کسب جایزه ای دیگر توسط شرکت یاسکاواشرکت یاسکاوا برای سومین سال پیاپی در بین 100 شرکت برتر نوآور جهان قرار گرفت.

کسب جایزه ای دیگر توسط شرکت یاسکاوا 

 

گروه تکنولوژی شرکت یاسکاوا برای سومین سال پیاپی در بین 100 شرکت نوآور جهان قرار گرفت . هر ساله این گزارش ، شرکت های نو آور جهان را معرفی می نماید.

این جایزه در سال 2011 توسط گروه  رسانه ای Thomson Reuters آغاز به کار کرد. معیار های انتخاب برای این صد شرکت برتر در زمینه  نوآوری ، موارد : دسترسی جهانی ، تعداد اختراعات ثبت شده و تاثیر پایدار اختراعات بر آینده جهان می باشد.

شرکت یاسکاوا  بیش از 100 سال است که تاسیس شده و در زمینه های درایو (اینورتر) ، اتوماسیون صنعتی و رباتیک پیش گام است. در حال حاضر تمرکز اصلی شرکت یاسکاوا راه حل هایی برای آینده صنعت می باشد.

آقای منفرد استرن (Manfred Stern) (مدیر اجرایی و مدیر عامل یاسکاوا اروپا و معاون مدیر عامل یاسکاوا الکتریک) به مناسبت دریافت این جایزه توضیح داد : ما به شدت در زمینه های مرتبط با صنعت 4.0 (Industry 4.0) (صنعت 4.0 نامی برای روند فعلی اتوماسیون و تبادل داده ها در فن آوری های تولید است و مواردی مثل اینترنت اشیاء ، سیستم cloud و .... را شامل می شود) و انرژی های پایدار سرمایه گذاری می کنیم . در حال حاضر بسیاری از پروژه های شرکت یاسکاوا در رابطه با این موضوعات فعال  هستند و این موارد باعث شده که این جایزه به شرکت ما تعلق بگیرد.

 

مثالی برای پروژه های نوآورانه شرکت یاسکاوا :

این سیستم ارتباط بین مکاترونیک سنتی و فناوری دیجیتال را نشان می دهد . چند عدد ربات مینیاتوری پتانسیل تولید سفارشی مدل های دمو خودرو را در قالب یک سلول رباتیک مطالعاتی به نمایش می گذارند . این سلول در مرکز نوآوری یاسکاوا در شهر کیتاکیوشو (Kitakyushu) ژاپن واقع شده است . در ادامه می توانید فیلم این سلول رباتیک را مشاهده کنید.

از طریق لینک زیر تمامی 100 شرکت برتر را بشناسید 

>>100 شرکت برتر<<

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط


رونمایی از جدیدترین اینورتر یاسکاوا برای صنعت جرثقیل

اینورتر V1000 MMD شرکت یاسکاوا برنده جایزه  Red Dot Award

انتشار نرم افزار های موبایلی Drive Wizard Mobile و Drive Manual شرکت یاسکاوا


کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند .

 

 

 

 

 

 

 

 

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی