تأمین و نصب ربات اسکارا یاسکاوا

ربات اسکارا یاسکاوا – موتومن با رنج وسیع PAYLOAD و REACH به شما این امکان را می‌دهد که ربات مناسب را برای اپلیکیشن خود انتخاب کنید. آپشن‌های مخصوصی مثل محافظت در مقابل گرد و خاک و نفوذ آب و رطوبت، قابلیت نصب در محیط‌های خاص برای اپلیکیشن‌هایی مثل غذا و صنایع داروسازی را ممکن می‌سازد. از مزایای این ربات میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

تحمل وزن بار تا حداکثر ۲۰ کیلوگرم، استحکام بالا، طراحی فشرده، بدون نیاز به تعمیر و نگهداری خاص.

ربات اسکارا یاسکاوا

کاربرد های ربات اسکارا یاسکاوا موتومن

یاسکاوا در یک اطلاعیه دو ربات اسکارای افقی که برای کاربردهای مونتاژ، مرتب سازی، بسته بندی و جابجایی قطعات کوچک طراحی شده اند را معرفی می کند. به خصوص، یاسکاوا سطح دسترسی و پیلود آن ها را بیان می کند به گونه ای که این ربات ها برای جابجایی قطعات در کاربردهای لوازم خانگی، کامپیوتر و تجهیزات ارتباطی مثل قطعات الکترونیکی مناسب هستند.

یاسکاوا همچنین بیان می کند که ویژگی های مشابه، این ربات ها را برای استفاده در فرآوری مواد غذایی، جابجایی محصولات پزشکی و محصولات آرایشی یک انتخاب مناسب معرفی می کند.

ربات اسکارا SG400

ربات SG400 از حداکثر سطح دسترسی ۴۰۰ میلی متر و حداکثر پیلود ۳ کیلوگرم بهره می‌برد. علاوه بر این سایکل تایم این ربات هنگام جابجایی یک قطعه ۲ کیلویی در فضای ۳۰۰ میلی متر افقی و ۲۵ میلی متر عمودی فقط ۰.۳۲ ثانیه می‌باشد.

ربات اسکارا SG650

ربات SG650 دارای حداکثر سطح دسترسی ۶۵۰ میلی متر و حداکثر پیلود ۶ کیلوگرم می‌باشد. با وجود این مشخصات بزرگتر در مقایسه با ربات SG400، این ربات دارای سایکل تایم کمتری نسبت به ربات SG400 می‌باشد. به عنوان مثال در شرایط تستی که برای ربات SG400 انجام شد سایکل تایم ربات SG650، ۰.۲۹ ثانیه خواهد بود. برای هر دو ربات، یاسکاوا ادعا می‌کند که سایکل تایم کوتاه، بالاترین عملکرد عملیاتی را در کلاس خود ارائه می‌دهد.

خرید ربات صنعتی

جهت خرید ربات‌های صنعتی و یا دریافت مشاوره رایگان می‌توانید با کارشناسان شرکت نیرونوین با شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ در تماس باشید. همچنین می توانید از طریق واتس اپ نیز از نماد واتساپ داخل صفحه در ارتباط باشید.