اینورتر یاسکاوا

 • چرا جریان ورودی اینورتر کمتر از جریان خروجی آن می باشد ؟

  توان مصرفی VFD همیشه برابر با توان خروجی همراه با تلفات داخلی اینورتر می باشد . زمانی که فرکانس اینورتر کمتر از مقدار فرکاس خط ( معمولا 50 هرتز) باشد . ولتاژ خروجی اینورتر کمتر از ولتاژ ورودی می شود . به همین دلیل جربان خروجی بیشتر از جریان ورودی است .

 • اینورترهای ولتاژ متوسط شرکت YASKAWA در چه رنج هایی تولید می شود؟

  Medium voltage  از ولتاژ 1 تا 35 کیلو ولت را شامل می شود. اینورترهای Medium voltage یاسکاوا معمولا با ولتاژ خط    3 ،  6  و11 کیلو ولت تولید  می شود . لازم به ذکر است که اینورترهای medium voltage یاسکاوا سری MV1000  می باشد.

 • استاندارد ROHS که بر روی لیبل اینورترهای یاسکاوا نوشته می شود ، چیست؟

  ROHS مربوط به کاهش مواد خطرناک می باشد و بیشتر روی کاهش موادی همچون سرب ،جیوه و کادمیوم تمرکز دارد. اینورتر های یاسکاوا هم کاملا با این استاندارد هماهنگی دارند.

 • ابعاد سری F7 نسبت به A1000 چگونه است ؟

  سری A1000 حدود 30 درصد کوچکتر از سری F7 می باشد . تفاوت دیگری که این دو سری با هم دارند در این است که اینورترهای سری A1000 می تواند در کنار هم (Side by side) نصب شود که این باعث می شود فضای کمتری از تابلو را اشغال کنند.

 • با توجه به اینکه سری F7 از رده ی تولید خارج شده است ، جایگزینی مناسب برای این سری معرفی نمایید .

  اینورترهای سری A1000 بهترین جایگزین برای سری F7 می باشد که حتی دارای عملکرد بهتری نسب به F7 می باشد و حتی ویژگی های بیشتری رو هم دارا می باشد. لازم به ذکر است که سری های 7 از رده ی تولید خارج شده و سری های 1000 جایگزین آن گردیده است.

 • چگونه می توان پارامترهارا ذخیره و بازخوانی کرد تا موقعی که اینورتر ریست می شود به آنها دسترسی داشته باشیم؟

  برای این کار بعد از تنظیم پارامترها ، پارامتر O2-03 را روی 1 قرار می دهیم و به این ترتیب پارامترها ذخیره می گردد. برای بازخوانی آنها A1-03 را برروی 1110 تنظیم می کنیم.

 • آیا می شود از KEYPAD اینورترهای A1000 یاسکاوا بصورت REMOTE استفاده کرد؟

  بله می توان از هردو مدل LCD و LED بصورت REMOTE استفاده کرد و آنرا بر روی درب تابلو و یا هرجای دیگری استفاده کرد.
   

 • آیا ابعاد اینورتر V1000 با V7 یکی است ؟

  تا توان 4 KW ابعاد آنها یکی است و بالاتر از این توان سایز V1000 حدودا 30 درصد کوچکتر می شود.

 • آیا میتوان در یک شبکه Modbus RS-485 که از هشت عدد اینورتر امرن 3G3VM استفاده میکند بجای یکی از اینورترها که معیوب شده است از اینورتر یاسکاوا V1000 استفاده نمود. اگر پاسخ مثبت است کدام پارامترها را باید تغییر داد؟

  بله می توان از اینورتر یاسکاوا استفاده کرد.
  پارامترهای مربوط به شبکه Modbus در اینورتر V1000 یاسکاوا سری H5 می باشد که در کاتالوگ پیوستی پارامترهای معادل 3G3VM در سری V1000 آمده است و با استفاده از آن می توانید پارامترهای V1000 را تنظیم کنید . لازم به ذکر است که سری 3G3MV دقیقا معادل V7 یاسکاوا می باشد و کاتالوگ پیوستی مربوط به V7 می باشد .

   

  >> دانلود کاتالوگ

 • میخواستم بدونم که آیا میشوداز اینورترهای 3 فاز شرکت یاسکاوا کلاس200 ولت به جای اینورتر تک فاز استفاده کرد یا نه؟ اگر که می شود به چه صورت ؟ وهمچنین میخواستم بدونم راهی وجود داره که بشه اینورترهای 3فاز 200 ولت را با برق 3فاز 380ولت استفاده کرد؟

  بله می توان درایو 3 فاز 200 ولت را بصورت تکفاز راه اندازی کرد و نیاز به تنظیم خاصی نداره ، ولی اصولا توان درایو کاهش پیدا می کند . و برای راه اندازی درایو 200 ولت بوسیله ولتاژ 400 ولت باید از ترانس استفاده کنید و ولتاژ 400 ولت رو به 200 ولت تبدیل کنید.
نیرو نوین در شبکه های اجتماعی