یک ربات ۶ محوره کامپکت از محصولات یاسکاوا موتومن با یک طول بازوی بهینه و رنج وسیعتر حرکت مناسب برای کاربردهای مونتاژ پیچیده و هم چنین کابردهای پردازشی می باشد. در این سری ربات بدنه کامپکت و طراحی بازوی باریک محیط کمتری از فضا را اشغال کرده و هم چنین ظرفیت بار افزایش یافته است. این طراحی استفاده در یک رنج وسیعی از اپلیکیشن ها از جابجایی اجزای مکانیکی تا مونتاژ قطعات الکتریکی را ممکن ساخته است. مشخصه های مقاومتی محیطی ربات ها را قادر می سازند که در رنج وسیعی از کاربردها بدون نیاز به در نظر گرفتن محیط نصب استفاده شوند.

مشخصات فنی ربات های ۶ محوره

انواع مدل ربات ۶ محوره

ربات 6 محوره

RV-2F RV-4F RV-4FL RV-7F RV-7FL RV-7FLL RV-13F RV-13FL RV-20F
حداکثر ظرفیت لود ۳ ۴ ۴ ۷ ۷ ۷ ۱۳ ۱۳ ۲۰
درجه آزادی ۶ ۶ ۶ ۶ ۶ ۶ ۶ ۶ ۶
حداکثر شعاع دسترسی ۵۰۴ ۵۱۵ ۶۴۹ ۷۱۳ ۹۰۸ ۱۵۰۳ ۱۰۹۴ ۱۳۸۸ ۱۰۹۴
قابلیت نصب Floor type, ceiling type, (wall-mounted type *2) Floor type, ceiling type, (wall-mounted type *2) Floor type, ceiling type, (wall-mounted type *2) Floor type, ceiling type, (wall-mounted type *2) Floor type, ceiling type, (wall-mounted type *2) Floor type, ceiling type, (wall-mounted type *2) Floor type, ceiling type, (wall-mounted type *2) Floor type, ceiling type, (wall-mounted type *2) Floor type, ceiling type, (wall-mounted type *2)
تکرارپذیری ±۰.۰۲ ±۰.۰۲ ±۰.۰۲ ±۰.۰۲ ±۰.۰۲ ±۰.۰۲ ±۰.۰۵ ±۰.۰۵ ±۰.۰۵
مشخصه های محیطی (استاندارد) ○(IP30) ○(IP40) ○(IP40) ○(IP40) ○(IP40) ○(IP40) ○(IP40) ○(IP40) ○(IP40)
مشخصه های محیطی(غبار روغن) ○(IP67) ○(IP67) ○(IP67) ○(IP67) ○(IP67) ○(IP67) ○(IP67) ○(IP67)
مشخصه های محیطی(تمیزی) ○(ISOclass3) ○(ISOclass3) ○(ISOclass3) ○(ISOclass3) ○(ISOclass3) ○(ISOclass3) ○(ISOclass3) ○(ISOclass3)
دما محیط ۰ تا ۴۰ ۰ تا ۴۰ ۰ تا ۴۰ ۰ تا ۴۰ ۰ تا ۴۰ ۰ تا ۴۰ ۰ تا ۴۰ ۰ تا ۴۰ ۰ تا ۴۰
جرم ۱۹ ۳۹ ۴۱ ۶۵ ۶۷ ۱۳۰ ۱۲۰ ۱۳۰ ۱۲۰
کنترلر CR750 & CR751
دانلود کاتالوگ Download Catalog

مشخصه های ربات ها

این ربات های با قابلیت تکرارپذیری  ±۰.۰۲ میلی متر عملکرد فوق العاده ای را  مونتاژ قطعات کوچک ارائه می دهد. همچنین برای اتوماسیون، برنامه های آموزشی و تحقیقاتی ایده آل است. عرض پایه ۱۷۰ میلی متری این ربات ها اجازه می دهد تا در فضاهای محدود نیز نصب شود. طراحی فشرده و ویژگی هایی که از برخورد داخلی با کنترل ربات چندگانه جلوگیری می کند، باعث می شود تا حداکثر دو ربات برای بهینه سازی بهره وری با هم استفاده شوند. بعلاوه ، کابلها و شیلنگهای داخلی مسیریاب قابلیت اطمینان سیستم را به حداکثر می رسانند. این ربات را می توان توسط کنترل کننده جمع و جور FS100 هدایت کرد.

ربات 6 محورهمزایا

  • مقرون به صرفه بودن
  • انعطاف پذیری بالا به دلیل طراحی ۶ محور
  • توان حمل ۳ کیلوگرمی برای کاربردهای سبک و پردازشی
  • تکرار پذیری بالا برای پردازش های سریع و دقیق
  •  طراحی بدنه جمع و جور
  • امکان نصب بر روی کف ، دیوار و سقف
  • امکان یکپارچه سازی 

خرید ربات های صنعتی

شرکت نیرونوین تنها نماینده ربات های صنعتی یاسکاوا در ایران با بیش از ده ها تجربه موفق در زمینه رباتیک از جمله جوشکاری رباتیک ، ربات پلتایزینگ، ربات های جابه جایی و… می تواند راهگشای مشکلات شما در تمام زمینه های اتوماسیون صنعتی به خصوص در زمینه ربات باشد. چنانچه نیاز به مشاوره و یا راهنمایی رایگان در زمینه رباتیک دارید با کارشناسان فنی ما به شماره ۰۲۵۳۶۱۲۵ و یا از طریق پیام واتس اپ در تماس باشید.

۰/۵ (۰ نظر)