بزرگترین نمایشگاه VISION 2016 در آلمانبزرگترین نمایشگاه VISION 2016 آلمان در محل ملاقات بین المللی برای حدود 400 شرکت بزرگ و فعال در زمینه سیستم های پردازش تصویر و صنعت تصویربرداری بود که از 8 الی 10 نوامبر سال 2016 با حضور 10 هزار بازدید کننده از 58 کشور جهان برگزار شد. ارائه طیف گسترده ای از محصولات و خدمات، از جمله سنسور، پردازنده ها، کابل ها، دوربین ها، نرم افزار و ... در مجموعه سیستم ها و ماشین های ویژن مربوط به انواع کاربرد در صنایع مختلف بخصوص صنایع غذایی و آشامیدنی، دارویی، قطعه و خودروسازی و ... را می توان به عنوان یک بهره کامل از این رویداد دانست.

همچنین کنفرانس ها و سخنرانی هایی در این نمایشگاه، برای کسانی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد آخرین فن آوری ها و محصولات VISION بودند بر روی موضوعات فن آوری های جدید دوربین، اپتیک و نرم افزار برگزار شد.

 

 

با این وجود، در حال حاضر سیستم های ویژن یک راه حل کاربردی جهت بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی می باشند. با بکارگیری این سیستم ها می توان در حین تولید محصول، مراحل مختلف آن را کنترل نمود و در صورت وجود عیب نسبت به برطرف کردن آن در همان مرحله و کاهش ضایعات اقدام نمود. در ضمن با توجه به دقت بسیار مناسب این سیستم ها در سرعت های بالا، می توان یک اطمینان خاطر در بالا بردن بهره وری سالانه تولید داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی