رباتیک جدیدترین مطالب و خبرهای ربات های یاسکاوا موتومن

 • ‌‌
 • خدمات
 • رباتیک
 • کاربرد ربات ها

  امروزه با توجه به نیاز صنعت ، ربات ها دارای کاربردهای بسیار هستند . از جمله این کاربردها می توان به موارد زیر اشاره کرد که در ادامه توضیحات مختصری ارائه می شود: جوش قوس الکتریکی-پالت گذاری-نقاشی و رنگ کاری-جابجایی و مونتاژ-نقطه جوش-نیمه هادی

  ادامه مطلب ...

 • جایزه ویژه برای ربات پینگ پنگ باز امرن ژاپن "ویدئو

  ربات پینگ پنگ باز امرن ژاپن جایزه Grand Prix در بخش نو آوری را کسب کرده است. این جایزه توسط روزنامه نگاران و خبرنگاران آمریکایی در نمایشگاه CEATEC انتخاب شده است. نمایشگاه CEATEC ژاپن، بزرگترین نمایشگاه در زمینه آخرین دستاوردهای تکنولوژی و IT در آسیا می باشد. این جایزه به آیتم هایی تعلق می گیرد که از نظر کاراکترهای نوآورانه و نفوذ در بازار آمریکا برجسته باشند که توسط هیاتی از داوران مستقل و بی طرف بررسی می شوند.

  ادامه مطلب ...

 • ربات جوشکاری جدید یاسکاوا "ویدئو

  ربات جوشکاری Motoman MA3120 مجهز به یک بازوی بسیار بلند می باشد که نیاز به مسیرها را کاهش می دهد. این بازو طولانی ترین بازویی است که برای ربات جوشکاری طراحی شده است. این ربات قابل استفاده در سطح، دیوار و هم چنین قابل نصب بر سقف بوده و برای طرح بندی ربات های چند کاره ایده آل می باشد. ربات MA3120 با توجه به مدل قبلی MA3100 با تحمل وزن دو برابر، بازوی بلندتر و مچ طراحی شده مخصوص جوشکاری بهبود و توسعه یافته است.

  ادامه مطلب ...

 • ربات های MOTOMAN "ویدئو

  شرکت یاسکاوای ژاپن ، ربات های صنعتی خود را با نام MOTOMAN عرضه می کند . تا به حال بیش از 270 هزار ربات Motoman در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته است ربات های یاسکاوا در کاربردهایی مانند جوشکاری ، برش ، پاشش رنگ ، پالت گذاری ، سوراخکاری ، مونتاژ قطعات ، بسته بندی و .. عملکرد بسیار مطمئنی را دارند . ربات های Motoman می توانند بارهایی از 2 الی 800 کیلوگرم را جابجا کنند .

  ادامه مطلب ...
نیرو نوین در شبکه های اجتماعی