اینورتر اُمرن

 • من یک اینورتر امرن- یاسکاوا با کد V1000-VZA4015 دارم . می خواهم یک کلید مینیاتوری سه فاز در ورودی اش قرار دهم . فیوز چند آمپر باید استفاده کنم ؟

  طبق جدول زیر ، می توانید از فیوز تندکار 80 آمپر استفاده کنید هر چند در برخی موارد از فیوزهای 63 آمپر هم استفاده می شود . 

   

 • چه تفاوتهایی بین اینورترهای امرن سری 3G3 و سری های بعد از آن ( سری CIMR ) وجود دارد . آیا می توانم به راحتی آنها را جایگزین کنم ؟

  اینورترهای سری 3G3 متعلق به برند امرن ( OMRON ) بودند اما سری CIMR ساخت شرکت یاسکاوا ( YASKAWA ) بود که توسط امرن به فروش می رسید .

  ابن دو اینورتر علاوه بر شباهت های اساسی ، تفاوت هایی نیز با هم دارند. قابلیتهایی به سری CIMR اضافه شده است مانند اتصال کارتهای شبکه های صنعتی ، قابلیت ورودی پالس و ..

  در حال حاضر ، جایگزین سری  3G3 تا توان 15 الی 18.5 کیلو وات ، سری V1000 یاسکاوا می باشد .

   

 • دو مدل نویز فیلتر به عنوان لوازم جانبی اینورتر موجود می باشد: مدل ورودی و مدل خروجی. این فلیترها چگونه استفاده می شوند؟

  کلمه ی ورودی و خروجی بیان کننده ی این است که این نویز فیلترها به قسمت ورودی و خروجی اینورتر متصل می شوند.

  نویز فیلتر ورودی:

  این فیلترها ، نویز انتشار یافته از اینورتر به طرف منبع تغذیه AC را کاهش می دهد . این نویز روی دستگاه های دیگر که متصل به همان منبع تغذیه هستند تاثیر می گذارد .

  نویز فیلتر خروجی:

  این فیلتر می تواند نویز منتشر شده از طرف کابل بین موتور و اینورتر را کاهش دهد. این نویز خروجی روی تجهیزات نزدیک اینورتر و نیز تجهیزاتی که از سیم ارت مشابه اینورتر استفاده کرده اند ، تاثیر می گذارد .

  تفاوت بین این فیلترها کاربرد متفاوت آنها است مثلا نویز فیلتر ورودی عملکرد سنسورهایی مانند سنسور پراکسیمیتی AC دو سیمه را تحت تاثیر قرار می دهد .
نیرو نوین در شبکه های اجتماعی