ربات رنگ پاش یاسکاوا

خرید سنسور Keyence با بهترین قیمت

به منظور دریافت مشاوره، استعلام قیمت و یا خرید سنسور کینس تنها کافی‌ست با همکاران ما در تماس باشید

سنسور کینس

سنسورهای لیزری برای تشخیص حضور بر اساس موقعیت یا شدت نور استفاده می شوند. مزایای این سنسورها شامل برد طولانی، نقطه پرتو قابل مشاهده و تشخیص دقیق است. این دستگاه‌ها دارای گزینه‌هایی برای مقاومت در برابر سخت‌ترین محیط‌ها دارند. چنانچه قصد تهیه سنسورهای کینس را دارید می‌توانید از طریق تماس مستقیم تلفنی و یا از طریق واتس‌اپ با کارشناسان واحد اتوماسیون صنعتی جهت دریافت مشاوره رایگان و یا خرید در تماس باشید.

سنسور کینس

جهت ارتباط با کارشناسان شرکت نیرونوین، دریافت مشاوره رایگان در رابطه با خرید سنسور Keyence

با ما تماس بگیرید

سؤالات در مورد سنسور کینس (FAQ)

شبکۀ فروش جهانی Keyence دارای بیش از ۲۳۰ شعبه در ۴۶ کشور می‌باشد. نحوۀ خدمات‌رسانی و همچنین پشتیبیانی این شرکت همیشه نقطۀ قوت آن به شمار می‌رود. امروزه تعداد مهندسان و طراحانی که از این برند معتبر جهانی در محصولات صنعتی یا کاخانه جات بهره می‌گیرند به بیش از ۳۰۰,۰۰۰ در ۱۱۰ کشور رسیده است.

گروه صنعتی Keyence به دلیل داشتن گروه تحقیق و توسعه (R&D) بسیار قدرتمند و همچنین سرمایه‌گذاری‌های ارزشمند در این زمینه سبب شده‌است که نسبت به رقبای خود همیشه پیشتاز بوده و بهترین در نوع خود باشد. شرکت Keyence از معدود شرکت‌هایی در سطح جهانی می‌باشد که تمرکز خود را روی نیاز مشتریان قرار داده و تولیدات خود را بر این مبنا پایه‌گذاری می‌کند.

نکتۀ قابل توجهی که سطح خلاقیت این شرکت را بیان می‌کند این است که بیشتر از ۷۰ درصد تولیدات این شرکت برای اولین بار در جهان توسط این شرکت تولید شده است. همچنین شرکت Keyence مدعی است که در اتوماسیون صنعتی در سطح جهانی نقش کلیدی را ایفا می‌کند.

افتخار این شرکت این است که طیف بسیار گسترده‌ای از صنایع مانند صنایع غذایی‌، صنایع نساسجی‌، صنایع شیمیایی و … کاربرد زیادی دارد و همچنین در ساخت فضاپیما نیز در حال استفاده هستند.

سنسورهای فوتوالکتریک کینس شامل سری‌های LR- ، PZ2،PS-N و سایر مدل‌های فوتوالکتریک است. با وجود تفاوت‌هایی که با یکدیگر دارند، تمامی این سنسورها دارای قابلیت استفاده آسان و سهل، درجه بالای اتوماتیک بودن فرایندها و کاهش نیاز به نیروی انسانی هستند و از این رو ضمن کیفیت و ضریب اطمینان بالایی که دارند میزان بروز خطا را به حداقل کاهش می‌دهند.

این نوع از سنسور کینس شامل سری‌های FU، FS-N، FS-V30 و FS-V10 می‌شود. سری‌های FU این نوع سنسورها دارای پوشش‌های انعطاف پذیر فولاد ضد زنگ بوده و در مقابل گرما بسیار مقاوم می‌باشند. ضمن اینکه دامنه تشخیص بزرگی دارند و از این حیث قابلیت کاربردی زیادی خواهند داشت. سری FS-N این نوع از سنسورها نیز دارای عملکرد بسیار ساده و در عین حال قابلیت تشخیص قابل تکرار می باشند. این سری از سنسورهای فیبری فقط با یک کلیک تنظیم می شوند و همچنین دارای قابلیت نگهداری اتوماتیک هستند، به این گونه که در صورت بروز ابهام و عدم شفافیت کاهش شدت نور را سریع تشخیص می‌دهند و سنسور را به حالت اصلی خود باز می‌گرداند.

سنسور کینس لیزری شامل سری‌های LR-T، LR-Z، LV-N، LV-S،LV و GV می‌باشند. سری LT-R از سنسورهای لیزری کینس دارای قابلیت‌های کاربردی متعدد و چند منظوره است. این سنسورها دارای دامنه ۵ متری بوده و می‌شود آن‌ها را دورتر از محل استقرار اپراتور نصب کرد تا آسیبی متوجه آن‌ها نشود.

این دسته از سنسورهای کینس شامل سنسورهای سری IV می‌باشد. این سری از سنسورهای کینس دارای قابلیت‌هایی نظیر تشخیص پایدار و قابلیت تصویربرداری برجسته هستند. همچنین کار با آن‌ها بسیار ساده بوده و تنظیم‌شان حداکثر یک دقیقه زمان می‌برد. سنسورهای ویژن ارزان قیمت و مقرون به صرفه بوده و واحدهایی که در صددند با هزینۀ پایین بهترین تجهیزات را مورد استفاده قرار دهند می‌توانند از این سری از سنسورهای کینس استفاده کنند.

شامل سری‌های EV، EZ، EV-F و EM. سری EV سنسورهای دو سیمه دارای ابعاد کوچک بوده و از این حیث در فضا صرفه جویی می‌کنند. در عین حال دارای قابلیت تشخیص بالا در فواصل دور هستند. این سری‌ها دارای کابل‌های اتصال منعطف و نشان‌گر خروجی شفاف هستند که به سنسور متصل می شود. از این رو شرکت ‌بنیان نیرونوین طی سال‌های فعالیت خود، درگاه‌های دسترسی سریع به خدمات و محصولات کینس (Keyence) را پیدا کرده و در صورت نیاز مشتریان در اسرع وقت نسبت به برآورده ساختن مطالبات ایشان اقدام خواهد کرد.