یاسکاوا بین 100 شرکت برتر نوآور جهانقرار گرفتن یاسکاوا بین 100 شرکت برتر نوآور جهان برای دومین سال پیاپی

شرکت یاسکاوا  ( Yaskawa ) برای دومین سال پیاپی به عنوان یکی از صد شرکت برتر نوآور و خلاق جهان انتخاب شده است

سایت معتبر Clarivate Analytics   لیست 100 شرکت برتر جهان در سال 2016 در زمینه نوآوری و بر اساس اختراعات ثبت شده و جوایز بین المللی دریافت شده ؛ منتشر نمود .

 

 

برای انتخاب این شرکتهای برتر ؛ بیش از آنکه بر کمیت محصولات و خدمات آنها تاکید شود ؛  کیفیت و تاثیر گذاری مثبت محصولات این شرکتها مد نظر قرار گرفته است .

در این لیست ، 39 شرکت از کشور آمریکا ، 34 شرکت از ژاپن ، 10 شرکت از فرانسه و مابقی از کشورهای آلمان ، کره جنوبی ، سوئیس ، هلند ، چین ، فنلاند ، ایرلند ، سوئد و تایوان وجود دارند .جالب است که 73% از این شرکتها از دو کشور آمریکا و ژاپن هستند در حالی که سهم قاره اروپا فقط 21% می باشد .

 

حضور یاسکاوا در این لیست

شرکت یاسکاوا با دریافت 2 جایزه بین المللی در کنار شرکتهایی مانند اپل ، آمازون ، بوئینگ ، گوگل ، اینتل ، تویوتا ، مایکروسافت ، سونی و ... در این لیست قرار گرفته است .جالب است بدانید شرکت امرن ژاپن ( Omron )  که چند سال پیش ( 2013 ) در این لیست وجود داشت ، در سال 2016 نیز در بین 100 شرکت برتر نوآور جهان حضور دارد .

شرکت نیرونوین مفتخر است که محصولات این 2 شرکت بزرگ ( یاسکاوا و امرن ) را همراه با ارائه خدمات ، آموزش ، انجام پروژه و تعمیرات تخصصی در ایران عرضه می نماید . 

 

>> Download Report - PDF

 

مطالب مرتبط


کتاب آموزش کامل اینورتر های یاسکاوا

ربات همکار یاسکاوا در نمایشگاه Automate 2017

A1000 اینورتری کاربردی در صنعت جرثقیل


کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند .

 

 

 

 

 

 

 

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی