ربات اسکارای برای جابجایی قطعات کوچکیاسکاوا موتومن دو ربات اسکارای جدید برای کاربردهای جابجایی قطعات کوچک، الکترونیک، فرآوری مواد غذایی و ... معرفی می کند.

یاسکاوا در یک اطلاعیه دو ربات اسکارای افقی که برای کاربردهای مونتاژ، مرتب سازی، بسته بندی و جابجایی قطعات کوچک طراحی شده اند را معرفی می کند. به خصوص، یاسکاوا سطح دسترسی و پیلود آن ها را بیان می کند به گونه ای که این ربات ها برای جابجایی قطعات در کاربردهای لوازم خانگی، کامپیوتر و تجهیزات ارتباطی مثل قطعات الکترونیکی مناسب هستند. یاسکاوا همچنین بیان می کند که ویژگی های مشابه، این ربات ها را برای استفاده در فرآوری مواد غذایی، جابجایی محصولات پزشکی و محصولات آرایشی یک انتخاب مناسب معرفی می کند.

 

 

ربات SG400

ربات SG400 از حداکثر سطح دسترسی 400 میلی متر و حداکثر پیلود 3 کیلوگرم بهره می برد. علاوه بر این سایکل تایم این ربات هنگام جابجایی یک قطعه 2 کیلویی در فضای 300 میلی متر افقی و 25 میلی متر عمودی فقط 0.32 ثانیه می باشد.

 

ربات SG650

ربات SG650 دارای حداکثر سطح دسترسی 650 میلی متر و حداکثر پیلود 6 کیلوگرم می باشد. با وجود این مشخصات بزرگتر در مقایسه با ربات SG400، این ربات دارای سایکل تایم کمتری نسبت به ربات SG400 می باشد. به عنوان مثال در شرایط تستی که برای ربات SG400 انجام شد سایکل تایم ربات SG650، 0.29 ثانیه خواهد بود.

 

برای هر دو ربات، یاسکاوا ادعا می کند که سایکل تایم کوتاه، بالاترین عملکرد عملیاتی را در کلاس خود ارائه می دهد.

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط


ربات های سری AR شرکت یاسکاوا

ربات جوشکاری AR3120 موتومن

سیستم های جوش نقطه ای یاسکاوا


کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند .

پرسش و پاسخ های قبلی

 

 

 

 

 

 

 

 

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی