سنسورهای لیزری برای تشخیص حضور بر اساس موقعیت یا شدت نور استفاده می شوند. مزایای این سنسور ها شامل برد طولانی ، نقطه پرتو قابل مشاهده و تشخیص دقیق است. این دستگاه ها دارای گزینه هایی برای مقاومت در برابر سخت ترین محیط ها دارند.چنانچه قصد تهیه سنسور های کینس را دارید می توانید از طریق تماس مستقیم تلفنی و یا ار طریق واتس اپ با کارشناسان واحد اتوماسیون صنعتی جهت دریافت مشاوره رایگان و یا خرید در تماس باشید.


تماس بگیرید

سنسور KEYENCE

انواع سنسور کینس

شبکه ی فروش جهانی Keyence دارای بیش از ۲۳۰ شعبه در ۴۶ کشور می باشد. نحوه ی خدمات رسانی و همچنین پشتیبیانی این شرکت همیشه نقطه ی قوت آن به شمار می رود. امروزه تعداد مهندسان و طراحانی که از این برند معتبر جهانی در محصولات صنعتی یا کاخانه جات بهره می گیرند به بیش از ۳۰۰۰۰۰ در ۱۱۰ کشور رسیده است.

گروه صنعتی Keyence به دلیل داشتن گروه تحقیق و توسعه (R&D) بسیار قدرتمند و همچنین سرمایه گذاری های ارزشمند در این زمینه سبب شده است که نسبت به رقبای خود همیشه پیشتاز بوده و بهترین در نوع خود باشد.شرکت Keyence از معدود شرکت هایی در سطح جهانی می باشد که تمرکز خود را روی نیاز مشتریان قرار داده و تولیدات خود را بر این مبنا پایه گذاری میکند.

نکنه ی قابل توجه ای که سطح خلاقیت این شرکت را بیان میکند این است که بیشتر از ۷۰ درصد تولیدات این شرکت برای اولین بار در جهان توسط این شرکت تولید شده است. همچنین شرکت Keyence مدعی است که در اتوماسیون صنعتی در سطح جهانی نقش کلیدی را ایفا میکند .

افتخار این شرکت این است که طیف بسیار گسترده ای از صنایع مانند صنایع غذایی ، صنایع نساسجی ، صنایع شیمیایی و … کاربرد زیادی دارد و همچنین در ساخت فضاپیما نیز در حال استفاده هستند.

سنسورهای فوتوالکتریک کینس شامل سری‌های LR- ، PZ2،PS-N و سایر مدل‌های فوتوالکتریک است. با وجود تفاوت هایی که با یکدیگر دارند، تمامی این سنسورها دارای قابلیت استفاده آسان و سهل، درجه بالای اتوماتیک بودن فرایندها و کاهش نیاز به نیروی انسانی هستند و از این رو ضمن کیفیت و ضریب اطمینان بالایی که دارند میزان بروز خطا را به حداقل کاهش می دهند.

این نوع از سنسور کینس شامل سری های FU، FS-N، FS-V30 و FS-V10 می شود. سری های FU این نوع سنسورها دارای پوشش های انعطاف پذیر فولاد ضد زنگ بوده و در مقابل گرما بسیار مقاوم می باشند. ضمن اینکه دامنه تشخیص بزرگی دارند و از این حیث قابلیت کاربردی زیادی خواهند داشت. سری FS-N این نوع از سنسورها نیز دارای عملکرد بسیار ساده و در عین حال قابلیت تشخیص قابل تکرار می باشند. این سری از سنسورهای فیبری فقط با یک کلیک تنظیم می شوند و همچنین دارای قابلیت نگهداری اتوماتیک هستند، به این گونه که در صورت بروز ابهام و عدم شفافیت کاهش شدت نور را سریع تشخیص می دهند و سنسور را به حالت اصلی خود باز می گرداند.

شرکت کینس شامل سری های LR-T، LR-Z، LV-N، LV-S،LV و GV می باشند. سری LT-R از سنسورهای لیزری کینس دارای قابلیت های کاربردی متعدد و چند منظوره است. این سنسورها دارای دامنه ۵ متری بوده و می شود آن ها را دورتر از محل استقرار اپراتور نصب کرد تا آسیبی متوجه آنها نشود.

این دسته از سنسورهای کینس شامل سنسورهای سری IV می باشد. این سری از سنسورهای کینس دارای قابلیت هایی نظیر تشخیص پایدار و قابلیت تصویربرداری برجسته هستند. همچنین کار با آن ها بسیار ساده بوده و تنظیم شان حداکثر یک دقیقه زمان می برد. سنسورهای ویژن ارزان قیمت و مقرون به صرفه بوده و واحدهایی که در صددند با هزینه پایین بهترین تجهیزات را مورد استفاده قرار دهند می توانند از این سری از سنسورهای کینس استفاده کنند.

شامل سری های EV، EZ، EV-F و EM. سری EV سنسورهای دو سیمه دارای ابعاد کوچک بوده و از این حیث در فضا صرفه جویی می کنند. در عین حال دارای قابلیت تشخیص بالا در فواصل دور هستند . این سری ها دارای کابل های اتصال منعطف و نشان گر خروجی شفاف هستند که به سنسور متصل می شود.از این رو شرکت دانش بنیان نیرو نوین طی سالهای فعالیت خود درگاه های دسترسی سریع به خدمات و محصولات کینس (Keyence) را پیدا کرده و در صورت نیاز مشتریان در اسرع وقت نسبت به برآورده ساختن مطالبات ایشان اقدام خواهد کرد.

خرید سنسور کینس

به منظور دریافت مشاوره، استعلام قیمت و یا خرید سنسور کینس تنها کافی‌ست با همکاران ما در تماس باشید.


تماس با کارشناسان فروش