کفش رباتیک

کاربردهای ربات های صنعتی در صنایع تولید کفش

منتشر شده در : 5 می, 2021دسته بندی: مقالات

ربات‌های صنعتی همه‌کاره یاسکوا

ربات‌های صنعتی یاسکاوا در صنایع تولید کفش کاربردهای متنوعی دارند. این ربات‌ها می‌توانند با دقت و سرعت بالا، عملیاتی مانند برش، جوشکاری، پاشش رنگ، پالت گذاری، مونتاژ و جابجایی قطعات را انجام دهند. برخی از مزایای استفاده از ربات در تولید کفش عبارتند از:

  • افزایش کیفیت و یکنواختی محصولات
  • کاهش هزینه‌های نیروی انسانی و تعمیرات
  • بهبود شرایط کاری و ایمنی کارگران
  • افزایش ظرفیت تولید و سودآوری
  • امکان تولید محصولات جدید و خلاقانه

شرکت نیرونوین به عنوان نماینده رسمی یاسکاوا در ایران، آماده ارائه خدمات مشاوره، طراحی، نصب و راه‌اندازی سلول‌های رباتیک در صنایع تولید کفش می‌باشد. شرکت نیرونوین با بهره‌گیری از دانش فنی بالا و تجربه طولانی در زمینه ربات‌های صنعتی، می‌تواند به شما کمک کند تا با استفاده از ربات در تولید کفش، مزایای فوق الذکر را به دست آورید. برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست همکاری، با شماره تلفن ۰۲۵۳۶۱۲۵۸۰۲ تماس بگیرید.

ربات یاسکاوا در صنعت کفش

همان‌طور که در عکس‌ها مشاهده می‌کنید ربات‌ها در تولید کفش کمک شایانی می کنند. آن ها می توانند عملیات Roughing در کفش‌ها را با سرعت و دقت بسیار بالا انجام دهند. این کار موجب افزایش راندمان و بهره وری می شود.

همچنین ربات ها این کار را در زمان بسیار کمی انجام می دهند که این کار خود موجب افزایش تولید خواهد شد، در نتیجه شما مجبور نیستید بیش از حد تولید کنید و در انبارها ذخیره کنید. سرعت تولید با ربات بسیار بالا بوده و به شما کمک می کند در کمترین زمان سفارش های خود را تحویل دهید.

ربات‌ها همچنین با توجه به برنامه پذیر بودنشان نرخ ضایعات را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهند.

ویدئویی که مشاهده می‌کنید در سایت رباتیک شرکت نیرونوین می‌باشد.

https://www.youtube.com/watch?v=ewttFX_mMzM

یک نمونه پروژه اپلیکیشن Roughing توسط ربات یاسکاوا.

جهت ارتباط با کارشناسان شرکت نیرونوین، دریافت مشاوره رایگان در رابطه با تجهیزات اتوماسیون صنعتی و خرید تجهیزات

با ما تماس بگیرید

ارسال دیدگاه