سرو موتورهای سری G5 امرنشرکت امرن ژاپن ( Omron ) سرو سیستم های سری G5 که دارای سرعت و دقت بالا و مطابق با آخرین استانداردهای ایمنی بین المللی می باشد را معرفی کرده است

سرو موتورهای سری G5 امرن

شرکت امرن ژاپن ( Omron ) سرو سیستم های سری G5 که دارای سرعت و دقت بالا و مطابق با آخرین استانداردهای ایمنی بین المللی می باشد را معرفی کرده است

 

قدرت عملیاتی بالاتر و زمان پاسخ دهی کمتر + ایمنی بهبود یافته ماشین

سریعترین پاسخ فرکانسی در صنعت تا .2 KHZ سرعت پاسخ، بیانگر ویژگی برجسته سیستم سرو می باشد. در سروهای سری G5 سریعترین پاسخ تا 2 KHZ حاصل شده است. با افزایش سرعت پاسخ تا 2 برابر در مقایسه با سری قبلی امرن، زمان تثبیت کاهش یافته که موجب کاهش زمان پاسخ دهی می شود. 

حداکثر سرعت چرخش سرو موتورهای سری R88M تا 6 هزار دور در دقیقه افزایش پیدا کرده که در سری قبلی سرو موتورهای امرن سری G تا 5 هزار دور در دقیقه بود. 

بهترین دقت موقعیت یابی

موقعیت یابی بسیار دقیق با انکودر جدید 20 بیتی که 8 برابر از انکودر سری قبل سرو موتورهای امرن دقیق تر می باشد.

 

سرعت بالا و موقعیت یابی دقیق

ورودی پالس این سرو درایوها بسیار بالا بوده  4 مگا پالس در هر ثانیه یعنی دو برابر سری قبلی امرن. در نتیجه تاخیرهای پاسخ به منظور رسیدن به سرعت بالا و موقعیت یابی دقیق کاهش یافته است. 

سرو سیستم امرن سری G5 اولین سری بود که موفق به اخذ استانداردهای بین المللی IEC 61800-5-2 (STO)  در بخش کنترل حرکت در صنعت شد. این سری هم چنین مطابق استاندارد اروپایی ISO 13849-1(PLc,d) و هم چنین EN 61508 (SIL2) می باشد.

ایده آل برای اپلیکیشن هایی که به دقت بالا نیاز دارند

با توجه به عملگر کنترل لرزش، اگر دستگاه شما لرزش پیدا کند، فرکانس لرزش به منظور از بین بردن لرزش می تواند تنظیم شود. این عملگر هم چنین می تواند لرزش را از ابتدا تا پایان کار دستگاه بدون هیچگونه اختلال در دقت حرکت ، متوقف کند.

سرو موتورها در کلاس 100 ولت ، 200 ولت و 400 ولت  و در رنج توانی 50 وات تا 15 کیلو وات موجود می باشد.

 

enlightenedدانلود کاتالوگ

enlightenedاطلاعات بیشتر در سایت رسمی امرن

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط


 

 

 

 

 

 

 

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی