کسب جایزه ای دیگر توسط شرکت یاسکاوا

کسب جایزه ای دیگر توسط شرکت یاسکاوا 

گروه تکنولوژی شرکت یاسکاوا برای سومین سال پیاپی در بین ۱۰۰ شرکت نوآور جهان قرار گرفت . هر ساله این گزارش ، شرکت های نو آور جهان را معرفی می نماید.

این جایزه در سال ۲۰۱۱ توسط گروه  رسانه ای Thomson Reuters آغاز به کار کرد. معیار های انتخاب برای این صد شرکت برتر در زمینه  نوآوری ، موارد : دسترسی جهانی ، تعداد اختراعات ثبت شده و تاثیر پایدار اختراعات بر آینده جهان می باشد.

شرکت یاسکاوا  بیش از ۱۰۰ سال است که تاسیس شده و در زمینه های درایو (اینورتر) ، اتوماسیون صنعتی و رباتیک پیش گام است. در حال حاضر تمرکز اصلی شرکت یاسکاوا راه حل هایی برای آینده صنعت می باشد.

آقای منفرد استرن (Manfred Stern) (مدیر اجرایی و مدیر عامل یاسکاوا اروپا و معاون مدیر عامل یاسکاوا الکتریک) به مناسبت دریافت این جایزه توضیح داد : ما به شدت در زمینه های مرتبط با صنعت ۴.۰ (Industry 4.0) (صنعت ۴.۰ نامی برای روند فعلی اتوماسیون و تبادل داده ها در فن آوری های تولید است و مواردی مثل اینترنت اشیاء ، سیستم cloud و …. را شامل می شود) و انرژی های پایدار سرمایه گذاری می کنیم . در حال حاضر بسیاری از پروژه های شرکت یاسکاوا در رابطه با این موضوعات فعال  هستند و این موارد باعث شده که این جایزه به شرکت ما تعلق بگیرد.

مثالی برای پروژه های نوآورانه شرکت یاسکاوا :

این سیستم ارتباط بین مکاترونیک سنتی و فناوری دیجیتال را نشان می دهد . چند عدد ربات مینیاتوری پتانسیل تولید سفارشی مدل های دمو خودرو را در قالب یک سلول رباتیک مطالعاتی به نمایش می گذارند . این سلول در مرکز نوآوری یاسکاوا در شهر کیتاکیوشو (Kitakyushu) ژاپن واقع شده است . در ادامه می توانید فیلم این سلول رباتیک را مشاهده کنید.

از طریق لینک زیر تمامی ۱۰۰ شرکت برتر را بشناسید

>>۱۰۰ شرکت برتر<<

۰/۵ (۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید