چنانچه قصد خرید سرو درایو و سرو موتور میتسوبیشی را دارید می‌توانید از طریق تماس تلفنی و یا ارتباط در واتساپ از مشاوره رایگان کارشناسان فنی و فروش ما بهره مند گردید.


تماس بگیرید

سرو میتسوبیشی

انواع سرو درایو و سرو موتور میتسوبیشی

شرکت میتسوبیشی الکتریک به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سرو موتور در جهان، پیشرو در ارائه سیستم های سرو با بالاترین دقت نسبت به بسیاری از برند ها می باشد. سرو های میتسوبیشی از شبکه صنعتی CC-Link بهره مند است که تا به امروز سریع ترین نوع شبکه صنعتی در دنیاست.

سروو موتور میتسوبیشی از ویژگی‌هایی مانند طراحی منحصر به فرد و فوق‌العاده فشرده (Compact) به همراه دقت بالا برخوردار است. سری MR-JE میتسوبیشی دارای یک انکودر با دقت ۱۳۱۰۷۲ پالس در دور است. سری MR-J4 دارای دقت فوق العاده ای می باشد که کارایی و سرعت ماشن الات را بطور چشمگیری افزایش می دهد.

سرو موتورهای سری MR-J4 MELSERVO میتسوبیشی با بهره گیری از قابلیت های موقعیت‌یابی دقیق، ماژول‌های حرکتی ساده و سیستم‌های کنترل حرکت پیشرفته، سازندگان ماشین‌ها و مصرف کنندگان را قادر می‌سازد تا ایمنی تولید را افزایش دهند و بهره‌وری را بهبود بخشند.

سروو های سری MR-J4 میتسوبیشی برای نیازهای اتوماسیون توسعه یافته است. میتسوبیشی الکتریک در این سری، عملکردهای نوآورانه و کاربرپسند متعددی را برای به حداقل رساندن تطابق زمان‌بر و پیچیده سیستم‌های مکانیکی و الکترونیکی ترکیب کرده است.

ویژگی‌ها

  • رمزگذار مطلق که به عنوان استاندارد نصب شده است
  • دارای وضوح ۲۲ بیت است
  • حداکثر دقت موقعیت‌یابی و سرعت پردازش
  • انعطاف پذیری بالا
  • امکان اتصال موتورهای مختلف به آمپلی فایر MR-J4
  • دارای موتورهای چرخشی، خطی و مستقیم

سرو درایوهای سری J5 میتسوبیشی با کارایی بسیار بالا و پیشرو در صنعت است که دارای یک موتور کنترلی منحصر به فرد هست. این موتورهای سروو می توانند به CC-Link IE TSN متصل شوند تا فرایند کنترل را با سرعت و دقت بالا انجام دهند. هر سروو آمپلی فایر چند محوره حداکثر دو یا سه سروو موتور (بسته به مدل تقویت کننده سروو انتخاب شده) را هدایت می کند که سیم کشی را ساده می کند و یک ماشین فشرده را با هزینه کمتر امکان پذیر می کند.

Melservo MR-JET سری جدید و اقتصادی از سرو موتور های میتسوبیشی است . این سری برای حداکثر سرعت در سطح سیستم های MR-J5 است. کانکتورها در قسمت بالا و پایین در کنترلر سروو ادغام شده اند و باعث می شود سیم کشی در کابین کنترل صرفه جویی شود.

MR-JET همچنین دارای عملکردی برای بررسی خودکار ارتباطات رمزگذار است. این ویژگی واحدها را قادر می‌سازد تا مستقیماً اطلاعات وضعیت، مانند قطع شدن ارتباط یک کانکتور، را از طریق کد خطا به کاربر منتقل کند. این عملکرد می تواند به طور قابل توجهی عیب یابی را بهبود بخشد و فرایند را به لحاظ زمانی کوتاه تر نماید.

آمپلی فایرهای سروو با کارایی بالا سری MELSERVO-JET دارای یک موتور کنترلی منحصر به فرد هستند که قدرتمندتر از همیشه است.این تقویت کننده های سرو می توانند به CC-Link IE TSN متصل شوند تا کنترل با سرعت بالا و با دقت بالا را انجام دهند.EtherCAT® توسط MR-JET-G-N1 پشتیبانی می شود.

خانواده سرو درایو و سروموتور میتسوبیشی سری MR-JE از عملکردهای پیشرفته ای مانند تنظیم خودکار با یک لمس ، جلوگیری از لرزش و قابلی تشخیص عملکرد ماشین بهره مند است.

سروو آمپلی فایرهای MR-JE 200VAC تا ۳ کیلووات در دسترس هستند و دارای واسط های پالس یا آنالوگ در یک مدل واحد هستند که برای راه اندازی و نگهداری سریع و آسان طراحی شده است.

موتورهای ۲۰۰VAC سری HG سازگار با MR-JE در اندازه‌های حداکثر ۳ کیلووات موجود هستند و شامل ۲ نوع موتور برای انتخاب آسان، بر اساس ظرفیت مورد نیاز یا اینرسی مورد نیاز، برای بهترین تقویت‌کننده و اندازه موتور ممکن است.

سری MELSERVO-JN

این سری از سرو های میتسوبیشی امکان تنظیم و همسان سازی را برای طیف متنوعی از کاربردها داراست. نرخ اینرسی لحظه ای موتور، تنظیمات و مواردی از این قبیل را می توانید به سادگی هرچه تمام و تنها با یک کلیک به صورت اتوماتیک انجام دهید. تنظیم آسان و دنده الکترونیکی از دیگر ویژگی های این سری از سروو موتورهای میتسوبیشی است.

خرید سرو موتور میتسوبیشی

به منظور دریافت مشاوره، استعلام قیمت و یا خرید سرو موتور و سرو درایو میتسوبیشی تنها کافی‌ست با همکاران ما در تماس باشید.


تماس با کارشناسان فروش