رباتیک جدیدترین مطالب و خبرهای ربات های یاسکاوا موتومن

 • ‌‌
 • خدمات
 • رباتیک
 • ربات ها

  از میان تمامی المان های پیچیده ای که صنعت تولید را تحت تاثیر قرار می دهند، اتوماسیون و ر باتیک کلید اصلی تقویت صنعت تولید در کشورها می باشد. ربات های امروزی به تولید کنندگان بهبود در بهره وری را ارائه می دهند که افزایش سود و اشتغال را به ارمغان می آورد. در همین حال، تغییرات در نیروی کار بومی، فرصت های تازه ای برای پیشرفت کارگران به وجود آورده است و هزینه های در حال افزایش کارگران خارجی موج جدید بهره وری و رشد کار در کشوری مثل آمریکا را موجب شده است. در حالی که این امر به طور کامل فهمیده نشده است، ارتباط بین رباتیک و رشد استخدام به وضوح مشخص است.

  ادامه مطلب ...

 • چگونه گریپر مناسب را برای ربات خود انتخاب کنید

  گریپرها مثل انواع وکیوم، انبردستی یا انگشتی، رایج ترین نوع گریپر ها در بازار هستند که در ربات های صنعتی استفاده می شوند. به منظور اطمینان از موفقیت اقتصادی و عملی در پروژه های اتوماسیونی، انتخاب گریپر مناسب بسیار ضروری می باشد. این مقاله روی فاکتورهای و معیارهای فنی که باید هنگام انتخاب گریپر مناسب مد نظر قرار گیرند تمرکز می کند.

  ادامه مطلب ...

 • مزایای استفاده از سیستم ویژن برای هدایت ربات ها

  ربات ها در صنعت و اپلیکیشن های تولید به منظور انجام کارهایی مثل جوشکاری، جابجایی نقاشی و ... برای سال های زیاد استفاده شده اند ، اما بدون سیستم ویژن برای هدایت حرکات ربات و انجام کارها، این اپلیکیشن ها محدود به انجام کارهای مشابه روی قطعاتی که موقعیت آنها از قبل مشخص شده بود بودند.

  ادامه مطلب ...

 • کاربرد ربات ها

  امروزه با توجه به نیاز صنعت ، ربات ها دارای کاربردهای بسیار هستند . از جمله این کاربردها می توان به موارد زیر اشاره کرد که در ادامه توضیحات مختصری ارائه می شود: جوش قوس الکتریکی-پالت گذاری-نقاشی و رنگ کاری-جابجایی و مونتاژ-نقطه جوش-نیمه هادی

  ادامه مطلب ...

 • جایزه ویژه برای ربات پینگ پنگ باز امرن ژاپن "ویدئو

  ربات پینگ پنگ باز امرن ژاپن جایزه Grand Prix در بخش نو آوری را کسب کرده است. این جایزه توسط روزنامه نگاران و خبرنگاران آمریکایی در نمایشگاه CEATEC انتخاب شده است. نمایشگاه CEATEC ژاپن، بزرگترین نمایشگاه در زمینه آخرین دستاوردهای تکنولوژی و IT در آسیا می باشد. این جایزه به آیتم هایی تعلق می گیرد که از نظر کاراکترهای نوآورانه و نفوذ در بازار آمریکا برجسته باشند که توسط هیاتی از داوران مستقل و بی طرف بررسی می شوند.

  ادامه مطلب ...

 • ربات جوشکاری جدید یاسکاوا "ویدئو

  ربات جوشکاری Motoman MA3120 مجهز به یک بازوی بسیار بلند می باشد که نیاز به مسیرها را کاهش می دهد. این بازو طولانی ترین بازویی است که برای ربات جوشکاری طراحی شده است. این ربات قابل استفاده در سطح، دیوار و هم چنین قابل نصب بر سقف بوده و برای طرح بندی ربات های چند کاره ایده آل می باشد. ربات MA3120 با توجه به مدل قبلی MA3100 با تحمل وزن دو برابر، بازوی بلندتر و مچ طراحی شده مخصوص جوشکاری بهبود و توسعه یافته است.

  ادامه مطلب ...

 • ربات های MOTOMAN "ویدئو

  شرکت یاسکاوای ژاپن ، ربات های صنعتی خود را با نام MOTOMAN عرضه می کند . تا به حال بیش از 270 هزار ربات Motoman در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته است ربات های یاسکاوا در کاربردهایی مانند جوشکاری ، برش ، پاشش رنگ ، پالت گذاری ، سوراخکاری ، مونتاژ قطعات ، بسته بندی و .. عملکرد بسیار مطمئنی را دارند . ربات های Motoman می توانند بارهایی از 2 الی 800 کیلوگرم را جابجا کنند .

  ادامه مطلب ...
نیرو نوین در شبکه های اجتماعی