معرفی کنترلر NX1P امرنشرکت امرن کنترلر"NX1P"را در سطح جهانی ، جهت استفاده ماشین‌های تولیدی در ابعاد متوسط و کوچک، که تولید بیشتر و دقیق تری داشته باشند را عرضه کرده است.

کنترلر NX1P امرن

در محیط تولید امروز، تقاضا برای تولید پایدار و کارآمد از محصولات با کیفیت بالا در حال افزایش است به منظور افزایش سرعت پردازش و دقت و استفاده از داده های تولید برای تعمیر و نگهداری ، تولید کنندگان تجهیزات، نیاز به اضافه کردن ویژگی های پیشرفته و هوشمند برای ماشین آلات تولید در ابعاد کوچک و متوسط می باشند.

 

شرکت امرن کنترلر"NX1P"را در سطح جهانی ، جهت استفاده ماشین‌های تولیدی در ابعاد متوسط و کوچک، که تولید بیشتر و دقیق تری داشته باشند را عرضه کرده است.

 امرن با اعمال نفوذ تخصص خود در کنترل تنظیم دقیق پیشرفته که از طریق سری‌های NJ/NX برای تجهیزات نسل بعدی و تجهیزات مقیاس بزرگ استفاده می‌شوند، راه حل‌های را برای بهبود فرآیندهای تولید ارسال می‌کند. کنترلر  NX1P اجازه می‌دهد که این راه حل‌ها به ماشین‌های تولید سایز متوسط و کوچک نیز اعمال شود.

 

امکانات و قابلیت ها :

 

کنترل حرکت پیشرفته (motion control)

 

NX1P مجهز به پورت داخلی EtherCAT می‌باشند و قابلیت کنترل پانزده سیستم SERVO را دارا می باشد. کنترل حرکت تا چهار محور هماهنگ، دقت و سرعت ماشین را افزایش می‌دهد.

 

شبکه برای اینترنت اشیا در سایت های صنعتی

 

داده‌ها از قطعات با EtherCAT و IO-Link  برای تولید مقادیر ارزش افزورده بالا جمع می‌شوند.

EtherNet/IP اشتراک گذاری داده  با کامپیوتر میزبان و بین کنترلر ها در ماشین‌های مختلف را قادر می سازد .

EtherNet/IP قطعاتI/O، دستگاه های حرکت، سیستم بینایی و کنترلر های امنیت را به یک کابل وصل می کند. اطلاعات ماشین با نظارت بر وضعیت  مؤلفه‌های اتصال چک می‌شوند.

 

 

NX1P می‌تواند اطلاعات سنسور را از طریق واحد مستر IO-Link برای تشخیص خطا و برای پیش بینی و تعمیر و نگهداری کنترل کند.

 

کنترلر کامل با کاربرد آسان و عملکرد بالا

- زمان اجرا دستورالعمل LD با 3.3 نانو ثانیه، که سریعترین عملکرد در کلاس خود را دارد.

- عملکرد مستر EtherCAT به NX1P CPU Unit اجازه می‌دهد تا عملکرد حرکت با سرعت بالا و ورودی و خروجی های را از راه دور کنترل کند.

- کنترل متوالی و کنترل حرکت در یک کنترلر یکپارچه شده‌اند. قابلیت کنترل موقعیت داخلی نه تنها تلفات زمان ارتباطی بین واحدCPU  و واحد کنترل موقعیت را کاهش می دهد بلکه پیچیدگی تنظیمات ارتباطی بین واحدها را هم کاهش می‌دهد.

NX1P - مطابق با استاندارد  IEC 61131-3  و بلوک‌های توابع ®PLCopen برای کنترل حرکت می‌باشد. برنامه نویسی با متغیرها به کاربر اجازه ساخت برنامه‌های پیچیده می‌دهد. همه دستورالعمل‌های استفاده شده برای NX7/NJ5/NJ3/NJ1 می‌توانند برای NX1P هم که زمان برنامه نویسی را کات می‌کند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

- ترمینال‌هایPush-In Plus  استفاده شده در واحد CPU و واحدهای  NX I/O زمان سیم کشی را کاهش می‌دهند. NX1P برنامه‌های کاربر را حفظ می‌کند، مقادیر و متغیرها را در طول قطعی برق در حافظه بدون باتری تنظیم می‌کند.

 

بدون باتری NX1P

NX1P بدون نیاز به باتری به حفظ برنامه کاربر، و متغیرها در حافظه در طول قطع برق ساخته شده است.

 

مشخصات اصلی

 

>> دانلود کاتالوگ کنترلر امرن مدل  nx1p_p115

>> دانلود کاتالوگ کنترلر امرن مدل  nx1p_p116

 

 

 

مطالب مرتبط


کنترلر های SQL شرکت omron

سرو موتورهای سری G5 امرن

رله ی ایمنی جدید Omron


کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند .

پرسش و پاسخ های قبلی

واحد رباتیک شرکت نیرونوین


کانال تلگرام شرکت نیرونوین همراه با مطالب فنی ، علمی و عمومی

https://telegram.me/niroonovin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی