سنسورهای برند Keyence

برند کینس (Keyence) ژاپن از جمله شرکت هایی است که با متمرکز کردن بخش اعظم فعالیت ها و مطالعات خود در زمینه تولید انواع سنسورها توانسته است جایگاه برجسته جهانی را در بخش تولید محصولات اتوماسیون صنعتی از آن خود نماید.

این شرکت در سال ۱۹۷۴ فعالیت خود را در شهر  osaka ژاپن در  زمینه سیستم های اندازه گیری و کنترلبه منظور توسعه و تولید محصولات اتوماسیون صنعتی و تجهیزات بازرسی تأسیس شد و نگاه و اهداف جهانی این مجموعه باعث گردید خیلی سریع بتواند موقعیت خود در بازار جهانی را پیدا کند. شرکت کینس تولید کننده کدخوان ها، مارکرهای لیزری، سیستم های اندازه گیری، میکروسکوپ ها، حذف استاتیک و تجهیزاتی از این دست می باشد اما سنسورهای شرکت کینس در میان سایر محصولات اتوماسیون صنعتی از جایگاه برجسته تری برخوردارند.

 

عمده محصولات شرکت کینس در زمینه اتوماسیون صنعتی را می توان به شرح زیر برشمرد :

 

سنسورهای فوتوالکتریک

شامل سری های LR- ، PZ2،PS-N و سایر مدل های فوتوالکتریک است. با وجود تفاوت هایی که با یکدیگر دارند، تمامی این سنسورها دارای قابلیت استفاده آسان و سهل، درجه بالای اتوماتیک بودن فرایندها و کاهش نیاز به نیروی انسانی هستند و از این رو ضمن کیفیت و ضریب اطمینان بالایی که دارند میزان بروز خطا را به حداقل کاهش می دهند.

 سنسورهای فیبری

شامل سری های  FU، FS-N، FS-V30 و FS-V10 می شود. سری های FU این نوع سنسورها دارای پوشش های انعطاف پذیر فولاد ضد زنگ بوده و در مقابل گرما بسیار مقاوم می باشند. ضمن اینکه دامنه تشخیص بزرگی دارند و از این حیث قابلیت کاربردی زیادی خواهند داشت. سری FS-N این نوع از سنسورها نیز دارای عملکرد بسیار ساده و در عین حال قابلیت تشخیص قابل تکرار می باشند. این سری از سنسورهای فیبری فقط با یک کلیک تنظیم می شوند و همچنین دارای قابلیت نگهداری اتوماتیک هستند، به این گونه که در صورت بروز ابهام و عدم شفافیت کاهش شدت نور را سریع تشخیص می دهند و سنسور را به حالت اصلی خود باز می گرداند.

  سنسورهای لیزری

شرکت کینس شامل سری های  LR-T، LR-Z، LV-N، LV-S،LV و GV می باشند. سری LT-R از سنسورهای لیزری کینس دارای قابلیت های کاربردی متعدد و چند منظوره است. این سنسورها دارای دامنه ۵ متری بوده و می شود آن ها را دورتر از محل استقرار اپراتور نصب کرد تا آسیبی متوجه آنها نشود.

 سنسورهای ویژن

شامل سنسورهای سری IV می باشد. این سری از سنسورهای کینس دارای قابلیت هایی نظیر تشخیص پایدار و قابلیت تصویربرداری برجسته هستند. همچنین کار با آن ها بسیار ساده بوده و تنظیم شان حداکثر یک دقیقه زمان می برد. سنسورهای ویژن ارزان قیمت و مقرون به صرفه بوده و واحدهایی که در صددند با هزینه پایین بهترین تجهیزات را مورد استفاده قرار دهند می توانند از این سری از سنسورهای کینس استفاده کنند.

 سنسورهای القایی

شامل سری های EV، EZ، EV-F و EM. سری EV سنسورهای دو سیمه دارای ابعاد کوچک بوده و از این حیث در فضا صرفه جویی می کنند. در عین حال دارای قابلیت تشخیص بالا در فواصل دور هستند . این سری ها دارای کابل های اتصال منعطف و نشان گر خروجی شفاف هستند که به سنسور متصل می شود.

از این رو شرکت دانش بنیان نیرو نوین طی سالهای فعالیت خود درگاه های دسترسی سریع به خدمات و محصولات کینس (Keyence) را پیدا کرده و در صورت نیاز مشتریان در اسرع وقت نسبت به برآورده ساختن مطالبات ایشان اقدام خواهد کرد.

۰/۵ (۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید