند. 

با توجه به طراحی ، ربات ها بسیار انعطاف پذیر بوده و می توانند به راحتی برای تغییرات محصول تولیدی مجدد تنظیم شوند . بر خلاف اتوماسیون های اختصاصی ، ربات ها سرمایه گذاری های کم خطری هستند . اگر کار تغییر کند آنها می توانند به راحتی کار جدید را انجام دهند و نباید هیچ گونه نگرانی در مورد تغییرات بازار که منجر به منسوخ شدن تجهیزات می شود وجود داشته باشد .

جهت ارتباط با کارشناسان شرکت نیرونوین، دریافت مشاوره رایگان در رابطه با تجهیزات اتوماسیون صنعتی و خرید تجهیزات

با ما تماس بگیرید

ارسال دیدگاه