یاسکاوا در نمایشگاه EuroBLECH 2018

در نمایشگاه EuroBLECH سالن ۱۳ غرفه C196، یاسکاوا تجهیزات و راهکارهایی برای اتصال اتوماتیک، پوشش دهی و فرآیندهای جداسازی را نمایش داد. علاوه بر ربات های موتومن اثبات شده برای جوش آرک و جوش نقطه ای، برش و جابجایی، یک تاکید ویژه روی تکنولوژی گسترده کنترل و درایو، مخصوصا برای ماشین آلات فلزکاری قرار گرفت.

 

راه حل های جوشکاری

فرآیند علامت گذاری آرک CMT تعامل با بازدیدکنندگان نمایشگاه، در تولید اتوماتیک یک یادگاری کوچک در اندازه یک کارت ویزیت که با یک PANEL PC یاسکاوای ۲۱ اینچ کنترل می شد را امکان پذیر کرد. علاوه بر لوگوی شرکت یاسکاوا، بازدیدکنندگان شانس این را داشتند که نام خود یا یک QR CODE با لینک یکی از محصولات یاسکاوا را روی سوغاتی خود حک کنند، که این کار کاملا انفردای و در ابعاد کوچک انجام می شد.

Error recovery

آیتم بعدی نمایش یک سیستم بازیابی خطا است که کیفیت پایدار تجهیزات را در صورت وقوع خرابی حین فرآیند جوشکاری با استفاده از یک روش تعریف شده تضمین می کند. نمایش حرکت های هماهنگ شده یا سنکرون شده با حداقل ۲ ربات جوشکاری MA2010 و همچنین محورهای اضافه بسیار قابل توجه هستند. فانکشن رکاوری خطا (نرم افزاری برای سلول های ربات مولتیDX200 ) یکپارچه شده است. هدف آن تشخیص، درمان و بازسازی هرگونه خطاهای جوشکاری هست که ممکن است در طی اجرای همزمان فرآیندهای چندگانه رخ دهد.

ربات موتومن VS100

یک نمونه بارز ربات های جوشکاری بهینه یاسکاوا، ربات ۷ محوره VS100 با پیلود ۱۱۰ کیلوگرم می باشد. این مدل یک محور اضافه دارد و یک محدوده کاری بسیار انعطاف پذیر را ارائه میدهد. این ربات می تواند نزدیک قطعه و سایر ربات ها کار کند که طراحی سیستم انعطاف پذیر و همچنین فضای مورد نیاز کم را ارائه می دهد. محور اضافه و در نتیجه درجه آزادی بوجود آمده تنظیم مجدد محورهای ربات را بدون تغییر موقعیت گان نقطه جوش امکان پذیر می سازد. این یعنی اینکه ربات می تواند به عمق فضاهای محدود دسترسی داشته باشد یا حرکت های خطی طولانی تری را اجرا کند. این ربات همچنین استراتژی یاسکاوا درباره کوچک کردن ابزارها و افزایش محدوده کاری نزدیک بدنه ربات را تحقق می بخشد.

همگی در یک سلوشن، از سلول های استاندارد تا سیستم های پیچیده

رنج وسیع و گسترده ربات های صنعتی یاسکاوا موتومن در کنار تکنولوژی کنترل و درایو، سلوشن های  فنی خاصی را از یک منبع، از سلول های استاندارد تا سیستم های پیچیده سفارشی را امکان پذیر می سازد.

به عنوان مثال سرو آمپلی فایرهای سری سیگما۷ با شبکه اترکت و رابط کاربری پروفی نت فانکشن های متعدد مناسبی مثل کاهش لرزش ها و نوسانات که برای صنعت فلز کاری حیاتی می باشند را ارائه می دهد. این فانکشن خلاقانه ردیابی دقیق مسیرها را هنگام برش کاری، لیزر و خم کردن ممکن می سازد که در نتیجه منجر به تولید قطعات به شدت دقیق می شود. علاوه بر سرو موتورها، سرو سری سیگما ۷، دارای سروهای خطی نیز می باشد. 

 

۰/۵ (۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید