کنترلر های SQL شرکت omronشرکت امرن ژاپن ماشین های کنترلر اتوماسیونی SQL خود را به منظور استفاده از Big Data و IIOT روانه ی بازار کرد .

کنترلر های SQL شرکت omron

شرکت امرن ماشین های کنترلی Sysmac خودرا که مستقیما به پایگاه داده های  SQLمتصل می شود ، با مدل NJ101 SQL client که می تواند چند محور(axes) را کنترل نماید عرضه کرد.این سیستم می تواند به انواع پایگاه داده های SQL بدون نیاز به نرم افزار ویژه متصل شود . علاوه بر کنترل اتوماسیون و Motion این سیستم می تواند برای انجام کارهای ثبت اطلاعات استفاده شود و جایگزین مجموعه SCADA و یا سیستم Get way گردد. علاوه بر  Entry level SQL client CPUs شرکت امرن استفاده از داده های بزرگ و معرفی IIOT (اینترنت اشیاء ) به فرایندهای تولیدات صنعتی را در مقیاس های متنوع ساده سازی کرده است . NJ SQL client CPUs می تواند نصب شود برروی تجهیزات موجود به همان صورتی که برروی ماشین های نسل جدید نصب می شود.

با اتصال مستقیم به پایگاه داده ها ، کاربران می توانند به اعمال نفوذ داده های Real time به منظور افزایش بهره وری ، تعمیر و نگهداری و کنترل کیفیت در سایت های صنعتی سرعت ببخشند. این قابلیت جمع آوری داده ها در سطح کنترلر ، به استفاده کنندگان اطلاعات دقیقی می دهد و توسعه سیستم کنترلی IIOT (اینترنت اشیاء) را در آینده فراهم می کند . NJ101 SQL client CPU برای رنج وسیعی از صنایع همانند:خودرو سازی ، بسته بندی موادغذایی و آشامیدنی ، زیرساخت ها و ..... طراحی شده است . Sysmac NJ CPU سیستم های مختلفی را مثل oracle ، SQL server ، DB2 ، My SQL ، Fire Bird  ساپورت می کند ، تا یک سیستم کنترل پردازش برای پایگاه داده ها که استفاده از آن برای مصرف کننده آسان باشد ، طراحی کند . با استفاده از  کنترلر های SQL امرن زمان راه اندازی سیستم و یادگیری اپراتور کاهش پیدا می کند و کاربر نیازی به دانش برنامه نویسی ICT ندارد تا یک سیستم را برنامه ریزی کند . زبان برنامه نویسی LADDER می باشد که به صورت گسترده در سایت های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد  و استفاده داده ها را در فرآیند تولید فراهم می سازد .

 

 

مزایای استفاده از سیستم کنترلی SQL شرکت امرن 

- از بین بردن خطاهای خط و کاهش ریسک از کارافتادگی سیستم

- به حداقل رساندن هزینه  نگهداری سیستم

- عدم تاثیر جمع آوری داده ها بر عملکرد دستگاه ها

- برنامه نویسی آنلاین بوسیله OEM به همراه اتصال آنلاین و تست پایگاه داده ها

- “Spool”  اطلاعات را به صورت Local در کنترلر قرار می دهد ، در مواردی که خطا در ارتباط کنترلر رخ دهد .

- برنامه نویسی تابع بلوک (FB) در LADDER یا متن های ساخته یافته (ST) با استفاده از نرم افزار Sysmac Sudio بدون اینکه دانش کد SQL نیاز باشد .

 

هیچ شرکت اتوماسیونی به جز شرکت امرن محصولی ندارد که Logic  ، Motion ، Vision و Database را در یک پلت فرم واحد ارائه می دهد .

مدل NJ101 به CPU مدل NJ501 متصل می شود که قابلیت کنترل حرکت را ارائه می دهد . 5مدل با قابلیت اتصال مستقیم به پایگاه داده ها در دسترس هستند که با تعداد Motion axes های متفاوتی موجود می باشند ، مدل های آنرا در زیر مشاهده می نمایید :

- NJ501-1520 - 64 axes

- NJ501-1420 - 32 axes

- NJ501-1320 - 16 axes

- NJ101-1020 - 2 axes

- NJ101-9020 - No motion control

 

>> دانلود کاتالوگ ...

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط


سیستم های RFID شرکت امرن ژاپن

منبع تغدیه های جدید امرن

اکسپنشن های جدید در پی ال سی های کامپکت امرن


کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند .

پرسش و پاسخ های قبلی

برخی از پروژه های شرکت نیرونوین


کانال تلگرام شرکت نیرونوین همراه با مطالب فنی ، علمی و عمومی

https://telegram.me/niroonovin

 

 

 

 

 

 

 

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی