نسل جدید HMI میتسوبیشی الکتریک

HMI سری GOT2000 به عنوان یک تجهیز ارتباطی نسبت به دستگاه های اتوماسیون صنعتی شامل PLC، اینورتر، سروها و کنترل کننده های دما عمل می کند. صفحه نمایش به منظور بهبود کنترل اپراتور و هم چنین نمایش دستگاه ها و وضعیت خطوط تولید طراحی شده است.

سری  GOT2000     همچنین می تواند به منظور طراحی سیستم انعطاف پذیر به صورت بی سیم به شبکه  LAN  متصل شود .

  دیگر ویژگی های این سری کارت های اکسپنشن جهت ارتباطات بیشتر و هم چنین پردازنده های دو گانه می باشد. این سری هم چنین دارای یک درایو SD CARD به منظور ذخیره اطلاعات و هم چنین بارگزاری سریع برنامه و فایل های BACK UP پی ال سی می باشد. همچنین دسترسی از راه دور به HMI و سایر تجهیزات متصل به آن به شما اجازه تعمیر و نگهداری ساده را می دهد.

کاربران می توانند از قابلیت های  GOT2000 مثل ذخیره دستورالعمل ها در برنامه های  Power point ، Word و Adobe و هم چنین ضبط ویدیویی و پخش آنها استفاده کنند.

پورت های اتصال سری GOT2000 برای تقریبا همه  کاربردهای اتوماسیون صنعتی قابل استفاده می باشد. صفحه نمایش بزرگ تا ۱۵ اینچ عملکرد عالی برای ماشین ها و سایر تجهیزات بزرگ را ارائه می دهد. مدل های با قاب سفید یک سطح صاف که به راحتی قابل تمیز شدن هستند را برای کاربردهای غذا و نوشیدنی ارائه می دهد و صفحه نمایش های کوچک تا ۳.۷ اینچ برای ماشین با هر ابعاد کوچکی مناسب می باشد.

۰/۵ (۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید