ماژول ایمنی سرو

ماژول ایمنی پیشرفته برای سرو درایوهای Sigma-7

منتشر شده در : 8 دسامبر, 2021دسته بندی: مقالات, یاسکاوا

یاسکاوا در حال اضافه کردن یک کارت ایمنی اضافی به سرو سیستم های Sigma-7 خود می‌باشد. این کارت حداکثر 16 عملکرد ایمنی (از جمله عملکردهای بالاترین سطح، SIL3/PLe) را ارائه می‌دهد که حداکثر ده مورد از آنها را می توان به طور همزمان فعال کرد. ماژول جدید اضافه شده، اجرای حتی سخت‌ترین برنامه‌های ایمنی را ممکن می‌سازد.

ویژگی های ماژول ایمنی جدید

در آخرین بروزرسانی، ماژول ذکر شده در دو نسخه برای اطمینان از درجه بالایی از انعطاف پذیری موجود است. علاوه بر نسخه ای که با ارتباطات FSoE و 14 عملکرد ایمنی بالا همراه است، این ماژول همچنین در نسخه ای با 16 عملکرد ایمنی و ورودی و خروجی اضافی عرضه می شود.این ماژول اجازه می دهد تا عملکردهای ایمنی مستقیماً بدون هیچ کنترل کننده ایمنی فعال و غیرفعال شوند. فرایند ذکر شده منجر به کاهش هزینه ها به ویژه برای کاربردهای کوچکتر می شود. البته این نسخه دارای رابط FSoE نیز می باشد.

سرو درایو سیگما-7

موقعیت یابی دقیق، عملیات قابل اعتماد و راه اندازی ساده

رمزگذارهای با وضوح بالا با وضوح 24 بیت کنترل دقیق و زمان ته نشینی کوتاه را در محدوده چند میلی ثانیه تضمین می کنند و سرو درایوهای سری Sigma-7 را حتی برای سخت ترین وظایف موقعیت یابی مناسب می کنند. لرزش های عملیاتی را می توان به طور خودکار سرکوب کرد، در نتیجه فرآیندهای تولید و کیفیت محصول را به طور قابل توجهی بهبود بخشید و همچنین خروجی ماشین را افزایش می دهد. سیستم های سرو سیگما-7 برای عمر طولانی طراحی شده اند و در دمای محیط بین 0 تا 55 درجه سانتیگراد بدون خنک کننده اضافی کار می کنند.

الگوریتم پیشرفته

الگوریتم‌های پیچیده در نرم‌افزار تقویت‌کننده، راه‌اندازی را ساده می‌کنند: برای مثال، عملکرد «بدون تنظیم»، به‌طور خودکار پارامترهای کنترل‌کننده را با تغییر موارد بار تنظیم می‌کند و بنابراین به شما امکان می‌دهد از درایو بلافاصله بعد از آنباکسینگ استفاده کنید. از سوی دیگر، در مورد نیازهای ثابت، عملکرد “تنظیم خودکار” انطباق سریع با ماشین را بدون دانش خاصی از تجهیزات کنترلی امکان پذیر می کند. ماژول‌های ایمنی جدید، استفاده از قابلیت‌های عملکرد کامل درایوهای سری Sigma-7 را در کاربردهای بسیار متنوعی ساده و آسان می‌کنند.

انتخاب صحیح سرو موتور خطی

جهت ارتباط با کارشناسان شرکت نیرونوین، دریافت مشاوره رایگان در رابطه با تجهیزات اتوماسیون صنعتی و خرید تجهیزات

با ما تماس بگیرید

ارسال دیدگاه