سرو موتورهای دایرکت درایو یاسکاوا

یاسکاوا یک سرو موتور دایرکت درایو معرفی کرده که این شرکت مدعی است این سری یک سطح جدیدی از عملکرد را در اندازه های کوچکتر از هر چیزی که قبلا بوده ارائه می دهد.

سری جدید سرو موتورهای دایرکت درایو یاسکاوا سریSGM7F   دارای گشتاور از ۴ تا ۳۵ نیوتن متر می باشد. به عنوان مثال یک سرو موتور ارتفاع به کوچکی ۲.۱  اینچ و قطر ۵۳*۱۳۵ می باشد.

این ابعاد کوچک این امکان را فراهم می آورد که از مزایای مکانیکی اتصال مستقیم سرو موتور به بار در کوچکترین فضای مصرفی که تا به حال وجود داشته استفاده کنید.

یاسکاوا می گوید طراحان ماشین می توانند از SGM7F  در جهت کوچکتر کردن ماشین آلات، آزاد کردن فضاهای با ارزش در سطوح شلوغ کارخانه جات و … استفاده کنند.

یاسکاوا هم چنین اضافه می کند: مهمترین ویژگی محصولات دایرکت درایو قابلیت اتصال مستقیم بار به سرو موتور می باشد که طیف گسترده ای از کنترل حرکت بدون نیاز به کوپلینگ شفت یا گیربکس را فراهم می آورد.

سری SGM7F  هم چنین یک سطح عالی از سختی پیچشی را ارائه میدهد و تقربیا لقی مکانیکی را از بین می برد.

این سری یک راندمانی را در خروجی به شما می دهد که آسیب به اجزای سیستم را به حداقل می رساند و تکرارپذیری و دقت در موقعیت را به حداکثر می رساند.

سری SGM7F  هم چنین دارای مزایای دیگری می باشد از جمله:

– یک طراحی هسته باز که به راحتی شفت متصل می شود و این امکان را فراهم می آورد که سیم کشی به راحتی عبور کند.

– انکودر ۲۴ بیتی برای کنترل حرکت دقیق استثنایی

– یک طراحی خنک کننده خودکار که حرارت پایینی را تولید می کند

– یک طراحی که برای اپلیکیشن هایی که نیاز به ابعاد کوچک و سایکل تایم های کمتری دارند ایده آل می باشد.

– سری SGM7F  دارای ۸ مدل مختلف می باشد که مناسب برای رنج وسیعی از کاربردهای صنعتی مثل: مونتاژ قطعات الکترونیک، دستگاه های پرینت، دستگاه های لیزر و … می باشد.

۰/۵ (۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید