آینده آموزش در ایران و جهاننمایشگاه و کنفرانس "تجارت و سرمایه‌گذاری جهان اسلام" که امسال ششمین سال برگزاری خود را در شهر کوالالامپور می‌گذراند، هر سال شاهد حضور گروه‌هایی از ایران با عنوان شرکت‌کننده و سخنران است.

پیش بینی "آینده وضعیت آموزش عالی جهان” موضوعی است که دکتر شهریار شفیعی با عنوان یکی از نمایندگان ایران در بخش کنفرانس آموزش و تحصیلات این نمایشگاه، به آن می‌پردازد. او معتقد است در کمتر از دو دهه آینده، دیگر چیزی به نام دانشگاه با آن مفهومی که تا به حال از آن می‌شناسیم وجود نخواهد داشت و تولید علم بیشتر به صورت مردم نهاد صورت می‌پذیرد. در دانشگاه‌ها بازاریابی تحصیلی کم‌کم جای خود را به برند سازی می‌دهد و سرعت رشد دانش آنچنان بالا می‌رود که شاید دیگر فرصتی برای در انتظار ماندن برای نوشتن یک کتاب باقی نماند.

 

با توجه به سرعت تحولات در جوامع و تغییرات تکنولوژی، دانشگاه قادر نیست تا هم پای این تغییرات رشد کند و درک کاملی از این تغییرات داشته و آن را به کتاب و مقاله تبدیل کند و در این میان نقش شرکت های دانش بنیان که علاوه بر حضور در متن صنعت کشور، برای رشد و ارتقای خود نیاز به روزرسانی علمی را بیش از پیش احساس می کنند، پر رنگ تر خواهد بود. شرکت نیرو نوین این افتخار را دارد که با بیش از 15 سال سابقه در زمینه اتوماسیون صنعتی و بدلیل به روز رسانی مستمر دانش و تکنولوژی خود، هم از لحاظ فنی و هم در زمینه آموزش جزء برترین شرکت های صنعتی ایران بوده و این سطح از توانایی آموزشی را روز به روز گسترش خواهد داد. آموزش دوره های تخصصی برای شرکت ها و موسسات بزرگ کشور و کسب رضایت آنها در عالی ترین سطح، نشاندهنده این تونایی در آموزش متخصصان کشور بوده و انگیزه متخصصین نیرو نوین را در رشد هرچه بیشتر صنعت ایران ارتقاء خواهد داد. شرکت نیرو نوین دوره های اتوماسیون صنعتی را در زمینه 3 برند یاسکاوا(YASKAWA)، امرن(OMRON) و میتسوبیشی(MITSUBISHI) ارائه می دهد.

 

لیست دوره های آموزشی شرکت نیرو نوین بشرح زیر می باشد:

 

 

مطالب مرتبط


پک طلایی اینورترهای یاسکاوا برای اولین بار در ایران

دوره های آموزشی PLC امرن در تابستان 96

ثبت نام در دوره های تابستانه شرکت نیرو نوین


کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند .

 

 

 

 

 

 

 

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی