بارکد خوانی توسط سیستم ویژنسیستم های ویژن قابل برنامه ریزی برای خواندن انواع بارکد ثبت شده بر روی محصول در خطوط تولید با سرعت های بالا

بارکد خوانی توسط سیستم ویژن

در خطوط تولید محصولات مختلف برای تشخیص ، ثبت و دسته بندی دقیق محصول از بارکد استفاده می شود که در انواع مختلف تک بعدی 1D و دوبعدی 2D می باشد و این چاپ با سرعت های متفاوت بر روی محصول تولیدی در خطوط تولید چاپ و حک می شود.

 

 

 

بارکدها چگونه خوانده می شوند ؟

بارکدها با کشیده شدن تابش کوچکی از نور روی کد چاپ شده قابل خواندن هستند . سیستم ویژن به عنوان سیستم ثبت ، دسته بندی و بایگانی انواع بارکد می تواند با کاربرد صنعتی در خطوط تولید سرعت بالا قرار بگیرد و بدون خطا عملیات دقیقی انجام بدهد.

 

 

 

این سیستم ها در انواع مختلف با قابلیت ها و کاربردهای مختلف از جمله تنظیم و فوکوس اتوماتیک برای خواندن سخت ترین کدها ارائه شده اند.

 

انواع بارکد و خواندن توسط سیستم ویژن !

بارکدها در شکل های مختلف چاپ می شوند که هر کدام تابع یک استاندارد خاصی هستند و می توان با برنامه ریزی دقیق سیستم ویژن آنها را بدون خطا و با دقت 100% خواند و ثبت کرد.

 

 

 

استفاده از بارکد در هر کجا !

با توجه به اینکه از بارکدها در زندگی روزمره بصورت زیاد استفاده شده و می توان بر روی انواع محصول ( آب معدنی ، قرص ، بیسکوئیت ، لنت ترمز ، موبایل ، دستمال کاغذی و ... ) این المان را ثبت و مشاهده کرد، بصورت متقابل می توان در تمامی صنایع از سیستم ویژن برای خواندن و ثبت آن استفاده کرد که از جمله می توان به صنایع دارویی ، غذایی ، آشامیدنی ، قطعه سازی ، بسته بندی ، پلاستیک ، کابل، لوله و ... اشاره کرد.

 

>> دانلود کاتالوگ

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط


آشنایی با تکنولوژی کنترل کیفی در صنعت

کنترل بطری با سیستم پردازش تصویر

حضور سیستم ویژن در صنعت خودرو


کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند .

پرسش و پاسخ های قبلی

ویژن سیستم


کانال تلگرام شرکت نیرونوین همراه با مطالب فنی ، علمی و عمومی

 https://telegram.me/niroonovin

 

 

 

 

 

 

 

 

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی