راه حل B&R برای تعمیر و نگهداری از راه دور

نگهداری از راه دور: سریع ، آسان و ایمن

نگهداری از راه دور: سریع ، آسان و ایمن

خدمات در هر جای دنیا

خدمات و نگهداری از دستگاه های خود را از هرجای دنیا به مشتریان خود پیشنهاد دهید ، یا به سادگی مراقب سیستم ها و دستگاه های خود باشید. با راه حل B&R ، یک تکنسین خدمات یا مهندس می تواند از هر نقطه در جهان به ماشین آلات دسترسی پیدا کند تا داده های برنامه و موارد دیگر را بازیابی کند. به این ترتیب ، ماشین آلات و کارخانه های مختلف می توانند به سرعت توسط یک تکنسین سرویس دهی شوند. از خسارات زیاد جلوگیری کرد و از هزینه های بالای تعمیرات میتوان به طور کامل اجتناب کرد.

امنیت پیشرفته

بین SiteManager در دستگاه و GateManager ،  دیتا توسط یک اتصال VPN رمزگذاری شده محافظت می شود و بیشتر با استفاده از Certificates محافظت می شود. سطح محافظ دیگری توسط فایروال ادغام شده در SiteManager فراهم شده است.

حق دسترسی به دستگاه توسط تکنسین های خدمات توسط GateManager و سیستم مدیریت دستگاه یکپارچه آن اداره می شود. دسترسی از راه دور همچنین می تواند صریحاً با استفاده از یک کلید فعال شود ، که می تواند از طریق ورودی و خروجی های یکپارچه در SiteManager متصل شود.

آسان برای استفاده

تعمیر و نگهداری ایمن از راه دور از B&R بسیار کارآمد است. برای پیکربندی آن نیازی به متخصص IT ندارید. حق دسترسی به دستگاه با استفاده از کشیدن و رها کردن به راحتی در GateManager اداره می شود. استفاده از SiteManager B&R در زمان و هزینه نیز صرفه جویی می کند ، زیرا فقط برای استفاده در ماشین های مختلف فقط یک بار باید پیکربندی شود.

مزایای اضافی با استودیو اتوماسیون

مانند هر سخت افزار B&R ، SiteManager را می توان در نرم افزار Automation Studio  پیکربندی کرد. در هنگام تحویل هیچ تنظیمات اضافی لازم نیست و می توان دستگاه را حتی سریعتر راه اندازی کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت نیرونوین تماس حاصل فرمائید.

۰/۵ (۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید