رباتیک جدیدترین مطالب و خبرهای ربات های یاسکاوا موتومن

 • ‌‌
 • خدمات
 • رباتیک
 • چرا یاسکاوا در اسلوونی کارخانه زد

  شرکت ژاپنی تولید کننده ربات یاسکاوا الکتریک از تصمیم بریتانیا مبنی بر خروج از اتحادیه اروپا به لطف هزینه های نیروی کار کمتر برای تقریبا 150 کارمند خود در اسکاتلند شاهد سود کوتاه مدت خواهد بود. یاسکاوا، یکی از تولید کنندگان برتر ربات صنعتی دنیا، تقریبا نصف محصولات Motion and Drive مورد استفاده در اروپا را در سایت خود در Cumbernauld در نزدیکی Glasgow اسکاتلند تولید می کند. مدیران هم چنین گفتند آنها در باره این سایت خود در اسکاتلند به صورت شتابزده عمل نخواهند کرد. هر شرایط اقتصادی که وجود داشته باشد، ما افراد آموزش دیده خوبی آنجا داریم. رئیس یاسکاوای اروپا، آقای Manfred Stern طی یک کنفرانس خبری در فرانکفورت نزدیک دفتر مرکزی یاسکاوا اروپا این نکته را اعلام کرد. او هم چنین اضافه کرد: ما یک دید و چشم انداز بلند مدت داریم. او گفت: ما می خواهیم سایت های تولیدی مان نزدیک مشتریان مان باشد و اضافه کرد هزینه های نیروی کار پایین تر به دلیل ارزش پوند پایین تا کنون هزینه های واردات بیشتری برای قطعات برای ما داشته است.

  ادامه مطلب ...

 • یاسکاوا درنمایشگاه Automatica 2016

  نمایشگاه Automatica که هر ساله در شهر مونیخ آلمان برگزار می شود امسال هم شاهد استقبال بینظیر بازدید کنندگان بود. ربات Motoman HC10 اولین ربات همکار شرکت یاسکاوا، موقعیت این شرکت را به عنوان تولید کننده پیشرو ربات های صنعتی در دنیا در زمینه همکاری بین ربات و انسان ارتقا می بخشد. تولید کننده ربات های صنعتی Motoman یک پیشرفت جدید خارج از ژاپن را برای اولین بار به نمایش می گذارد. ربات های همکار، یک مدل ربات جدید و کنترلر کامپکت، یاسکاوا نوآوری های جدیدی برای عرضه در نمایشگاه Automatica جهت نمایش دارد

  ادامه مطلب ...

 • ربات جوشکاری جدید یاسکاوا با قابلیت های ویژه

  ربات جوشکاری Motoman MA3120 مجهز به یک بازوی بسیار بلند می باشد که نیاز به مسیرها را کاهش می دهد. این بازو طولانی ترین بازویی است که برای ربات جوشکاری طراحی شده است. این ربات قابل استفاده در سطح، دیوار و هم چنین قابل نصب بر سقف بوده و برای طرح بندی ربات های چند کاره ایده آل می باشد. ربات MA3120 با توجه به مدل قبلی MA3100 با تحمل وزن دو برابر، بازوی بلندتر و مچ طراحی شده مخصوص جوشکاری بهبود و توسعه یافته است.

  ادامه مطلب ...

 • آمار رو به رشد استفاده از ربات های صنعتی در دنیا

  بیش از 200 هزار ربات صنعتی در سال 2014 در سراسر دنیا نصب شده است که این آمار رشد 15 درصدی در مقایسه با سال 2013 ارائه می دهد. نیاز روز افزون به ربات های صنعتی ادامه خواهد داشت. بین سال های 2015 و 2017 رشد به احتمال زیاد در حدود 12% ادامه پیدا خواهد کرد.

  ادامه مطلب ...

 • تجارب صنعتی دنیای واقعی در کلاس درس یاسکاوا

  یاسکاوا برنامه های درسی اختصاص داده شده به ارائه " تجارب صنعتی در دنیای واقعی" را در کلاس درس توسعه و آموزش می دهد. سازمان ها باید محصولات ، تکنولوژی و آموزش و پرورش مناسبی برای پر کردن شکاف ها بین آنچه که صنعت می خواهد و آنچه موسسات آموزشی را تامین می کنند، فراهم کنند. YASKAWA Motoman می گوید: در تلاش برای تقویت توسعه نیروی کار و رشد اقتصادی پایدار می باشد. شرکت یاسکاوا می گوید آن مسئله برنامه های درسی توسعه یافته، برنامه های اختصاص داده شده و ابزار سخت افزار و نرم افزار برای ارائه "تجارب صنعتی در دنیای واقعی" را در کلاس درس دارد.

  ادامه مطلب ...

 • شرکت یاسکاوا در نمایشگاه Motek 2015 آلمان

  در نمایشگاه Motek 2015 که از 5تا 8 اکتبر در نمایشگاه شهر اشتوتگارت آلمان برگزار شد، شرکت یاسکاوا ( Yaskawa ) روی دو موضوع تمرکز داشت . شرکت یاسکاوا سنسور جدید نیرو-گشتاور (MotoFit) و نرم افزار MOTOSIM EC VRC برای شبیه سازی و برنامه نویسی آفلاین سیستم های ربات موتومن را در این نمایشگاه ارائه کرده است. شرکت یاسکاوا سری جدید سروهای سیگما 7 و همچنین آخرین تکنولوژی خطی شامل SLIO CPU iMC7 را در معرض نمایش قرار داده است. سنسورهای گشتاور-نیرو می توانند گشتاور را به صورت 3 بعدی اندازه گیری کنند که این یک مزیت بسیار سودمند برای کارهای تماسی می باشد. این سنسورها تعامل انعطاف پذیر و خوبی با محیط دارند. سنسور توسعه یافته گشتاور-نیرو یاسکاوا (MotoFit) که به همراه ربات موتومن MH5F استفاده می شود به صورت ایده آل امکانات تکنولوژی کنترل و جدیدترین نسل ربات ها را ترکیب می کند.

  ادامه مطلب ...

 • ربات بسته بندی یاسکاوا

  ربات هایی مثل ربات موتومن MPP3 و ربات MPK2 به منظور حرکت سریع تر و عمل کردن در شرایط بهداشتی بیشتر مثل صنایع غذایی طراحی شده اند. به این منظور، خط کامل ربات های بسته بندی موتومن شرکت یاسکاوا دارای درجه غذایی به عنوان یک قابلیت استاندارد می باشد. یک زمانی بود که فقط شرکت ها ربات ها را در اپلیکیشن های داغ، سنگین و خطرناک استفاده می کردند. همانگونه که رباتیک رشد پیدا کرد، ربات ها در تعداد بیشتری از صنعت ها و کاربردها استفاده شدند.

  ادامه مطلب ...

 • ربات های صنعتی در جهان

  بیش از 200 هزار ربات صنعتی در سال 2014 در سراسر دنیا نصب شده است که این آمار رشد 15 درصدی در مقایسه با سال 2013 ارائه می دهد. نیاز روز افزون به ربات های صنعتی ادامه خواهد داشت. بین سال های 2015 و 2017 رشد به احتمال زیاد در حدود 12% ادامه پیدا خواهد کرد .

  ادامه مطلب ...

 • مزایای سیستم رباتیک برای بسیاری از اپلیکیشن ها

  اختلال اسکلتی عضلانی چیست ؟ کشیدگی عضلانی و یا آسیب دیدگی ناشی از مجموعه ای از کارها و حرکات تکراری را شامل می شود . کارهایی نظیر بلند کردن تکراری اجسام ، خمش و پیچش برای سلامتی کارگران بد هستند ، اما این کارها اپلیکیشنی عالی برای ربات هستند. جلوگیری از آسیب دیدگی کارگران تنها یکی از مزایای استفاده از ربات در تولید می باشد. مزایای دیگر شامل بهره وری بالاتر ، کیفیت بهتر ، گسترش ظرفیت و توانایی ساخت محصولات جدید می باشد . بعضی از این مزایا هر جا که ربات باشد دیده می شوند اما بعضی دیگر مخصوص اپلیکیشن های خاص هستند.

  ادامه مطلب ...

 • نوآوری های یاسکاوا

  در ادامه مطلب به نوآوری های شرکت ژاپنی یاسکاوا در زمینه ربات های صنعتی ( ربات موبایل YMR21 - ربات همکار انسان - ربات های دارای دو بازو - ساختار بسیار سبک و بهره وری در انرژی - همکاری بین انسان و ماشین ) و مسائل مربوط به آنها می پردازیم .

  ادامه مطلب ...

 • دهکده ربات یاسکاوا

  به منظور بزرگداشت صدمین سال تاسیس شرکت یاسکاوا، مرکز شرکت یاسکاوا در Kitakyushu ژاپن در اول ژوئن سال 2015 به عنوان دهکده ربات انتخاب و بازگشایی شد. دهکده ربات یاسکاوا به 5 بخش تقسیم می شود، کمر بند سبز، مرکز خلاقیت و نوآوری یاسکاوا، کارخانه ربات، ساختمان مرکزی و کافه رستوران. شما می توانید از نزدیک در باره شگفتی های تولید مدرن ، مطالب جدید یاد بگیرید و اطلاعات تازه کسب کنید. دهکده ربات به صورت کاملا سازگار با محیط زیست ساخته شده است و تولید گاز co2 خود را به نصف مکان های معمولی کاهش داده است.

  ادامه مطلب ...

 • بازار جهانی ربات های صنعتی 2014-2018

  تحلیلگران در یک مقاله کارشناسی شده ، پیش بینی کرده اند که بازار رباتیک صنعتی جهانی با نرخ رشد 6.42% در سال های 2014-2018 افزایش پیدا خواهد کرد. این مقاله سناریوی فعلی و چشم انداز رشد بازار رباتیک صنعتی جهانی را برای سال های 2014-2018 بررسی می کند. این مقاله هم چنین شرکت های پیشرو در این زمینه را معرفی کرده و یک بررسی جامع به همراه جزئیات در مورد سه شرکت برتر در زمینه بازار رباتیک صنعتی جهانی را ارائه می دهد.

  ادامه مطلب ...

 • گزارشی از نمایشگاه ربات 2015 IREX

  نمایشگاه بین المللی ربات 2015 IREX از 2 تا 5 دسامبر 2015 در شهر توکیوی ژاپن برگزار گردید. هدف این نمایشگاه، نمایش ربات های صنعتی، ربات های خدماتی و سایر تجهیزات مرتبط در داخل و خارج ژاپن و هم چنین کمک به بهبود تکنولوژی های کاربردی و ایجاد بازارهای رباتیک و تکنولوژی صنعتی بوده است.

  ادامه مطلب ...

 • صنعت جوشکاری و ربات یاسکاوا

  شرکت یاسکاوا برای مشتریانی که در یک فضای چالش برانگیز رقابتی قرار دارند، یک راه حل ایده آل پیشنهاد می دهد . جوشکاری قوس الکتریکی با ربات های MOTOMAN ، تولید را افزایش داده و هزینه های تولید را کاهش می دهد ضمن اینکه کیفیت بالای پایدار را ارائه خواهد داد .

  ادامه مطلب ...

 • آموزش جوشکاری به ربات ها

  تکنولوژی جدید زمان و تخصص مورد نیاز برای برنامه ریزی ربات های جوشکاری را کاهش داده است. تولید کنندگان هنگامی که رباتیک توانست موقعیت آنها را از جایی که بودند به جایگاه فعلی تغییر دهد یک نفس راحت کشیدند. اگرچه، خیلی زمان دوری نبود که بدون یک برنامه نویس مجرب ربات در تیم شما، کارگاه های کوچک منابعی برای برنامه ریزی ربات به منظور استفاده آنها برای جوشکاری نداشتند. اگر یک کارگاه کوچک یک برنامه نویس مجرب ربات در تیم خود داشت خروجی آن معادل سرمایه ای که صرف میشد ، نبود.

  ادامه مطلب ...
نیرو نوین در شبکه های اجتماعی