رباتیک جدیدترین مطالب و خبرهای ربات های یاسکاوا موتومن

 • ‌‌
 • خدمات
 • رباتیک
 • حضور یاسکاوا در نمایشگاه Automatica

  یاسکاوا در این نمایشگاه مفهوم Industrie 4.0 را به صورت عملی نمایش خواهد داد.این روش یکپارچه سازی، ربات های یاسکاوا موتومن را به همراه محصولات و راه حل های بخش تکنولوژی کنترل و درایو شامل می شود. علاوه بر راه حل های کاربردی موجود در بخش درایو و تکنولوژی کنترل، تمرکز یاسکاوا در غرفه خود روی ربات های جدید خود، ربات های همکار و هوش مصنوعی خواهد بود.

  ادامه مطلب ...

 • ربات چیست؟

  شرکت یاسکاوا ربات های صنعتی را به منظور انجام دادن کارها طراحی کرده و توسعه داده است. در سال 2013 حجم جهانی ربات های صنعتی از 170 هزار ربات گذشت و هم اکنون 1.300.000 ربات در دنیا در حال کار هستند. این ربات ها نقش بسیار برجسته ای در بخش های صنعتی مثل جوشکاری، مونتاژ و نقاشی را ایفا می کنند.

  ادامه مطلب ...

 • یاسکاوا در نمایشگاه بسته بندی PACK EXPO

  شرکت یاسکاوا برای 103 سال گذشته صنعت رباتیک و موشن کنترل را رهبری و هدایت کرده است. برای شرکت یاسکاوا به عنوان یک شرکت کننده همیشگی و چند ساله در نمایشگاه بسته بندی(PACK EXPO) ، مهم است که با انجمن بسته بندی برای نشان دادن آخرین راه حل های نوآورانه خود جهت کمک به حل نیازهای کاربردی آنها در ارتباط باشد.

  ادامه مطلب ...

 • پلتفرم نرم افزار جدید یاسکاوا Cockpit-industry 4.0

  با نرم افزار Cockpit، یاسکاوا یک پلتفرم نرم افزار مرکزی جدید برای محیط های تولید تحت شبکه طراحی کرده است. رابط استاندارد OPC UA یکی از نکته های اصلی این نرم افزار می باشد. فرآیند مربوط و اطلاعات سیستم از سیستم های تولید تحت شبکه جمع آوری شده و در لحظه در یک پایگاه داده مقیاس پذیر بررسی و آنالیز می شوند یا برای پردازش خارجی بیشتر آماده می شوند. این روش به طور مستقیم و جامع در پلتفرم نرم افزار قابل مشاهده است. با نرم افزار Cockpit، یاسکاوا یک پلتفرم نرم افزار مرکزی جدید برای محیط های تولید تحت شبکه طراحی کرده است. رابط استاندارد OPC UA یکی از نکته های اصلی این نرم افزار می باشد.

  ادامه مطلب ...

 • سیستم های جوش نقطه ای یاسکاوا

  یاسکاوا با اطمینان از کیفیت بالای محصول خود، از فرصت دیدن ماورای ربات استفاده کرد و یک سلوشن جوش نقطه ای را ساخته است . دانش یاسکاوا این شرکت را کاملا روی بازار خودرو قرار داده است. امروزه یاسکاوا قادر است خطوط رباتیکی را طراحی کند و بسازد و نصب کند که بالاترین استانداردها در زمینه تکنولوژی و خلاقیت را ارائه میدهد. هسته ی این سیستم ربات های MOTOMAN هستند که مخصوص اپلیکیشن های جوش نقطه ای هستند (MOTOMAN VS100, MS80 II, MS165, MS210) و دارای سرو موتور داخلی می باشند.

  ادامه مطلب ...

 • نوآوری جدید درسلول جوشکاری رباتیک یاسکاوا

  با ارائه سلول جدید جوشکاری رباتیک ArcWorld V2، یاسکاوا یک فصل دیگری از ادامه مسیر موفقیت خود در زمینه سلول های جوشکاری رباتیک را ادامه می دهد. این مدل موفقیت آمیز از ویژگی هایی مثل فضای مورد نیاز کم، زمان تحویل بسیار کوتاه و یک درجه انعطاف پذیری بسیار بالا: شامل ربات، پوزیشنر، کنترلر و منبع انرژی که همگی روی یک پلتفرم جمع شده اند، بهره می برد. در مواقع ضروری، سلول ربات می تواند به راحتی و در زمان کوتاه جابجا شود و در جای دیگری نصب شود. علاوه بر این، مدل جدید دارای روشنایی، محیط کار ارگونومیک برای اپراتور می باشد که مواد مورد نیاز همیشه در دسترس اپراتور می باشد.

  ادامه مطلب ...

 • محصولات یکپارچه یاسکاوا

  شرکت ياسکاوا يکی از بزرگترين شرکت هايی است که تمامی محصولات مورد نیاز خود را خودش تولید میکند. از کنترلر ربات و ربات گرفته تا اينورتر سرو موتور و ... همگی توسط اين شرکت تولید میشوند و سازگاری محصولات اين شرکت با هم يکی از مهم ترين دلايل رشد و موفقیت اين کمپانی میباشد و همین نکته باعث کمترين نرخ خاموشی و يا خرابی محصولات ياسکاوا شده است.

  ادامه مطلب ...

 • رباتیک برای اتوماسیون صنعتی، یک راه برای کسب سود پایدار

  برای تقربیا هر نوعی از صنعت که محصولی را می سازد، احتمالا مشتریان شما، با مجموعه ای از معیارها، شما را ارزیابی می کنند: --- سرعت تحویل و پاسخگویی به نیازهای متغیر --- دستیابی به کیفیت ثابت با حفظ قیمت پایین قیمت --- آیا کار شما می تواند به این نیازهای متضاد پاسخ دهد و در عین حال سودآور باقی بماند؟ --- مادامی که چندین مسیر برای حفظ و رشد کار شما وجود دارد، گزینه های زیادی می توانند شما را به مراحل رشد و سوددهی برسانند یا اینکه بدون استفاده از این گزینه ها، همانند قبل شما به سختی و زحمت بتوانید همان کار قبل خود را ادامه دهید. در شرایط فعلی، رقبا در حال برقراری ارتباط با مشتریان هستند و از مزایای خود مانند: سریعتر، بهتر و ارزانتر با آن ها صحبت می کنند.

  ادامه مطلب ...

 • نمایشگاه بین المللی ربات توکیو 2017

  این نمایشگاه از سال 1973 هر 2 سال یکبار در توکیو ژاپن برگزار می شود و توسط انجمن ربات ژاپن سازماندهی می شود. این نمایشگاه محلی است برای شرکت های ژاپنی و سایر نقاط دنیا که آخرین دستاوردهای خود را در تکنولوژی ربات ارائه دهند. این نمایشگاه امسال از 29 نوامبر تا 2 دسامبر در شهر توکیو ژاپن ادامه دارد. این نمایشگاه امسال هم با حضور بزرگترین ربات سازان دنیا در حال برگزاری است. شرکت یاسکاوا ژاپن، کاوازکی، اپسون، دنسو، یاماها، ای بی بی، ناچی، فانوک، کوکا و ... در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

  ادامه مطلب ...

 • کارخانه جدید ربات در اروپا

  مراسم کلنگ زنی تولید محصولات یاسکاوا در اسلوونی برگزار گردیده است . یاسکاوا حضور خود را در اروپا افزایش می دهد و اولین کارخانه ربات خود را در اسلوونی می سازد. برونو اسکنبرگر رئیس بخش رباتیک در اروپا می گوید: " با این حرکت، ما به طور مداوم در حال اجرای استراتژی خود به منظور ارائه بهترین خدمات به مشتریان هستیم". علاوه بر 3 پروژه ساختمانی دیگر در اروپا، شروع به کار این پروژه آینده محور برای 2 نوامبر تنظیم شد. یاسکاوا یکی از بازیگران در حوزه ربات های صنعتی، با بیش از 400 هزار ربات نصب شده در سراسر دنیا و هم چنین ارائه دهنده جهانی پیشرو در زمینه درایو و تکنولوژی اتوماسیون، در حال پیگیری یک استراتژی بلند پروازانه گسترش در اروپا می باشد. اینجا هدف این است که یاسکاوا یک پیشرو در میان تولید کنندگان ربات های صنعتی در اروپا در میان مدت بشود.

  ادامه مطلب ...

 • افزایش payload ربات های Motoman سری GP

  یاسکاوا به توسعه ربات های خود این بار در سری GP با افزایش payload تا 12 کیلوگرم ادامه داده است. ربات جدید GP12 سریعترین ربات دنیا در کلاس کاری خود می باشد. به لطف طراحی بازوی باریک آن، این ربات می تواند حتی در محدودترین فضاها مورد استفاده قرار گیرد. با ترکیب این ربات با کنترلر عملکرد بالای YRC1000 MOTOMAN، یاسکاوا راه حل کاملی ارائه می دهد که استانداردهای جدیدی را از لحاظ سرعت و انعطاف پذیری تعیین می کند.

  ادامه مطلب ...

 • تولید ربات های یاسکاوا توسط ربات

  آیا می دانستید شرکت یاسکاوا شرکتی است که ربات های آن توسط ربات تولید و مونتاژ می شوند؟ در حال حاضر شرکت یاسکاوا 3 سایت تولید ربات در دهکده ربات خود در ژاپن دارد. این خطوط تولید پیشرفته جایی هستند که ربات های موتومن برای اپلیکیشن هایی مثل تولید خودرو و یا پزشکی و همچنین تولید مواد غذایی و ... تولید می شوند و بدنیا ارسال می گردند.

  ادامه مطلب ...

 • سلول جوشکاری رباتیک ArcWorld یاسکاوا موتومن

  سلول های جوشکاری ArcWorld یاسکاوا موتومن مهندسی شده، مونتاژ شده و برای جوشکاری آماده به کار هستند و انعطاف پذیرترین و مقرون به صرفه ترین آپشن ها را جهت رباتیک کردن فرایند جوشکاری شما ارائه می دهند. سلول های جوشکاری ArcWorld می توانند با چندین ربات، یک پوزیشنر جهت چرخاندن قطعات سنگین یا یک محور اضافی کنترل شده و توسط سرو تنظیم شوند .

  ادامه مطلب ...

 • ربات همکار، ریسک ها و مزایا

  هنگامی که شما به یک کار کثیف، کسل کننده و یا حتی خطرناک نگاه می کنید، به خوبی می دانید چه احساس خوبی دارد هنگامی که این کار تکمیل شود. اولین باری که این کار را انجام دهید، یا دفعات اول، احساس تکامل دارید. اما در دفعات زیاد، این کارها نه تنها می توانند کارگر را از پا در بیاورند، بلکه آن ها را از انجام دادن کارهای با ارزش بالاتر دور می سازند. نصب یک ربات به منظور انجام کارهای کثیف و یکنواخت ممکن است همیشه جواب این مسئله نباشد، این به خاطر این است که تمامی ربات ها یکسان نیستند.

  ادامه مطلب ...

 • چگونه ربات صنعتی مناسب را انتخاب کنیم؟

  اپلیکیشن ربات // اول از همه، شما باید بدانید ربات قرار است در چه اپلیکیشنی استفاده شود. این معیار در ابتدا شما را هنگام انتخاب راهنمایی می کند که شما چه مدل رباتی نیاز دارید که بخرید. اگر شما به دنبال یک ربات کامپکت pick and place هستید، می توانید از ربات اسکارا استفاده کنید. اگر شما بدنبال جابجایی اشیا با سرعت بسیار بالا هستید دلتا ربات بهترین گزینه هست. اگر اپلیکیشن شما قرار است در کنار نیروی کار انسانی کار بکند، یک ربات همکار گزینه خوبی است.

  ادامه مطلب ...
نیرو نوین در شبکه های اجتماعی