سرو موتور خطی یاسکاوا ژاپن از سری سیگما ۷ بوده و در چهار سری زیر قابل عرضه می باشد. از ویژگی های بالای سرو سیستم های یاسکاوا می توان به رزولوشن بالای آن اشاره کرد که دقت بسیار بالایی دارند. جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه سرو سیستم های یاسکاوا می توانید با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید.

#

SGLGW/SGLGM

SGLFW/SGLFM

SGLTW/SGLTM

SGTMM

Type Linear Servomotor Linear Servomotor Linear Servomotor Linear Slider
Rated Force ۱۲.۵ N – 750 N ۲۵ N – 2,250 N ۳۰۰ N – 2000 N ۳.۵ N – 7 N
Insulation Resistance ۵۰۰ VDC, 10 MΩ min.
Voltage ۲۰۰ V ۱۵۰۰ VAC for one minute
Instantaneous Peak Force (N) Standard-force: 40 – 1300
High-force: 230 – 1080
۲۳۰V: 86 – 1200
۴۰۰V: 220 – 5400
۶۰۰ – ۷۵۰۰ ۱۰ N – 25 N

سرو موتور خطی

سرو سیستم های خطی در صنایع خاص استفاده می شوند و در کشور عزیزمان به صورت محدود استفاده می شود زیرا که حرکت های خطی از طریق سرو موتور های چرخشی و بال اسکرو ساخته می شود ولی استفاده از سرو موتور های خطی بسیار دقیق تر و حساس تر و با خطای کمتر می باشد.

لازم به ذکر است که در صورت استفاده از سرو موتور خطی باید از سرو درایو های خطی نیز استفاده نمود و سرو درایو های چرخشی با سرو موتور های خطی هم خوانی ندارد .

کاربرد سرو موتورهای خطی

سرو موتورهای خطی برای ایجاد محور های مختلف کاربرد دارند و موضوعی که سرو سیستم های خطی را از دیگر محصولات سرو متمایز می کند اینرسی (لختی ) بسیار کم این محصول می باشد که همین امر موجب میشود سرو موتور هی خطی در موضوع حساسیت ، دقت و فرمان پذیری از کنترلر ها تکرار نشدنی باشند.از دیگر ویژگی های سرو سیستم های خطی تغییر سرعت در زمان کم می باشد که می تواند برای موارد خاص مورد استفاده قرار گیرد.

در واقع سرو سیستم های خطی یاسکاوا مانند سرو سیستم های چرخشی دارای قابلیت و فانکشن های گوناگون می باشد که همین امر کار مهندسان و طراحان را در صنایع خاص بسیار راحت تر از قبل کرده است.

سرو موتورهای یاسکاوا

سرو سیستم های خطی یاسکاوا دارای طیف گسترده ای از محصولات و سری های مختلف می باشد که استفاده کنندگان جهت بالا بردن بهره وری در صنایع می توانند از سری خاص و مطابق با کاربرد خود انتخاب نمایند .از کاربرد های این سرو موتور می توان در سیستم های مکان یابی انواع آنتن های دقیق ، نتظیم تلسکوپ های آزمایشگاه ها ، تراش چوب ، تنظیم عدسی های دوربین جهت فوکوس و …  نام برد

خرید سرو موتور یاسکاوا

جهت خرید و یا دریافت مشاوره در زمینه هر یک از تجهیزات اصلی یاسکاوا از نمایندگی یاسکاوا می توانید با کارشناسان فنی ما از طریق تماس مستقیم با شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ و یا واتس اپ در ارتباط باشید.

۰/۵ (۰ نظر)