سرو موتور های چرخشی یاسکاوا از سری سیگما ۷ بوده که با اینرسی های پایین، متوسط و بالا عرضه می گردند. رنج های توانی و ولتاژ ورودی هر یک را می توانید در جدول زیر ملاحظه فرمایید. چنانچه نیاز به مشاوره رایگان در زمینه خرید سرو سیستم های یاسکاوا دارید می توانید از طریق یکی از روش های ارتباطی با ما در تماس باشید.
#

SGMJV

سرو موتور های چرخشی

SGMAV

سرو موتور چرخشی

SGMEV

خرید سرو موتور های چرخشی

SGMGV

سرو موتور یاسکاوا

SGMSV

سرو موتور های چرخشی یاسکاوا

SGMMV

سرو موتور یاسکاوا - خرید

SGMVV

سرو موتور سیگما 7

نوع سروموتور چرخشی سروموتور چرخشی-اینرسی پایین سروموتور چرخشی-اینرسی پایین و متوسط سروموتور چرخشی-اینرسی متوسط سروموتور چرخشی-اینرسی پایین سروموتور چرخشی- سوپر کامپکت سروموتور چرخشی- ظرفیت بالا
رنج از ۵۰ وات تا ۷۵۰ وات از ۵۰ وات تا ۱ کیلو وات از ۱۰۰ وات تا ۱.۵ کیلو وات(۲۰۰ ولت)

از ۲۰۰ وات تا ۱.۵ کیلو وات (۴۰۰ ولت)

از ۳.۰ کیلو وات تا ۱۵ کیلو وات از ۱ تا۷ کیلو وات (۲۰۰ولت)

از ۱ تا ۵ کیلو وات (۴۰۰ولت)

از ۳.۳ وات تا ۳۰ وات از ۲۲ تا ۵۵ کیلو وات
ولتاژ تغذیه ۲۰۰ ولت AC سه فاز ۲۰۰ ولت AC

سه فاز ۴۰۰ ولت AC

سه فاز ۲۰۰ ولت AC

سه فاز ۴۰۰ ولت AC

۲۰۰ ولت AC

۲۴ ولت DC

۴۸ ولت DC

گشتاور ۰.۱۵۹ Nm to 2.39 Nm ۰.۱۵۹ Nm – 3.18 Nm ۰.۳۱۸ – ۴.۷۷ Nm *
۰.۶۳۷ – ۴.۷۷ Nm **
۱.۹۶ Nm – 95.4 Nm ۲۳۰V: 3.18 – 22.3
۴۰۰V: 3.18 – 15.8
حداکثر گشتاور ۰.۵۵۷ Nm to 8.36 Nm ۰.۴۷۷ Nm – 9.55 Nm ۰.۹۵۵ – ۱۴.۳ Nm *
۱.۹۱۰ – ۱۴.۳ Nm **
۵.۹۹ Nm – 224 Nm ۲۳۰V: 9.54 – 54
۴۰۰V: 9.54 – 47.6
سرعت نامی ۳,۰۰۰ min-1 ۳,۰۰۰ / min ۳,۰۰۰ rpm ۱,۵۰۰ / min ۲۳۰V: 3,000
۴۰۰V: 3,000
سرعت بییشینه ۶,۰۰۰ min-1 ۶,۰۰۰ / min ۵,۰۰۰ rpm ۳,۰۰۰ / min ۲۳۰V: <6,000
۴۰۰V: <6,000

سرو موتور های چرخشی | Rotary

سرو موتور های چرخشی یکی از پر کاربرد ترین اجزای اتوماسیون های صنعتی می باشند که برای حرکت های زاویه ای یا خطی خاص می توان از آنان استفاده نمود .در واقع سرو سیستم ها در صنایع مختلف به دلیل داشتن حرکت با حساسیت بسیار بالا و همچنین حرکت های بدون خطا بسیار پر طرفدار بوده و می تواند در راستای هوشمند سازی اتوماسیون های صنعتی بسیار کارمد باشد .

سروسیستم یاسکاوا

سرو سیستم های یاسکاوا با حضور خود انقلابی در عرصه ی صنعت عمومی و همچنین صنایع خاص ایجاد نموده اند.سرو موتور های یاسکاوا به دلیل حساسیت بسیار بالا در حرکت و داشتن توابع کاربردی بسیار زیاد مورد استقابال تمامی مهندسان برق و مکانیک قرار گفته است اند.

سرو موتورهای سری سیگما-۵ (Sigma-5)  با انکودر های ۱۳ ، ۱۶ ، ۱۷ و ۲۰ بیتی در نوع های ثابت (Absolute) و افزایشی (incremental) دارای تنوع بسیاری زیادی در جهت کارکرد های مختلف قرار گرفته اند که مهندسان و طراحان می توانند متناسب با هر کاربردی سرو سیستم مخصوص همان کاربرد را جهت بهره وری بالا استفاده کنند .

امروزه می توان برای حرکت های خطی از سرو موتور های چرخشی استفاده نمود و با توجه به ابزار و ادوات مربوطه مانند بال اسکرو حرکت چرخشی را به خطی تبدیل نمود ، و با تنظیمات گیربکس الکتریکی آن را با حساسیت بالا حرکت داد .

خرید سرو موتور یاسکاوا

شرکت نیرونوین با سابقه ای درخشان در زمینه اتوماسیون صنعتی و همچنین نمایندگی شرکت یاسکاوا افتخار دارد به مشتریان خود خدماتی نظیر آموزش رایگان، گارانتی طلایی، خدمات پس از فروش، نصب و راه اندازی ، پشتیبانی و… ارائه نماید. چنانچه قصد خرید سرو موتور های یاسکاوا و یا هر یک از تجهیزات اصلی یاسکاوا را دارید می توانید از طریق واتس اپ و یا با خطوط شرکت در تماس باشید.

۰/۵ (۰ نظر)