اینورتر های امرن که از طراحی زیبا و منحصر به فردی بر خوردار است، به علت توانمندی و قیمت مناسب آن از محبوبیت ویژه ای در صنعت برخوردار است. از دیگر ویژگی های این محصولات می توان به ژاپنی بودن آن اشاره کرد. اینورترهای امرن در صنایع گوناگونی نظیر صنایع غذایی، نساجی، کاشی و سرامیک، صنایع خودرویی و تولید کنندگان تجهیزات، فرش های ماشینی و بسیاری دیگر از موارد مشابه مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت نیرونوین نمایندگی امرن ( نمایندگی Omron) در ایران این تضمین را به شما می دهد که اینورتر های امرن را با کیفیت اورژینال و قیمت بسیار مناسب خدمت شما مشتریان عزیز و گرانقدر عرضه نماید. لطفا جهت دریافت مشاوره رایگان با یکی از خطوط ارتباطی ما در تماس باشید.

انواع سری اینورتر های امرن

Frequency Inverters JX

MX2

RX

SX

LX

Type Compact and Complete Born to Drive Machines Customised to your machine High performance Vector Control Experience & Comfort for lifts
۲۰۰V Single-Phase ۰.۲kW to 2.2kW ۰.۱kW to 2.2kW N/A N/A N/A
۲۰۰V Three-Phase ۰.۲kW to 7.5kW ۰.۱kW to 15kW ۰.۴kW to 55kW N/A N/A
۴۰۰V Three-Phase ۰.۴kW to 7.5kW ۰.۴kW to 15kW ۰.۴kW to 132kW ۰.۷۵ kW to 800 kW ۳.۷ kW to 18.5 kW
Application General purpose built-in communications Harmonized motor and machine control N/A ۹۰ kW to 1000 kW Lift control with asynchronous and synchronous motors
Control method V/F control Open loop speed and torque control for vector and speed for V/F control High Performance, built-in know-how functionality V/F control Open and close loop for Vector and V/F control
Torque features ۱۵۰% at 3 Hz ۲۰۰% at 0.5Hz ۲۰۰% at 0.0Hz (CLV), 150% at 0.3Hz (OLV) ۱۲۰% at 0,0 Hz (CLV), 120% at 0,5 Hz (OLV) ۲۰۰% at 0 Hz (CLV), 200% at 0.3 Hz (OLV)
Connectivity Modbus EtherCAT, Modbus, DeviceNet, PROFIBUS, MECHATROLINK-II, CompoNet and EtherNet/IP EtherCAT, Modbus, DeviceNet, PROFIBUS, MECHATROLINK-II, CompoNet EtherCAT, PROFINET, Modbus, DeviceNet, PROFIBUS, Modbus TCP Modbus
Logic Programming N/A Standard Firmware Standard Firmware Standard Firmware Standard Firmware
Application Oriented N/A Standard Firmware Standard Firmware Standard Firmware N/A
دانلود منوال اینورتر امرن Download PDF JX Download PDF MX2 Download PDF RX Download PDF SX Download PDF LX
دیتا شیت اینورتر امرن Download PDF JX Download PDF MX2 Download PDF RX Download PDF SX Download PDF LX

تفاوت اینورتر امرن و یاسکاوا

ممکن این سوال برای افراد بسیاری به وجود بیاید که تفاوت میان اینورتر یاسکاوا و امرن چیست. به لحاظ سخت افزاری و ساختار داخلی هر دو یکسان هستند و در زمنینه قیمت هم تفاوت شایانی با یکدیگر ندارند.

از آنجایی شرکت های امرن و یاسکاوا سالهاست که با یکدیگر همکاری دارند لذا مقایسه امرن و یاسکاوا در این زمینه منطقی و اصولی نمی باشد. چنانچه قصد خرید هر یک از این دو محصول را دارید می توانید و نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان شرکت در ارتباط باشید.

مزایای خرید از نیرونوین

در صورت خرید هر یک از اینورترهای امرن و یاسکاوا از نیرونوین نمایندگی امرن ، یاسکاوا و بی اند آر از مزایای متعددی بهره مند می گردید که شامل موارد زیر می گردند:

 • خرید جنس مطمئن و اورژینال از نمایندگی
 • خرید از یک شرکت مطمئن و با سابقه طولانی 
 • گارانتی طلایی یکساله
 • امکان خرید با فاکتور رسمی 
 • پشتیبانی حداقل پنج ساله
 • آموزش رایگان
 • خدمات پس از فروش
 • و …

کاربرد اینورتر های امرن

همانطور که در ابتدا عنوان شد می توان از اینورتر های امرن همانند اینورتر های یاسکاوا در صنایع متعدد و گوناگونی با خیالی آسوده استفاده نمود. در ادامه به برخی از این صنایع و کاربرد ها به صورت تیتروار اشاره خواهد شد.

 • صنایع خودرو سازی و صنایع مرتبط
 • صنایع فرش های ماشینی و همچنین موکت
 • صنایع کاشی و سرامیک
 • صنایع نساجی
 • صنایع غذایی
 • صنایع چاپ و بسته بندی
 • و بسیاری دیگر از کارخانجات تولیدی

رنج توانی اینورتر امرن

اینوترهای Omron نیز همانند اینورتر های یاسکاوا در سری های مختلفی متعدد و گوناگونی عرضه می گردند که بالطبع رنج توانی آن ها نیز با توجه به کاربرد و یا اپلیکیشن آنها تغییر می کند.

اینورتر سری JX امرن در حالت سه فاز ۴۰۰ ولت ، دارای رنج توانی ۰.۴ کیلووات تا ۷.۵ کیلو وات می باشد.

اینورترهای سری MX2 امرن نیز در شرایط مشابه ۴۰۰ ولتِ سه فاز ، دارای رنج توانی ۰.۴ کیلووات تا ۱۵ کیلو وات هستند.

اینورتر RX امرن نیز در حالت سه فاز و به صورت ۴۰۰ ولت از رنج توانی ۰.۴کیلووات تا ۱۳۲کیلووات موجود می باشند.

اما سری SX از اینورتر های امرن دارای رنج توانی بسیار بالاتری به سه سری قبل هستند. در حالت سه فاز ۴۰۰ ولت دارای رنج توانی ۰.۷۵ کیلووات تا ۸۰۰ کیلووات می باشد.

اینورتر های سری LX نیز در همان شرایط دارای رنج توانی ۳.۷ کیلووات تا ۱۸.۵ کیلووات می باشند.

خرید اینورتر امرن

جهت خرید اینورتر امرن از نمایندگی امرن در ایران می توانید با یکی از راههای ارتباطی شرکت نیرونوین در تماس باشید .

۵/۵ (۱ نظر)