پردازش تصویراجرای پروژه های پردازش تصویر از دیگر توانایی های کارشناسان ما می باشد

 • کاربرد سیستم های پردازش تصویر در کدام صنایع می باشد؟

  سیستم های پردازش تصویر با توجه به عدم محدودیت کاربرد معمولا در اکثر صنایع جهت کنترل و تست به کار گرفته می شود که در زیر معرفی می گردد: - اتومبیل سازی - الکترونیک - بسته بندی - غذا و آشامیدنی - کاشی و سنگ - لوله و کابل - پلاستیک و پلیمر - داروسازی و آرایشی بهداشتی - هسته ای و هوافضا - کشاورزی - فولاد و قطعه سازی

  ادامه مطلب ...

 • معیارهای کنترل کیفیت در صنعت

  در صنایع و خطوط تولید مختلف کارخانه ها معیارهایی به عنوان الگو و مرجع جهت تشخیص کیفیت و صحت تولید آن محصول در نظر گرفته می شود که این معیارها توسط سیستم های ویژن برنامه نویسی و در خدمت سنجش تولید قرار می گیرد. سیستم های پردازش تصویر بدون محدویت کاربرد و یا نیاز سنجش کارفرما می تواند این امر را به درستی و بدون خطا انجام دهد. در این تشخیص، سرعت خط تولید یک مسئله مهم برای تولیدکننده می باشد و با توجه به تنوع سیستم های ویژن می توان کنترل صحیح و کاملی از کیفیت محصولات به دست آورد.

  ادامه مطلب ...

 • کنترل کیفیت در خط تولید

  امروزه تولید محصولات، کنترل کیفیت یک امر مهم و حیاتی به شمار می آید. کنترل کیفیت محصول به معنی تعیین و سنجش میزان درستی و مرغوبیت کالای تولیدی در خطوط تولید با نمونه اصلی و دیدگاه تولید کننده می باشد که این میزان درستی دارای چرخه مزایا و منافعی برای آن خط و شرکت تولید کننده می باشد تا در نهایت فروش بیشتر و رضایت مندی بالاتری در سطوح مختلف در بین مصرف کنندگان آن محصول با وجود رقبا در بازار داشته باشد.

  ادامه مطلب ...
نیرو نوین در شبکه های اجتماعی