رباتیک (ربات های صنعتی) نصب و راه اندازی ربات های صنعتی از جمله توانایی های کارشناسان رباتیک نیرو نوین می باشد

 • ‌‌
 • خدمات
 • رباتیک
 • ربات چیست؟

  شرکت یاسکاوا ربات های صنعتی را به منظور انجام دادن کارها طراحی کرده و توسعه داده است. در سال 2013 حجم جهانی ربات های صنعتی از 170 هزار ربات گذشت و هم اکنون 1.300.000 ربات در دنیا در حال کار هستند. این ربات ها نقش بسیار برجسته ای در بخش های صنعتی مثل جوشکاری، مونتاژ و نقاشی را ایفا می کنند.

  ادامه مطلب ...

 • جوشکاری رباتیک باک آلومینیوم

  جوش آلومینیوم یکی از سخت ترین جوش ها در صنعت می باشد. با توجه به ضخامت کم این فلز و حرارت ایجاد شده حین جوشکاری حالت دفرمگی ورق محتمل است که جوشکاری را سخت میکند. همچنین اشعه بوجوده آمده ناشی از گاز آرگون برای انسان مضر بوده و زیان آور است.

  ادامه مطلب ...

 • ربات اسکارای برای جابجایی قطعات کوچک

  یاسکاوا در یک اطلاعیه دو ربات اسکارای افقی که برای کاربردهای مونتاژ، مرتب سازی، بسته بندی و جابجایی قطعات کوچک طراحی شده اند را معرفی می کند. به خصوص، یاسکاوا سطح دسترسی و پیلود آن ها را بیان می کند به گونه ای که این ربات ها برای جابجایی قطعات در کاربردهای لوازم خانگی، کامپیوتر و تجهیزات ارتباطی مثل قطعات الکترونیکی مناسب هستند.

  ادامه مطلب ...

 • ربات های سری AR شرکت یاسکاوا

  ربات های سری AR شرکت یاسکاوا بوسیله پیشرفته ترین مدل های ربات جوشکاری از بزرگ تا کوچک گسترش می یابد.یاسکاوا ربات های جوشکاری خود را که با عنوان سری AR عرضه کرده است و با سطح دسترسی از 727 میلی متر تا 3120 میلی متر گسترش می دهد. همچنین رنج وسیعی از لوازم جانبی برای ماشین کاری تعداد زیادی از قطعات قابل اتصال به ربات می باشد.

  ادامه مطلب ...

 • تیچ پندانت هوشمند یاسکاوا

  برنامه نویسی ساده شده INFORM عملکرد کنترلر قدرتمند را ساپورت می کند | راه اندازی سریع و موثر سیستم ربات | عملیات با فهم سریع | قالب هوشمند فریم های coordinate را حذف می کند و همچنین ربات با کارگر سازگار است .

  ادامه مطلب ...

 • سلول های جدید کامپکت ArcWorld یاسکاوا

  سلول های جدید کامپکت ArcWorld یاسکاوا برای جوشکاری های ربات محور توان تولید را به صورت انعطاف پذیر و مقرون به صرفه افزایش میدهد.یاسکاوا درحال گسترش سلول های ArcWorld خود با اضافه کردن 2 سلول جوشکاری ربات محور به شدت کامپکت می باشد. در نمایشگاه Schweissen 2019 دو محصول جدید توسعه یافته در اتریش برای اولین به نمایش گذاشته خواهد شد.

  ادامه مطلب ...

 • ربات جوشکاری AR3120 یاسکاوا موتومن

  ربات جوشکاری AR3120 یاسکاوا موتومن ، طولانی ترین سطح دسترسی برای قطعات جوشکاری با طول بالا و یا عریض را ارائه می دهد. با توجه به بازو و مچ طولانی ربات برای انعطاف پذیری بیشتر و همچنین شش محور با سطح دسترسی توسعه یافته ، ربات AR3120 عملکرد جوشکاری بی نظیری را ارائه می نماید.به لطف سطح دسترسی افقی 3124 میلی متر و سطح دسترسی عمودی 5622 میلی متر، ربات AR3120 دارای طولانی ترین سطح دسترسی ربات جوشکاری استاندارد در دسترس میباشد.

  ادامه مطلب ...

 • مشاغل مخاطره آمیز را رباتیک کنید

  هنگامی که شما می خواهید یک نیروی کار را استخدام کنید، رضایت شغلی و ایمنی محل کار فاکتورهای کلیدی برای استخدام، نگهداری، سودآوری و موفقیت کلی شرکت می باشند. با این حال، هنگامی که شغل ها در معرض آلایندگی، کسل کننده و مخاطره آمیز هستند استخدام نیروی کار جدید یا نگهداری رضایت و ایمنی کارگران می تواند سخت باشد. ربات ها با انجام دادن کارهایی که نیروی انسانی از لحاظ فیزیکی قادر به انجام دادن آن ها نیستند و یا با انجام دادن کارهای خطرناک، کمک می کنند که این شکاف برطرف شود. اما آیا سرمایه گذاری در اتوماسیون و رباتیک واقعا میارزد؟ بر اساس آمار منتشر شده از سوی فدراسیون بین المللی رباتیک تا سال 2020 تعداد 1.7 میلیون ربات به کارخانه های تولیدی در دنیا وارد می شوند. این خبر این موضوع را تایید می کند که شرکت ها در حال فهمیدن این موضوع هستند که اتوماسیون و رباتیک یک راه حل عالی برای محیط های خطرناک و اپلیکیشن هایی هستند که تکراری، سخت و یا خشن می باشند.

  ادامه مطلب ...

 • نکاتی برای بروزرسانی و سرویس و نگهداری ربات

  در گذشته کلمه خاموشی موقت کارخانه ممکن بود باعث ناراحتی یک کارخانه یا سازمان بشود اما در چشم انداز تولید امروز این عبارت خیلی بیشتر شنیده می شود. در واقع خاموشی در تعطیلات (مثلا 2 هفته)، خاموشی برنامه ریزی شده ای که مدیران شرکت تجهیزات تولید را برای مدتی مشخص برای فعالیت هایی مثل بروزرسانی ربات، سرویس و نگهداری پیشگیرانه و بهبود فرایند خاموش می کنند، یک رویداد سالانه در بسیاری از کارخانه ها در سراسر دنیا و همچنین ایران شده است.

  ادامه مطلب ...

 • مزایای استفاده از اتوماسیون رباتیک و اپلیکیشن Machine Tending

  اگر شما در کسب و کار ماشین کاری هستید احتمال اینکه این ضرب المثل را شنیده باشید زیاد هست: اگر ماشین کار نکند، شما پولی در نخواهید آورد.در حالی که چیزهای بیشتری هست که کسب و کار شما را به جلو هدایت کند، این نیز درست است که توانایی شما برای تولید محصول برای مشتری با پرداخت مشتری به شما نسبت مستقیم دارد. اگر شما بخواهید درآمد خود را افزایش دهید، باید محصولات بیشتری تولید کنید. البته برای اینکه شما چند قطعه در روز بتوانید تولید کنید، چند ماشین در دسترس دارید، چقدر طول میکشد تا یک ماشین را تنظیم کنید، چقدر طول می کشد تا یک قطعه را تولید کنید، چند کارگر در اختیار دارید و اینکه چقدر کارگاه شما فضا دارد محدودیت هایی وجود دارد.

  ادامه مطلب ...

 • کاربردهای ربات های صنعتی در صنایع تولید کفش

  همان طور که در عکس ها مشاهده می کنید ربات ها در تولید کفش کمک شایانی می کنند. آن ها می توانند عملیات Roughing در کفش ها را با سرعت و دقت بسیار بالا انجام دهند. این کار موجب افزایش راندمان و بهره وری می شود.

  ادامه مطلب ...

 • ربات ها را برای عملیات خود آماده کنیم

  یک ربات خود به تنهایی می تواند تغییر زیادی در بهره وری تولید ایجاد کند. اما کارخانه ها و کارگاه های زیادی در حال پرسش این موضوع هستند که چه چیزی باعث این می شود که بهره وری یک ربات از ربات دیگر متفاوت باشد. استفاده از ربات های چندگانه در کار با یکدیگر و یا تکنولوژی های مشابه می تواند راندمان و سرعت بازگشت سرمایه را افزایش دهد. سخت است که بخواهیم مزیت های استفاده از ربات را نادیده بگیریم. به طور معمول ربات های صنعتی 6 محوره قابلیت های متنوع مورد نیاز برای اجرای انواع برنامه ها را ارائه می دهند. از جوش کاری گرفته تا جابجایی مواد، از تزریق تا برش و تمیز کاری، این ربات ها سریع و کارآمد هستند و بهره وری عملیاتی را بهبود می بخشند.

  ادامه مطلب ...

 • افزایش سلامت کارکنان توسط رباتیک

  آیا می دانستید که رباتیک می تواند سلامت کارمندان را افزایش دهد؟ ربات ها برای فضای تولید و کار مزایای بی شماری دارند که از آن ها می توان افزایش بهره وری و کاهش هزینه های تولید را نام برد.ربات ها هم چنین می توانند منجر به افزایش ایمنی و سلامت کارگران شوند. هر دو از طریق درک خطرات احتمالی در محل کار و انجام خطرناک ترین کارها.

  ادامه مطلب ...

 • یاسکاوا در نمایشگاه EuroBLECH 2018

  در نمایشگاه EuroBLECH سالن 13 غرفه C196، یاسکاوا تجهیزات و راهکارهایی برای اتصال اتوماتیک، پوشش دهی و فرآیندهای جداسازی را نمایش داد. علاوه بر ربات های موتومن اثبات شده برای جوش آرک و جوش نقطه ای، برش و جابجایی، یک تاکید ویژه روی تکنولوژی گسترده کنترل و درایو، مخصوصا برای ماشین آلات فلزکاری قرار گرفت.

  ادامه مطلب ...

 • حضور یاسکاوا در نمایشگاه Automatica

  یاسکاوا در این نمایشگاه مفهوم Industrie 4.0 را به صورت عملی نمایش خواهد داد.این روش یکپارچه سازی، ربات های یاسکاوا موتومن را به همراه محصولات و راه حل های بخش تکنولوژی کنترل و درایو شامل می شود. علاوه بر راه حل های کاربردی موجود در بخش درایو و تکنولوژی کنترل، تمرکز یاسکاوا در غرفه خود روی ربات های جدید خود، ربات های همکار و هوش مصنوعی خواهد بود.

  ادامه مطلب ...
نیرو نوین در شبکه های اجتماعی