رباتیک جدیدترین مطالب و خبرهای ربات های یاسکاوا موتومن

 • ‌‌
 • خدمات
 • رباتیک
 • ربات های صنعتی در جهان

  بیش از 200 هزار ربات صنعتی در سال 2014 در سراسر دنیا نصب شده است که این آمار رشد 15 درصدی در مقایسه با سال 2013 ارائه می دهد. نیاز روز افزون به ربات های صنعتی ادامه خواهد داشت. بین سال های 2015 و 2017 رشد به احتمال زیاد در حدود 12% ادامه پیدا خواهد کرد .

  ادامه مطلب ...

 • مزایای سیستم رباتیک برای بسیاری از اپلیکیشن ها

  اختلال اسکلتی عضلانی چیست ؟ کشیدگی عضلانی و یا آسیب دیدگی ناشی از مجموعه ای از کارها و حرکات تکراری را شامل می شود . کارهایی نظیر بلند کردن تکراری اجسام ، خمش و پیچش برای سلامتی کارگران بد هستند ، اما این کارها اپلیکیشنی عالی برای ربات هستند. جلوگیری از آسیب دیدگی کارگران تنها یکی از مزایای استفاده از ربات در تولید می باشد. مزایای دیگر شامل بهره وری بالاتر ، کیفیت بهتر ، گسترش ظرفیت و توانایی ساخت محصولات جدید می باشد . بعضی از این مزایا هر جا که ربات باشد دیده می شوند اما بعضی دیگر مخصوص اپلیکیشن های خاص هستند.

  ادامه مطلب ...

 • نوآوری های یاسکاوا

  در ادامه مطلب به نوآوری های شرکت ژاپنی یاسکاوا در زمینه ربات های صنعتی ( ربات موبایل YMR21 - ربات همکار انسان - ربات های دارای دو بازو - ساختار بسیار سبک و بهره وری در انرژی - همکاری بین انسان و ماشین ) و مسائل مربوط به آنها می پردازیم .

  ادامه مطلب ...

 • دهکده ربات یاسکاوا

  به منظور بزرگداشت صدمین سال تاسیس شرکت یاسکاوا، مرکز شرکت یاسکاوا در Kitakyushu ژاپن در اول ژوئن سال 2015 به عنوان دهکده ربات انتخاب و بازگشایی شد. دهکده ربات یاسکاوا به 5 بخش تقسیم می شود، کمر بند سبز، مرکز خلاقیت و نوآوری یاسکاوا، کارخانه ربات، ساختمان مرکزی و کافه رستوران. شما می توانید از نزدیک در باره شگفتی های تولید مدرن ، مطالب جدید یاد بگیرید و اطلاعات تازه کسب کنید. دهکده ربات به صورت کاملا سازگار با محیط زیست ساخته شده است و تولید گاز co2 خود را به نصف مکان های معمولی کاهش داده است.

  ادامه مطلب ...

 • بازار جهانی ربات های صنعتی 2014-2018

  تحلیلگران در یک مقاله کارشناسی شده ، پیش بینی کرده اند که بازار رباتیک صنعتی جهانی با نرخ رشد 6.42% در سال های 2014-2018 افزایش پیدا خواهد کرد. این مقاله سناریوی فعلی و چشم انداز رشد بازار رباتیک صنعتی جهانی را برای سال های 2014-2018 بررسی می کند. این مقاله هم چنین شرکت های پیشرو در این زمینه را معرفی کرده و یک بررسی جامع به همراه جزئیات در مورد سه شرکت برتر در زمینه بازار رباتیک صنعتی جهانی را ارائه می دهد.

  ادامه مطلب ...

 • گزارشی از نمایشگاه ربات 2015 IREX

  نمایشگاه بین المللی ربات 2015 IREX از 2 تا 5 دسامبر 2015 در شهر توکیوی ژاپن برگزار گردید. هدف این نمایشگاه، نمایش ربات های صنعتی، ربات های خدماتی و سایر تجهیزات مرتبط در داخل و خارج ژاپن و هم چنین کمک به بهبود تکنولوژی های کاربردی و ایجاد بازارهای رباتیک و تکنولوژی صنعتی بوده است.

  ادامه مطلب ...

 • صنعت جوشکاری و ربات یاسکاوا

  شرکت یاسکاوا برای مشتریانی که در یک فضای چالش برانگیز رقابتی قرار دارند، یک راه حل ایده آل پیشنهاد می دهد . جوشکاری قوس الکتریکی با ربات های MOTOMAN ، تولید را افزایش داده و هزینه های تولید را کاهش می دهد ضمن اینکه کیفیت بالای پایدار را ارائه خواهد داد .

  ادامه مطلب ...

 • آموزش جوشکاری به ربات ها

  تکنولوژی جدید زمان و تخصص مورد نیاز برای برنامه ریزی ربات های جوشکاری را کاهش داده است. تولید کنندگان هنگامی که رباتیک توانست موقعیت آنها را از جایی که بودند به جایگاه فعلی تغییر دهد یک نفس راحت کشیدند. اگرچه، خیلی زمان دوری نبود که بدون یک برنامه نویس مجرب ربات در تیم شما، کارگاه های کوچک منابعی برای برنامه ریزی ربات به منظور استفاده آنها برای جوشکاری نداشتند. اگر یک کارگاه کوچک یک برنامه نویس مجرب ربات در تیم خود داشت خروجی آن معادل سرمایه ای که صرف میشد ، نبود.

  ادامه مطلب ...

 • شرکت یاسکاوا تا 25% در مصرف انرژی ربات های خود صرفه جویی می کند

  در نمایشگاه Automatica که اخیرا در شهر مونیخ آلمان برگزار شد شرکت یاسکاوا یک مفهوم جدید برای صرفه جویی در مصرف انرژی بیان کرد که رنج وسیعی از اقدامات مختلف مثل: طراحی ربات و مفهوم خاموشی هوشمند ربات و رکاوری انرژی را در بر می گیرد.نتیجه صرفه جویی در مصرف انرژی تا 25% می باشد. نیازهای انرژِی یک ربات نه تنها بوسیله طراحی مشخص می شود، بلکه اپلیکیشن، کنترلر و طرح سیستم نیز نیازهای انرژی یک ربات را مشخص می کنند. هر چه که شما پارامترهای متنوع تری داشته باشید و آنها را به درستی تنظیم کرده باشید، مقدار و میزان صرفه جویی شما در مصرف انرژی بیشتر خواهد بود.

  ادامه مطلب ...

 • ربات ها

  از میان تمامی المان های پیچیده ای که صنعت تولید را تحت تاثیر قرار می دهند، اتوماسیون و ر باتیک کلید اصلی تقویت صنعت تولید در کشورها می باشد. ربات های امروزی به تولید کنندگان بهبود در بهره وری را ارائه می دهند که افزایش سود و اشتغال را به ارمغان می آورد. در همین حال، تغییرات در نیروی کار بومی، فرصت های تازه ای برای پیشرفت کارگران به وجود آورده است و هزینه های در حال افزایش کارگران خارجی موج جدید بهره وری و رشد کار در کشوری مثل آمریکا را موجب شده است. در حالی که این امر به طور کامل فهمیده نشده است، ارتباط بین رباتیک و رشد استخدام به وضوح مشخص است.

  ادامه مطلب ...

 • چگونه گریپر مناسب را برای ربات خود انتخاب کنید

  گریپرها مثل انواع وکیوم، انبردستی یا انگشتی، رایج ترین نوع گریپر ها در بازار هستند که در ربات های صنعتی استفاده می شوند. به منظور اطمینان از موفقیت اقتصادی و عملی در پروژه های اتوماسیونی، انتخاب گریپر مناسب بسیار ضروری می باشد. این مقاله روی فاکتورهای و معیارهای فنی که باید هنگام انتخاب گریپر مناسب مد نظر قرار گیرند تمرکز می کند.

  ادامه مطلب ...

 • مزایای استفاده از سیستم ویژن برای هدایت ربات ها

  ربات ها در صنعت و اپلیکیشن های تولید به منظور انجام کارهایی مثل جوشکاری، جابجایی نقاشی و ... برای سال های زیاد استفاده شده اند ، اما بدون سیستم ویژن برای هدایت حرکات ربات و انجام کارها، این اپلیکیشن ها محدود به انجام کارهای مشابه روی قطعاتی که موقعیت آنها از قبل مشخص شده بود بودند.

  ادامه مطلب ...

 • کاربرد ربات ها

  امروزه با توجه به نیاز صنعت ، ربات ها دارای کاربردهای بسیار هستند . از جمله این کاربردها می توان به موارد زیر اشاره کرد که در ادامه توضیحات مختصری ارائه می شود: جوش قوس الکتریکی-پالت گذاری-نقاشی و رنگ کاری-جابجایی و مونتاژ-نقطه جوش-نیمه هادی

  ادامه مطلب ...

 • جایزه ویژه برای ربات پینگ پنگ باز امرن ژاپن "ویدئو

  ربات پینگ پنگ باز امرن ژاپن جایزه Grand Prix در بخش نو آوری را کسب کرده است. این جایزه توسط روزنامه نگاران و خبرنگاران آمریکایی در نمایشگاه CEATEC انتخاب شده است. نمایشگاه CEATEC ژاپن، بزرگترین نمایشگاه در زمینه آخرین دستاوردهای تکنولوژی و IT در آسیا می باشد. این جایزه به آیتم هایی تعلق می گیرد که از نظر کاراکترهای نوآورانه و نفوذ در بازار آمریکا برجسته باشند که توسط هیاتی از داوران مستقل و بی طرف بررسی می شوند.

  ادامه مطلب ...

 • ربات جوشکاری جدید یاسکاوا "ویدئو

  ربات جوشکاری Motoman MA3120 مجهز به یک بازوی بسیار بلند می باشد که نیاز به مسیرها را کاهش می دهد. این بازو طولانی ترین بازویی است که برای ربات جوشکاری طراحی شده است. این ربات قابل استفاده در سطح، دیوار و هم چنین قابل نصب بر سقف بوده و برای طرح بندی ربات های چند کاره ایده آل می باشد. ربات MA3120 با توجه به مدل قبلی MA3100 با تحمل وزن دو برابر، بازوی بلندتر و مچ طراحی شده مخصوص جوشکاری بهبود و توسعه یافته است.

  ادامه مطلب ...
نیرو نوین در شبکه های اجتماعی