معرفی ریموت I/O سری NX امرن...

 

ریموت I/O چیست؟

در سیستم های کنترلی ،ماژولهای ورودی و خروجی که به ریموت I/O مشهور می باشند به دلیل قابليت ارسال اطلاعات بر روي شبکه صنعتي مانند شبکه های Ethernet /IP و EtherCAT میباشند که شما به راحتي ميتوانيد مقادير مختلف ورودي و خروجي را با توجه به نوع شبکه از روي کامپيوتر و يا تجهيز ديگري که امکان ارتباط با شبکه را دارد کنترل و نظارت کنيد.

کاربردهای ریموت I/O

ماژول های ورودی / خروجی از راه دور برای استفاده در جاهایی مانند مناطق خطرناک انفجاری و یا محیط­های سخت صنعتی مانند مناطق دریایی و محیط باز که شامل نفت و گاز (خشکی و دریایی)، دارویی، شیمیایی، فاضلاب، مواد غذایی و آشامیدنی و غیره میباشند.

چرا از ریموت I/O استفاده کنیم؟

سیستم­های ریموت I/O با قابلیت­های بالا و جابجایی ساده مشخص می­شوند. ریموت I/Oها زمانی انتخاب صحیحی می باشند که می­خواهید (ماژول­های I/O) را نزدیک به دستگاه­های میدانی قرار دهید.

این بدان معنی است که شما سیم کشی را کاهش می­دهید ، چون سیستم نزدیک به دستگاه­های میدانی مستقر می­شود، و فقط یک کابل ارتباطی از سیستم ریموت I/O به سیستم کنترل توزیع شده استفاده می­شود.

به دلیل کاهش سیم کشی، نه تنها در کابل، بلکه در زمان، هزینه، انرژی نیز صرفه­جویی می­کنید. از اینرو، ورودی / خروجی از راه دور می­تواند در یک محل غیر متمرکز درون مناطق خطرناک جهت ثبت و ذخيره اطلاعات ، نمايش اطلاعات بکار گرفته شوند.

 

 

ریموت I/O امرن –سری NX

سری NX جدیدترین و قوی ترین ریموت I/O شرکت امرن می باشد . یونیت های ارتباطی این سری global open networks را ساپورت می کند. که شما می توانید متناسب با نیاز خود یکی از آنهارا انتخاب کنید.  سری  NX شامل یونیت های مختلفی از جمله کارت های I/O ، ANALOG ، SAFETY و .... می باشد. در ادامه به سایر ویژگی های این سری اشاره ای خواهیم داشت.

 

 

ویژگی ریموت I/O امرن –سری NX

سرعت عملکرد بالا در شبکه های Ethernet /IP و EtherCAT

کارتهای ورودی خروجی دیجیتال ، آنالوگ ، دما ، انکدر و پالس و ...

افزایش دقت ( رزولوشن ) نسبت به سری های قبلی

قابلیت اتصال 63 یونیت ورودی خروجی

نصب و راه اندازی آسان

 

>> دانلود کاتالوگ 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط


معرفی کنترلر NX1P امرن

اشتباه بزرگ شرکت امرن

کنترلر های SQL شرکت omron


کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند .

 

 

 

 

 

 

 

 

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی