کلاس یاسکاوا

تجارب صنعتی دنیای واقعی در کلاس درس یاسکاوا

یاسکاوا برنامه های درسی اختصاص داده شده به ارائه ” تجارب صنعتی در دنیای واقعی” را در کلاس درس توسعه و آموزش می دهد. سازمان ها باید محصولات ، تکنولوژی و آموزش و پرورش مناسبی برای پر کردن شکاف ها بین آنچه که صنعت می خواهد و آنچه موسسات آموزشی را تامین می کنند، فراهم کنند. YASKAWA Motoman می گوید: در تلاش برای تقویت توسعه نیروی کار و رشد اقتصادی پایدار می باشد. شرکت یاسکاوا می گوید آن مسئله برنامه های درسی توسعه یافته، برنامه های اختصاص داده شده و ابزار سخت افزار و نرم افزار برای ارائه “تجارب صنعتی در دنیای واقعی” را در کلاس درس دارد.

سیستم عامل رباتیک  STEM :

سته هایی که به مربیان برای تدریس رباتیک کمک میکند، از تجهیزات مشابه مستقر در کارخانه های تولیدی اتوماسیون استفاده می کند. به گفته این شرکت، آنها دارای ویژگی قطعات صنعتی درجه استاندارد و ابزار جامع تحصیلی؛ مدل های حمل و نقل و مواد جوش در دسترس هستند.

MotoSim EG-VRC برای آموزش و پرورش :

PC مبتنی بر محیط برنامه نویسی آفلاین و ابزار رباتیک شبیه سازی است که به طور خاص برای مدارس ، سازمان های آموزشی و موسسات تحقیقاتی آموزش و پرورش طراحی شده است. این مسئله شبیه سازی ۳ را قادر می سازد تا سلول های ربات سازی و شبیه سازی یک محیط تولید عملکردی باشد. با استفاده از MotoSim ، (کنترل گرافیکی مجازی پیشرفته ربات) مدرسین می توانند توسط برنامه نویسی مجازی و محیط نرم افزار , فرایند تولید را در یک محیط مجازی ۳ بعدی را طراحی و تایید  و مشاهده کنند.

آکادمی یاسکاوا سیستم مدیریت آموزشی: (LMS)  

در STEM تراز وسط برنامه درسی قرار دارد که به دانش آموزان استانداردهای هسته علمی و مهارت های قرن ۲۱ مورد نیاز در رشته های ساخت و تولید پیشرفته را ارائه می دهند. به منظور توسعه این استاندارد جدید در صدور مدرک نیروی کار، یاسکاوا موتومن که  با Fastlane مشارکت دارد، با دانشگاه موسسه تحقیقات دیتون همکاری دارد،می گوید  STEM ملی و ایالتی برای مدارس به برنامه درسی صنعتی رباتیک نیاز دارد.

باب گراف مدیر فروش ارشد، آموزش، یاسکاوا گفت:  

چالش این است که به راه هایی برای بسته بندی دانش ذهنی مان دست پیدا کنیم و آن را در دسترس قراردهیم ، ما همچنین نیاز به ایجاد راه حل هایی مربوط به نیازهای صنعت، محتوای غنی، جامع و آسان برای استفاده به منظور ایجاد دانش آموزان نیاز داریم.

۰/۵ (۰ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید