رباتیک جدیدترین مطالب و خبرهای ربات های یاسکاوا موتومن

 • ‌‌
 • خدمات
 • رباتیک
 • نمایشگاه بین المللی ربات توکیو 2017

  این نمایشگاه از سال 1973 هر 2 سال یکبار در توکیو ژاپن برگزار می شود و توسط انجمن ربات ژاپن سازماندهی می شود. این نمایشگاه محلی است برای شرکت های ژاپنی و سایر نقاط دنیا که آخرین دستاوردهای خود را در تکنولوژی ربات ارائه دهند. این نمایشگاه امسال از 29 نوامبر تا 2 دسامبر در شهر توکیو ژاپن ادامه دارد. این نمایشگاه امسال هم با حضور بزرگترین ربات سازان دنیا در حال برگزاری است. شرکت یاسکاوا ژاپن، کاوازکی، اپسون، دنسو، یاماها، ای بی بی، ناچی، فانوک، کوکا و ... در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

  ادامه مطلب ...

 • کارخانه جدید ربات در اروپا

  مراسم کلنگ زنی تولید محصولات یاسکاوا در اسلوونی برگزار گردیده است . یاسکاوا حضور خود را در اروپا افزایش می دهد و اولین کارخانه ربات خود را در اسلوونی می سازد. برونو اسکنبرگر رئیس بخش رباتیک در اروپا می گوید: " با این حرکت، ما به طور مداوم در حال اجرای استراتژی خود به منظور ارائه بهترین خدمات به مشتریان هستیم". علاوه بر 3 پروژه ساختمانی دیگر در اروپا، شروع به کار این پروژه آینده محور برای 2 نوامبر تنظیم شد. یاسکاوا یکی از بازیگران در حوزه ربات های صنعتی، با بیش از 400 هزار ربات نصب شده در سراسر دنیا و هم چنین ارائه دهنده جهانی پیشرو در زمینه درایو و تکنولوژی اتوماسیون، در حال پیگیری یک استراتژی بلند پروازانه گسترش در اروپا می باشد. اینجا هدف این است که یاسکاوا یک پیشرو در میان تولید کنندگان ربات های صنعتی در اروپا در میان مدت بشود.

  ادامه مطلب ...

 • افزایش payload ربات های Motoman سری GP

  یاسکاوا به توسعه ربات های خود این بار در سری GP با افزایش payload تا 12 کیلوگرم ادامه داده است. ربات جدید GP12 سریعترین ربات دنیا در کلاس کاری خود می باشد. به لطف طراحی بازوی باریک آن، این ربات می تواند حتی در محدودترین فضاها مورد استفاده قرار گیرد. با ترکیب این ربات با کنترلر عملکرد بالای YRC1000 MOTOMAN، یاسکاوا راه حل کاملی ارائه می دهد که استانداردهای جدیدی را از لحاظ سرعت و انعطاف پذیری تعیین می کند.

  ادامه مطلب ...

 • تولید ربات های یاسکاوا توسط ربات

  آیا می دانستید شرکت یاسکاوا شرکتی است که ربات های آن توسط ربات تولید و مونتاژ می شوند؟ در حال حاضر شرکت یاسکاوا 3 سایت تولید ربات در دهکده ربات خود در ژاپن دارد. این خطوط تولید پیشرفته جایی هستند که ربات های موتومن برای اپلیکیشن هایی مثل تولید خودرو و یا پزشکی و همچنین تولید مواد غذایی و ... تولید می شوند و بدنیا ارسال می گردند.

  ادامه مطلب ...

 • سلول جوشکاری رباتیک ArcWorld یاسکاوا موتومن

  سلول های جوشکاری ArcWorld یاسکاوا موتومن مهندسی شده، مونتاژ شده و برای جوشکاری آماده به کار هستند و انعطاف پذیرترین و مقرون به صرفه ترین آپشن ها را جهت رباتیک کردن فرایند جوشکاری شما ارائه می دهند. سلول های جوشکاری ArcWorld می توانند با چندین ربات، یک پوزیشنر جهت چرخاندن قطعات سنگین یا یک محور اضافی کنترل شده و توسط سرو تنظیم شوند .

  ادامه مطلب ...

 • ربات همکار، ریسک ها و مزایا

  هنگامی که شما به یک کار کثیف، کسل کننده و یا حتی خطرناک نگاه می کنید، به خوبی می دانید چه احساس خوبی دارد هنگامی که این کار تکمیل شود. اولین باری که این کار را انجام دهید، یا دفعات اول، احساس تکامل دارید. اما در دفعات زیاد، این کارها نه تنها می توانند کارگر را از پا در بیاورند، بلکه آن ها را از انجام دادن کارهای با ارزش بالاتر دور می سازند. نصب یک ربات به منظور انجام کارهای کثیف و یکنواخت ممکن است همیشه جواب این مسئله نباشد، این به خاطر این است که تمامی ربات ها یکسان نیستند.

  ادامه مطلب ...

 • چگونه ربات صنعتی مناسب را انتخاب کنیم؟

  اپلیکیشن ربات // اول از همه، شما باید بدانید ربات قرار است در چه اپلیکیشنی استفاده شود. این معیار در ابتدا شما را هنگام انتخاب راهنمایی می کند که شما چه مدل رباتی نیاز دارید که بخرید. اگر شما به دنبال یک ربات کامپکت pick and place هستید، می توانید از ربات اسکارا استفاده کنید. اگر شما بدنبال جابجایی اشیا با سرعت بسیار بالا هستید دلتا ربات بهترین گزینه هست. اگر اپلیکیشن شما قرار است در کنار نیروی کار انسانی کار بکند، یک ربات همکار گزینه خوبی است.

  ادامه مطلب ...

 • کیفیت برتر جوشکاری با ربات های یاسکاوا سری MA

  ربات 6 محوره MOTOMAN MA1440 به منظور دستیابی به نتایج مطلوب در شرایط بسیار سخت و بویژه برای کاربردهایی که نیاز بسیار زیادی به جوش قوس یا کمان دارند طراحی و توسعه داده شده است.با payload 6 کیلو گرم این ربات، سیستم سیم رسانی برتر، حداکثر سطح دسترسی 1440 میلی متر و کابل های یک پارچه ربات که از مرکز ربات عبور کرده اند، ربات 6 محوره MA1440 به طور قابل توجهی کیفیت جوشکاری را بهبود می بخشد. موارد ذکر شده، ماشین کاری ساده یک جسم بزرگ و قطعاتی که دسترسی به آن ها سخت است را ممکن می سازد.

  ادامه مطلب ...

 • چرا یاسکاوا در اسلوونی کارخانه زد

  شرکت ژاپنی تولید کننده ربات یاسکاوا الکتریک از تصمیم بریتانیا مبنی بر خروج از اتحادیه اروپا به لطف هزینه های نیروی کار کمتر برای تقریبا 150 کارمند خود در اسکاتلند شاهد سود کوتاه مدت خواهد بود. یاسکاوا، یکی از تولید کنندگان برتر ربات صنعتی دنیا، تقریبا نصف محصولات Motion and Drive مورد استفاده در اروپا را در سایت خود در Cumbernauld در نزدیکی Glasgow اسکاتلند تولید می کند. مدیران هم چنین گفتند آنها در باره این سایت خود در اسکاتلند به صورت شتابزده عمل نخواهند کرد. هر شرایط اقتصادی که وجود داشته باشد، ما افراد آموزش دیده خوبی آنجا داریم. رئیس یاسکاوای اروپا، آقای Manfred Stern طی یک کنفرانس خبری در فرانکفورت نزدیک دفتر مرکزی یاسکاوا اروپا این نکته را اعلام کرد. او هم چنین اضافه کرد: ما یک دید و چشم انداز بلند مدت داریم. او گفت: ما می خواهیم سایت های تولیدی مان نزدیک مشتریان مان باشد و اضافه کرد هزینه های نیروی کار پایین تر به دلیل ارزش پوند پایین تا کنون هزینه های واردات بیشتری برای قطعات برای ما داشته است.

  ادامه مطلب ...

 • یاسکاوا درنمایشگاه Automatica 2016

  نمایشگاه Automatica که هر ساله در شهر مونیخ آلمان برگزار می شود امسال هم شاهد استقبال بینظیر بازدید کنندگان بود. ربات Motoman HC10 اولین ربات همکار شرکت یاسکاوا، موقعیت این شرکت را به عنوان تولید کننده پیشرو ربات های صنعتی در دنیا در زمینه همکاری بین ربات و انسان ارتقا می بخشد. تولید کننده ربات های صنعتی Motoman یک پیشرفت جدید خارج از ژاپن را برای اولین بار به نمایش می گذارد. ربات های همکار، یک مدل ربات جدید و کنترلر کامپکت، یاسکاوا نوآوری های جدیدی برای عرضه در نمایشگاه Automatica جهت نمایش دارد

  ادامه مطلب ...

 • ربات جوشکاری جدید یاسکاوا با قابلیت های ویژه

  ربات جوشکاری Motoman MA3120 مجهز به یک بازوی بسیار بلند می باشد که نیاز به مسیرها را کاهش می دهد. این بازو طولانی ترین بازویی است که برای ربات جوشکاری طراحی شده است. این ربات قابل استفاده در سطح، دیوار و هم چنین قابل نصب بر سقف بوده و برای طرح بندی ربات های چند کاره ایده آل می باشد. ربات MA3120 با توجه به مدل قبلی MA3100 با تحمل وزن دو برابر، بازوی بلندتر و مچ طراحی شده مخصوص جوشکاری بهبود و توسعه یافته است.

  ادامه مطلب ...

 • آمار رو به رشد استفاده از ربات های صنعتی در دنیا

  بیش از 200 هزار ربات صنعتی در سال 2014 در سراسر دنیا نصب شده است که این آمار رشد 15 درصدی در مقایسه با سال 2013 ارائه می دهد. نیاز روز افزون به ربات های صنعتی ادامه خواهد داشت. بین سال های 2015 و 2017 رشد به احتمال زیاد در حدود 12% ادامه پیدا خواهد کرد.

  ادامه مطلب ...

 • تجارب صنعتی دنیای واقعی در کلاس درس یاسکاوا

  یاسکاوا برنامه های درسی اختصاص داده شده به ارائه " تجارب صنعتی در دنیای واقعی" را در کلاس درس توسعه و آموزش می دهد. سازمان ها باید محصولات ، تکنولوژی و آموزش و پرورش مناسبی برای پر کردن شکاف ها بین آنچه که صنعت می خواهد و آنچه موسسات آموزشی را تامین می کنند، فراهم کنند. YASKAWA Motoman می گوید: در تلاش برای تقویت توسعه نیروی کار و رشد اقتصادی پایدار می باشد. شرکت یاسکاوا می گوید آن مسئله برنامه های درسی توسعه یافته، برنامه های اختصاص داده شده و ابزار سخت افزار و نرم افزار برای ارائه "تجارب صنعتی در دنیای واقعی" را در کلاس درس دارد.

  ادامه مطلب ...

 • شرکت یاسکاوا در نمایشگاه Motek 2015 آلمان

  در نمایشگاه Motek 2015 که از 5تا 8 اکتبر در نمایشگاه شهر اشتوتگارت آلمان برگزار شد، شرکت یاسکاوا ( Yaskawa ) روی دو موضوع تمرکز داشت . شرکت یاسکاوا سنسور جدید نیرو-گشتاور (MotoFit) و نرم افزار MOTOSIM EC VRC برای شبیه سازی و برنامه نویسی آفلاین سیستم های ربات موتومن را در این نمایشگاه ارائه کرده است. شرکت یاسکاوا سری جدید سروهای سیگما 7 و همچنین آخرین تکنولوژی خطی شامل SLIO CPU iMC7 را در معرض نمایش قرار داده است. سنسورهای گشتاور-نیرو می توانند گشتاور را به صورت 3 بعدی اندازه گیری کنند که این یک مزیت بسیار سودمند برای کارهای تماسی می باشد. این سنسورها تعامل انعطاف پذیر و خوبی با محیط دارند. سنسور توسعه یافته گشتاور-نیرو یاسکاوا (MotoFit) که به همراه ربات موتومن MH5F استفاده می شود به صورت ایده آل امکانات تکنولوژی کنترل و جدیدترین نسل ربات ها را ترکیب می کند.

  ادامه مطلب ...

 • ربات بسته بندی یاسکاوا

  ربات هایی مثل ربات موتومن MPP3 و ربات MPK2 به منظور حرکت سریع تر و عمل کردن در شرایط بهداشتی بیشتر مثل صنایع غذایی طراحی شده اند. به این منظور، خط کامل ربات های بسته بندی موتومن شرکت یاسکاوا دارای درجه غذایی به عنوان یک قابلیت استاندارد می باشد. یک زمانی بود که فقط شرکت ها ربات ها را در اپلیکیشن های داغ، سنگین و خطرناک استفاده می کردند. همانگونه که رباتیک رشد پیدا کرد، ربات ها در تعداد بیشتری از صنعت ها و کاربردها استفاده شدند.

  ادامه مطلب ...
نیرو نوین در شبکه های اجتماعی