مانیتورهای صنعتی امرن سری NB مانیتورهای سری NB امرن ژاپن با قابلیت های فراوان و قیمت فوق العاده مناسب ، تمام نیازهای شما برای استفاده در رنج وسیعی از ماشین ها و استفاده در بسیاری از صنایع مانند بسته بندی، صنایع غذایی و دارویی، پلاستیک ، کاشی و سرامیک و .. را برطرف می کند. صفحه نمایش رنگی و تاچ این مانیتور دارای نمایش عالی، عمر طولانی (50هزار ساعت)، پس زمینه LED و هم چنین دارای ابعاد 3.5 اینچ تا 10 اینچ می باشد. زاویه دید زیاد، قدرت نمایش بیش از 65هزار رنگ و قابلیت ذخیره اطلاعات صفحه نمایش تا 120 مگابایت از دیگر ویژگیهای این مانیتور می باشد.

مانیتورهای صنعتی امرن سری NB با قابلیت های گسترده


مانیتورهای سری  NB امرن ژاپن با قابلیت های فراوان و قیمت فوق العاده مناسب ، تمام نیازهای شما برای استفاده در رنج وسیعی از ماشین ها و استفاده در بسیاری از صنایع مانند بسته بندی، صنایع غذایی و دارویی، پلاستیک ، کاشی و سرامیک و .. را برطرف می کند.
صفحه نمایش رنگی و تاچ این مانیتور دارای نمایش عالی، عمر طولانی (50هزار ساعت)، پس زمینه LED و هم چنین دارای ابعاد 3.5 اینچ تا 10 اینچ می باشد.
زاویه دید زیاد، قدرت نمایش بیش از 65هزار رنگ و قابلیت ذخیره اطلاعات صفحه نمایش تا 120 مگابایت از دیگر ویژگیهای این مانیتور می باشد.

طراحی هوشمند


در زمان طراحی سری مانیتور NB ، تمام زوایای یک طراحی منحصر به فرد برای ارائه حداکثر قابلیت به کاربر در نظر گرفته شده است:
صفحه نمایش افقی یا عمودی
قابلیت اتصال به تجهیزات صنعتی مانند PLC و اینورتر تمامی برندهای معتبر از جمله Omron ، Siemens و ..
قابل اتصال به چاپگر بوسیله PictBridge
قابلیت اتصال از طریق پورت USB و ETHERNET

صرفه جویی در زمان شما


سری مانیتور NB دارای ویژگیهای خیلی مفیدی می باشد که کار کردن شما با پروژه و نگهداری آنرا بسیار آسان می کند:
پورت USB برای حافظه فلش
قابلیت پخش تصاویر متحرک و انیمیشن
استفاده بسیار ساده عملکرد
پشتیبانی از چندین زبان و ابزار آن

خط شبیه سازی on/off

 

ایده خود را به دستگاه خود منتقل کنید، دقیقا همانگونه که شما می خواهید.

 

سری NB مانیتور امرن تمام ویژگی ها و قابلیت جهت ایجاد صفحه نمایش حسی کاربر را به آسانی و به سرعت به شما می دهد. ویژگیهایی مانند پنجره مدیریت که توانایی ایجاد انواع صفحه نمایش را به شما می دهد  که این متون می توانند به 32 زبان تعریف شوند. به علاوه شبیه سازی آفلاین به شما این امکان را می دهد که به سرعت پروژه خود را تست کنید.

 

صفحه نمایش انعطاف پذیر

وسعت عمل شما برای ایجاد صفحه ها با استفاده از پنجره های معمولی هیچ وقت در مقایسه با استفاده از سری NB بیشتر نبوده است. سه پنجره استاندارد آزادی خلاقانه شما را به حداکثر می رساند.

  1. پایه برای صفحه های عمومی یا pop-up
  2. رایج برای صفحه های موقت یا ثابت
  3. و انتخاب سریع برای صفحه های منو

علیرغم پنجره استاندارد، شما همچنین می توانید پنجره را روی پنجره دیگری نمایش دهید. شما همچنین می توانید پنجره های pop-up  را مدیریت کنید. به علاوه سری NB هم چنین کلیدهای ویندوز و شفافیت پنجره های pop-up را پشتیبانی می کند.

 

پشتیبانی وسیع از زبان ها

با پشتیبانی از 32 زبان، شما به راحتی قادر خواهید بود متون خود را با سری NB مدیریت کنید. با دارا بودن کتابخانه متون، شما می توانید متون خود را که از آنها زیاد در یک پروژه استفاده می کنید، ذخیره کنید. شما همچنین می توانید متن را برای یک مولفه پشتیبان حالت های (ON/OFF)  با استفاده از یک متن برای هر حالت ذخیره کنید.

 

انیمیشن ساده

سری NB مانیتور امرن قابلیت های بسیاری را جهت ساخت سریع و راحت انیمیشن به شما می دهد. مولفه های حرکت به سادگی و به چند صورت ایجاد می شوند. به عنوان مثال شما می توانید حالت های مختلفی را با متن و گرافیک نشان دهید، یا حرکت خالی یا مسیر در زمان تغییر گرافیک صفحه نمایش را نشان دهید. تمام این امکانات با تنظیم مختصات X/Y و وارد کردن آدرس به سادگی انجام می شود.

 

ماکروهای قدرتمند

سری NB مانیتور امرن به شما امکان فعالیت بیشتری مثل انجام محاسبات، مقایسه، تکرار و فعالیت های ریاضی را می دهد. این مانیتور هم چنین به شما امکان کشیدن گرافیک و الگو روی صفحه NB به خوبی خواندن یا نوشتن  یک مقدار از روی حافظه یک دستگاه متصل شده به مانیتور را می دهد.

 

انتخاب منطقی برای دستگاه شما

سری NB مانیتور امرن با ویژگی های بسیار خوب، تمام چیزهایی که شما برای کار با رنج وسیعی از ماشین ها و در صنایع مختلف مثل بسته بندی، غذا،پلاستیک و سرامیک نیاز دارید را دارا می باشد. از یک جاگذاری ساده دریچه یا ماشین بارگذاری/باربرداری تا ماشین بسته بندی و برچسب گذاری.

 

  • همیشه مطلع در مواقع هشدار

نمایش اتفاقات (هشدار) به راحتی قابل استفاده می باشد. نه فقط شما امکان وارد کردن bit و word را دارید، بلکه شما امکان استفاده از فونت ها و رنگ های مختلف برای نمایش درجه های متغیر وضعیت را دارید. هشدارهای مخصوص با یک صدای زنگ به همراه پیام متنی نشان داده می شود. شما همچنین می توانید هشدارهای  pop-up در مواقعی که اقدامی فوری نیاز است را ایجاد کنید.

 

  • نمایش ساده اطلاعات

نمایش گرافیکی اطلاعات با سری NB بسیار ساده است. مادامی که اطلاعات نمونه برداری نمایش داده می شوند، شما حتی می توانید اطلاعات نمونه برداری را ذخیره کنید. شما همچنین می توانید با استفاده از مختصات X/Y نمودار مورد نظر خود را رسم کنید. به علاوه اطلاعات به روش های مختلفی نمایش داده می شوند مثلا نقاط نمونه برداری با استفاده از مولفه های X و Y.

 

  • وضعیت های امنیتی چند گانه

حفاظت از پروژه شما با یک پسورد با استفاده از سری NB یک موضوع ایمن و ساده می باشد. وضعیت های امنیتی گسترده به شما این امکان را می دهد که حداقل 16 سطح دسترسی روی صفحه ها، کلیدها و ورودی ها تعریف کنید، شما همچنین می توانید برای هر اپراتور 32 مجوز کنترل ویژه تنظیم کنید.

 

  • ارتباط مستقیم با ایمنی

سری NB می تواند به صورت مستقیم به کنترل کننده ی ایمنی G9SP از طریق کابل RS-232C متصل شود. ارتباط مستقیم به شما اجازه می دهد که به راحتی جزئیات خطاهایی که در سری G9SP اتفاق می افتد را نمایش دهید که باعث کاهش زمان از کار افتادگی ماشین شما می شود. و هم اکنون با سری NB شما نیاز به ایجاد برنامه ای که قبلا برای تبادل داده ها بین G9SP و HMI از طریق PLC نیاز بود را ندارید.

 

  • شریک کامل برای CP1

با رنج وسیع در اندازه، ویژگی های فراوان، قابلیت های فوق العاده و کیفیت بالای اثبات شده ی امرن، سری جدید NB تمام چیزهایی که شما در یک HMI کامپکت برای کار با PLC های کامپکت سری CP1 امرن نیاز دارید را برطرف می کند. اتصلال CP1 به سری NB از طریق اترنت نیز امکان پذیر است. به طور مشابه، انتقال داده بین HMI و PLC ساده بوده و فرمت صفحه نمایش به راحتی قابل انتخاب است و در صورت ترجیح می تواند به صورت یک جدول استاندارد باشد. 

 

 

 

 

 

 

 

نیرو نوین در شبکه های اجتماعی