حضور یاسکاوا در نمایشگاه INTER LIFT 2017 ...

 

نمایشگاه اینتر لیفت بزرگترین نمایشگاه تخصصی  صنعت آسانسور و پله برقی می باشد که هر 2 سال یکبار برگزار می گردد .دراین نمایشگاه حدود 550 غرفه دار از 43 کشور دنیا که 70% آنها خارجی هستند حضور خواهند داشت.

در سال 2015 (آخرین دوره برگزاری) حدود 20,440 بازدید کننده از  100کشور جهان از این نمایشگاه بازدید کردند .  در این نمایشگاه شرکت های معتبر جهانی به ارائه آخرین تکنولوژی درضمینه های آسانسورهای صنعتی و خانگی ،تجهیزات و قطعات ، امنیت و نگهداری ، نرم افزار، طراحی ، دکوراسیون و.... می پردازند.َ

نمایشگاه INTER LIFT از تاریخ 25 الی 28 مهرماه (17-20 oct 2017) در مرکز نمایشگاههای آگسبورگ آلمان در شهر مونیخ برگزار می گردد.

شرکت YASKAWA هم به عنوان یکی از شرکت های مطرح در ضمینه ی Motion & Drive و ربات های صنعتی با شعار (بهترین محصولات و راه حل ها برای صنعت آسانسور ) در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و به ارائه جدیدترین محصولات خود هم مانند اینورتر و موتور برای انواع آسانسور و پله برقی می پردازد . همچنین ربات های Motoman شرکت یاسکاوا نیز که میتواند برای مونتاژ و ساخت تجهیزات و قطعات آسانسور استفاده شود به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

 

مطالب مرتبط


اینورتر V1000 MMD شرکت یاسکاوا برنده جایزه Red Dot Award

رونمایی از جدیدترین اینورتر یاسکاوا برای صنعت جرثقیل

کتاب آموزش کامل اینورترهای یاسکاوا


کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند .

 

 

 

 

 

 

 

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی