کارخانه جدید ربات در اروپامراسم کلنگ زنی تولید محصولات یاسکاوا در اسلوونی برگزار گردیده است . یاسکاوا حضور خود را در اروپا افزایش می دهد و اولین کارخانه ربات خود را در اسلوونی می سازد. برونو اسکنبرگر رئیس بخش رباتیک در اروپا می گوید: " با این حرکت، ما به طور مداوم در حال اجرای استراتژی خود به منظور ارائه بهترین خدمات به مشتریان هستیم". علاوه بر 3 پروژه ساختمانی دیگر در اروپا، شروع به کار این پروژه آینده محور برای 2 نوامبر تنظیم شد. یاسکاوا یکی از بازیگران در حوزه ربات های صنعتی، با بیش از 400 هزار ربات نصب شده در سراسر دنیا و هم چنین ارائه دهنده جهانی پیشرو در زمینه درایو و تکنولوژی اتوماسیون، در حال پیگیری یک استراتژی بلند پروازانه گسترش در اروپا می باشد. اینجا هدف این است که یاسکاوا یک پیشرو در میان تولید کنندگان ربات های صنعتی در اروپا در میان مدت بشود.

در سال 2018 اولین ربات های یاسکاوا موتومن از طریق تولید صرفا اروپایی تولید خواهند شد. به عنوان بخشی از این کار، یک تاسیسات تولید ربات جدید، همچنین یک مرکز جدید توسعه رباتیک اروپایی در حال ساخت در اسلوونی هستند. این سایت قرار است 80 % نیازهای ربات اروپا را پوشش دهد. حجم سرمایه گذاری تقریبا 25 میلیون یورو خواهد بود. علاوه بر این، تقریبا 200 شغل برای این کار در یاسکاوا ایجاد خواهد شد، به غیر از شغل هایی که برای سایر تامین کنندگان اروپایی ایجاد خواهد شد. 

 

 

بخش رباتیک شرکت یاسکاوا 960 کارمند در سراسر اروپا دارد که تقریبا یک سوم آن در آلمان هستند. یاسکاوا مجموعا 350 مهندس استخدام خواهد کرد.

در مراسم افتتاحیه، برونو اسکنبرگر رئیس بخش رباتیک در اروپا بیان داشت: ظرفیت های جدید تولید و توسعه به ما این امکان را می دهد که به مشتریان خود در اروپا کوتاه ترین زمان تحویل ممکن و هم چنین گسترش آپشن های خود برای ارائه راه حل های رباتیک مخصوص مشتری، ارائه دهیم. از این طریق ما می خواهیم به عمیق کردن همکاری خود برای گسترش بیشتر سهم بازار همراه با مشتریان مهندسی مکانیک ما و ماشین سازها و دستگاه سازها ادامه دهیم. به لطف گسترش ظرفیت های توسعه منطقه ای، ما حتی به بازار اروپا و روند تکنولوژی نزدیک تر می شویم.

مانفرد استرن، رئیس و مدیر ارشد اجرایی یاسکاوای اروپا اضافه کرد: اروپا در بسیاری از تکنولوژی ها پیشرو هست، و ما می خواهیم دائما به مشتریان خود نشان بدهیم که ما چقدر مشتاق هستیم که اینجا باشیم و حتی سلوشن های کارآمد تری را با آن ها گسترش دهیم.

 

سه پروژه بزرگ آینده:

علاوه بر کارخانه ربات جدید، یاسکاوا در حال ساخت سه پروژه بزرگ دیگر می باشد: بیش از 10 هزار متر مربع فضای تولیدی و اداری در حال ساخت در فرانسه می باشد. در سوئد یک کارخانه جدید در کنار ایستگاه های کاری جدید ایجاد می شود. تکمیل این سه ساختمان جدید برای پایان سال 2018 برنامه ریزی شده است. در مقابل، توسعه ساختمان با 4 هزار متر مربع فضای تولید و انبار و 1200 متر مربع فضای اداری در مقر اروپایی رباتیک یاسکاوا در Allershausen در آلمان در ژانویه 2018 افتتاح خواهد شد.

این سرمایه گذاری ها بخشی از پیشقدمی اروپایی شرکت یاسکاوا می باشد که در پایان سال گذشته توسط هیروشی اوگاساوارا، رئیس و مدیر ارشد اجرایی شرکت یاسکاوا الکتریک و مانفرد استرن نایب رئیس شرکت یاسکاوا الکتریک و مدیر ارشد اجرایی یاسکاوا اروپا در یک کنفرانس مطبوعاتی در فرانکفورت آلمان اعلام شد. علاوه بر گسترش زیرساخت ها، استراتژی همچنین شامل تقویت مهندسی توسعه و کاربرد و همچنین حوزه های انرژی و دریایی می باشد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی